Şimdi Ara

Tuttuğum takımı değiştirsem ne gibi tepkiler görürüm (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
2.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Doodlezz

quote:

Orjinalden alıntı: kartalizma_26

quote:

Orjinalden alıntı: Legend.

FENERBAHCELİ OLUNMAZ FENERBAHCELİ DOĞULUR.

CARSI AKRABA EVLILIKLERINEDE KARSI

Çarşı adamımsın galatasaraylı oalrak bayılıyorum çaşıya ama ölümüne galatasaray

fenerli olmada ne takımı tutarsa tut hatta amatör kümeden tut ama feneri tutma

• quote:

Orjinalden alıntı: Rgg*

Fenerlilik ezikliktir.Sende en iyisi fenerli ol.Takım değiştirsem tepkiler ne olur demek de biraz eziklik
    Fener iyi senin için dogru karar

Ben alıntımı yapayım temiz temiz.
  • eger gercekten seviyorsan bırakamazsın ..evet maclarda aa fenerliyim filan dersin ama içindeki besiktas sevgisi bitmez..gercekten seviyosan ama..tabiki bunlar sadece besiktas için gecerli değil
    not : Galatasaraylıyım küme düşsede gözümde en büyük takımdır bnm için
  • şunu söylemeyi unuttum,ben ortaokul yıllarına kadar fenerliydim arkadaşlarımın ısrarına dayanamayıp geçmiştim beşiktaşa,yaklaşık 21 yıldır beşiktaşı tuttum ve şimdide nefret ediyorum hepsi bu kadar,yani daha önceden fenerliydim.
    ayrıca takım değiştirilmez diyorsunuz,sizin emre'niz,sergen'iniz,rüştü'nüz anasından doğdu doğalı hep aynı takımdamı oynadı veya oynuyor.
  • yorumlara devam lütfen arkadaşlar
  • fenerlilerden destek bekliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dreamboy

fenerlilerden destek bekliyorum

Sen zaten hiç Beşiktaş'lı olmamışsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moritanyalı -- 30 Ekim 2008; 16:40:46 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BaYDoGaN

Senin gibi Beşiktaşlı olmaz olsun.

+1903 anladımki gerçke bjkli deilsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: NidderuN

boşver sen zaten Beşiktaş'lı olmamışsın daha
    takıl kafana göre

+1
  • feneri tutacağıma aklımdan bir sayı tutarım daha iyi
  • kendimi bildim bileli TRABZONSPOR luyum ve hiç pişman olmadım .herkes kafasına göre konuşur durur en iyi arkadaşlarım bile hergün kafamı ütülerdi gel fenere gel gs ye bu takımdan hayır gelmez diye bence tuttuğun takımı değiştirme en iyisi budur değiştirsen bile eski takımını sevdiğin kadar sevemessin
  • takım değiştirceksen fenere geç . (galatasaraylıyım)
  • Boşver milletin ne düşündüğünü Herkesin tuttuğu kendine
  • beşiktaş yenildiği zaman artık sevinçten uçuyorum eskisi gibi üzülmüyorum,galiba kesin fenerbahçeli oldum artık
  • quote:

Arkadaşlar yıllardır tuttuğum takım olan beşiktaşı sırf ertuğrul hocaya haksızlık yapıldığını düşündüğüm için bırakmış bulunuyor ve fenerbahçeye geçmeyi düşünüyorum sizce ne yapayım

Etraftan Gelen Sesleri Duyabiliyorum... Yuvarlaakkkkkk Dönekkkkkkkkkk Topsun Olum Sen Takımmı Değiştirilmiş Lan .
    Vesayre
  • quote:

Orjinalden alıntı: MystHero

quote:

Arkadaşlar yıllardır tuttuğum takım olan beşiktaşı sırf ertuğrul hocaya haksızlık yapıldığını düşündüğüm için bırakmış bulunuyor ve fenerbahçeye geçmeyi düşünüyorum sizce ne yapayım

Etraftan Gelen Sesleri Duyabiliyorum... Yuvarlaakkkkkk Dönekkkkkkkkkk Topsun Olum Sen Takımmı Değiştirilmiş Lan .
    Vesayre

dooru konuş top-mop noluyoruz burada
    o zaman bütün futbolcular dönek oluyor senin dediğine bakılırsa sürekli takım değiştiriyorlar

• 1 GÜN HERKES FENERBAHCELİ OLACAK

GERİ KALAN 364 GÜN CİMBOMLU...
  • bende 2 senedir gfb üyesiydim fanatik bir fbliydim ama bjk ye geçtim bir hafta önce doğru yolu buldum
  • Kardeş sen zaten hiç Beşiktaşlı Olamamışsın Değiştirsende Farketmez
    Beşiktaşlı Olunmaz Beşiktaşlı Doğulur
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.