Şimdi Ara

Tuttuğum takımı değiştirsem ne gibi tepkiler görürüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
2.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yıllardır tuttuğum takım olan beşiktaşı sırf ertuğrul hocaya haksızlık yapıldığını düşündüğüm için bırakmış bulunuyor ve fenerbahçeye geçmeyi düşünüyorum sizce ne yapayım

• Eğer samimi isen Beşiktaş'ı bıraktıktan sonra hiç bir takımı tutma yada Beşiktaş'ı bırakma.
  • Millet keyfinin kâhyasımı.
    İstediğin takımı tut.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaMy.eXe

Millet keyfinin kâhyasımı.
    İstediğin takımı tut.

• Senin gibi Beşiktaşlı olmaz olsun.
  • Helal Olsun . Gen Knaryam Doğru Yolu bulmuş.

Çok çOK DÖNEK DERLER. Döversin
  • Zaten adam gibi Besiktasli olsaydin, Besiktasliligin ne oldugunu anlardin ve birakmak aklinin ucundan bile gecmezdi.
    Bu durumda senin tutabilecegin en iyi takim fb.Yakisirsin onlara...
  • Saçmaladığını düşünüyorum. Sırf beşiktaş yöneticilerine sinirlenmekle bu takım bırakılmaz.
  • Bende Ertuğrul'a haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Bu yönetim doğru bi iş yapmadı bugüne kadar. Ama Beşiktaş tüm şahısların üstündedir. Şahıslar yüzünden Beşiktaş'tan vazgeçiyorsan gerçek bi Beşiktaşlı olduğunu düşünmüyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kartalizma_26

Zaten adam gibi Besiktasli olsaydin, Besiktasliligin ne oldugunu anlardin ve birakmak aklinin ucundan bile gecmezdi.

• Bir GS'li olarak söylüyorum nolursa olsun takımını değiştirme. Yönetimler gelir gider ama takımın baki kalır nolursa olsun.
  • bi güzel dövülürsün ve ara sıra "dönek" gibi ifadelere maruz kalırsın.
  • Zaten öyle kolay takım değiştiryorsan futbolla pek ilgin yoktur sen ilgi göstermiyorsan milletin sana ne dediğinin ne önemi var ? gülüp geçersin
  • seni anlıyorum sayılır. siz pek hatırlamazsınız:) ben gençken feyyaz, gökhan, aliler vardı onlar teker teker bir yolu bulunup gönderildi veya futbolu bırakmak zorunda bırakıldılar.o dönemin tamamı benim için çok özeldi (recep bile:)) o an benim için de beşiktaş bitmişti çünkü diğer futbolcular bunların yerine gelince sanki o takım artık beşiktaş değilmiş gibi geliyordu bana:) benzer olayı süleyman seba başkan'ı bıraktırdıklarında da yaşamıştım:(ama alıştım zamanla artık amatörce yönetilmiyor kulüplar. ertuğrul biraz daha kalabilirdi acele edildi katılıyorum sana ama hiç kimse takımın üstünde değil.
  • liseliysen fln hiç değiştirme
  • DÖNEK derler.
  • 93-95 yılları arası trabzon sporluydum.

95 te schalkeye yenildiği günden itibaren trabzondan beşiktaşa geçiş yaptım :) iyi yapmışım doğru yolu buldum.
  • doğru yolu buldun derler
  • ana avrat söverler
  • quote:

Orjinalden alıntı: kartalizma_26

Zaten adam gibi Besiktasli olsaydin, Besiktasliligin ne oldugunu anlardin ve birakmak aklinin ucundan bile gecmezdi.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.