Şimdi Ara

Türüne - Konusuna Göre Film Önerileri (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.720
Cevap
182
Favori
667.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Heathen

Arkadaşlar merhaba. Bölümde film kültürü iyi olan arkadaşlar vardır sanıyorum. Bana sayılarla ilgili film varsa söyleyebilir misiniz? Tam olarak istediğim gibi değil ama Pi ya da Cube filmleri gibi bir şeyler arıyorum. Matematik, fizik, şifreler... Bu tür şeylere ilgim var. Eğer tavsiyeniz varsa alabilir miyim? Teşekkürler.

Fermat's Room
    http://www.imdb.com/title/tt1016301/
  • İzledim, gayet iyi filmdir. Sağ ol önerin için.
  • quote:

Arkadaşlar merhaba. Bölümde film kültürü iyi olan arkadaşlar vardır sanıyorum. Bana sayılarla ilgili film varsa söyleyebilir misiniz? Tam olarak istediğim gibi değil ama Pi ya da Cube filmleri gibi bir şeyler arıyorum. Matematik, fizik, şifreler... Bu tür şeylere ilgim var. Eğer tavsiyeniz varsa alabilir miyim? Teşekkürler.

The Number 23
    a beautiful mind
  • İzledim hocam ikisini de sağ olun.
  • ilk sayfada harry potter'ın olmamasıda garip bir ayrıntı
  • Şu an Zodiac'ı izlemiş ve fena halde etkisi altında kalmış birine önerebileceğiniz film ya da filmler ?
  • Amerikan futbolu konusunda film öneriniz var mı? ( Any Given Sunday, Remember The Titans,The Longest Yard,We are Marshall,Friday Night Lights izledim listeyede ekleyebilirsiniz)
  • Uzay bilimkurgu konulu film önerirseniz sevinirim ..

Not : Star Wars , 2001 A Space Odyssey ve Star Trek gibi bilinen yapımların dışında..
  • Polisiye, JFK , Untouchables tarzı film lütfen.
  • rezerveeee
  • Komedi, bilimkurgu yada ekrana gerçekten bağlayacak film önerisi arıyorum ?
  • Aksiyon-gerilim tarzı film önerirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ne[M]esis

Aksiyon-gerilim tarzı film önerirmisiniz

independence day
  • Dun martyrs I izledim.(Sanirim adi boyleydi) izleyen varsa sonunu tam anlamadm soyleyebilirmi ?
  • Cube I ve II yi tavsiye ediyorum

Korku | Gizem | Bilim-Kurgu | Gerilim hepsine uyar..
  • selam panoramal filmler arıyorum panoramal aktiviye tarzında korku gerilim onun haricinde abuk subuk şeyler sahnelerın olmadıgı korku fılmlerıde arıyorum (asmalı kesmeli kanlı işgenceli filmler hariç onlardan korkmam ve o tarz fılmlerıde sevmıyorum)
    onun harıcınde gençlık fılmlerı olabılır tomorrow when the war began,yaz aşkı, alacakaranlık tarzında işte

onunda haricinde indiana jones tarzı filmlerde olabilir

güzel bilimn kurgu fılmlerıde olabilir

yada zamanın savaşlarını anlatan green zone,iron man ,punisher ,kara şahin düştü tarzı fılmlerde olabilir

ayrıca göklerde geçen jet savaşlarıda olabilir pearl harbor gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_GodFather. -- 6 Ocak 2011; 13:58:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_GodFather.

selam panoramal filmler arıyorum panoramal aktiviye tarzında korku gerilim onun haricinde abuk subuk şeyler sahnelerın olmadıgı korku fılmlerıde arıyorum (asmalı kesmeli kanlı işgenceli filmler hariç onlardan korkmam ve o tarz fılmlerıde sevmıyorum)
    onun harıcınde gençlık fılmlerı olabılır tomorrow when the war began,yaz aşkı, alacakaranlık tarzında işte

onunda haricinde indiana jones tarzı filmlerde olabilir

güzel bilimn kurgu fılmlerıde olabilir

yada zamanın savaşlarını anlatan green zone,iron man ,punisher ,kara şahin düştü tarzı fılmlerde olabilir

ayrıca göklerde geçen jet savaşlarıda olabilir pearl harbor gibi

Hocam korku filmi olarak salgın tarzında The Crazies(2010) var beğenebilirsiniz fena film değildi,gençlik filmi olarak 500 Days of Summer hoşuma gitmişti onun dışında 2010 yapımı You Again var oda fena değildi bilim kurgu olarak Inceptionu izlemediyseniz mutlaka izleyin derim Beyin Avcıları var oda çok iyi şuan hatırladıklarım bunlar..
  • Matematik konulu filmler... Hala bekliyorum. Fizik de olabilir fark etmez
  • quote:

Matematik konulu filmler... Hala bekliyorum. Fizik de olabilir fark etmez

Proof
    http://www.imdb.com/title/tt0377107/
  • Arkadaşlar konu güncel ancak, türler çok genel. Kimisi trenli film ister, kimisi uçak içerisinde geçen film ister , kimisi içinde hayvanların ön planda olduğu film ister. Bence bu konu yüzünden,tavsiye istenen film konuları kapatılmamalı.
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.