Şimdi Ara

Turok (ÇIKTI) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
541
Cevap
0
Favori
41.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Walla dinozorlari şöle grup olarak avlamak çok güel olur bence Tuzak felan kurmak. Artık sıkıyor yanına al 2-3 kişi orduyla kapiş felan filan.
  • Grup değilde, tek olmayı tercih ederim. Daha bir tırstırıcı olur.
  • Yazık yazık hayvanların zati nesli tükenmiş yoklar piyasada birde sanaldan da kazıyalım dimi bencede değişik bir oyun olacak bekliyoruz bakem video da gayet güzel duruyo oyun
  • Oyun çıkıyor herhalde ay sonunda ama pek bir yorum yazılmamış. Pinky senin ön izlenimin nedir bu oyun hakkında? İyi olacak mı sence.

edit: İkinci sayfaya bakınca oyunun pek beğenilmediğini gördüm. Umudum vardı bu oyundan aslında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PongoLLe -- 16 Mart 2008; 13:31:50 >
  • Ben oyunu hiç beğenmedim oysa ki ne umutlar ile bekliyordum:(
  • Oyunun Live'de demosunu indirdim çok kötü bir oyun olmus.Umutlu oldugum oyunlardandı ama kesinlikle tam anlamıyla çöp
  • Nasip değilmiş ne yapalım. Oynamayız biz de eğer beğenmediyseniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: PongoLLe

Nasip değilmiş ne yapalım. Oynamayız biz de eğer beğenmediyseniz

El alemin beğenisine göre oynayacak değiliz. Ben mutlaka oynicam bu oyunu...
  • Ben ne olursa olsun denicem. oyunu çok merak ettim
  • bakalım gelince artıkın
  • 28 Mart 2008 çıkış tarihi daha 3 ay gecikir sanırsam.
  • demosu geldiğine göre büyük ihtimalle çıkış tarihin şaşmaz.
  • Turok - PC

Disney Interactive Studios yaptığı açıklama ile geçtiğimiz aylarda Xbox 360 ve PS3 platformları için piyasaya sürülen FPS oyunu Turok'un PC versiyonunun 22 Nisan 2008 tarihinde piyasaya sürüleceğini açıkladı. Ayrıca oyunun konsol versiyonları için yarın "Velociraptor Pack" adına sahip, 5 harita içeren bir çoklu oyuncu harita paketi (Xbox 360 için 400 Microsoft puanı, Playstation Store için ise $4.99 gerektirecek) yayımlanacak. Bu paket oyunun PC versiyonu için de oyun çıktıktan sonra yayımlanacak.

trgamer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venomtrk -- 27 Mart 2008; 1:29:38 >
  • Cuma gunu cikiyor
  • Evet konsol versiyonlarına bakınca umutsuz vaka ps3 de denedim demosunu zevksiz bir oyun olmuş...
  • PS3 de oyun rezalet zaten Xbox 360 da fena değildi bakalım PC versiyonu nsl oalcak hiç ümitim yok gerçi...
  • oyunun cuma günü çıkacağını bilgisini nerden aldınız? gamespot'ta 22 nisan yazıyor.
  • çıktı.
  • 22 Nisan'ı geçtik hani nerede oyun?
  • Hemen bi Koşu Aspy'e sorup geliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.