Şimdi Ara

Turok (ÇIKTI) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
542
Cevap
0
Favori
41.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hani daha yok oyun..
  • ben rapid share'den indiriyorum oyunu. ilgili sitelerde göremedim hala.
  • 12.51 GB
  • quote:

Orjinalden alıntı: EstrEmO

12.51 GB

hatta ve hatta

O ne yahuuuuu.oyunmu alacaz,harddiskmi belli değil.
  • .okunu çıkarmışlar hakkaten.
  • Her biri 100Mb'lık 130 parça var çek çek nereye kadar
  • Malum yerlere düşmemiş daha
  • 12.5 Gb çok fazla yahu 4 Mbit ADSL olmasına rağmen üşenirim şimdi ben bu oyunu çekmeye. Neyse sallıyorum bu oyunu GTA IV çıkmış zaten ne yapayım bu aptal oyunu.
  • Al başbelası bi oyun daha 12.5 gb bu ne yaa frontlines ın yorgunluğunu daha yeni atıyorduk üzerimizden
    Şaka maka bir yana frontlines iyi oyundu indirdiğimize değdi bunun da grafikleri güzel duruyor inşallah zevkli bir oyundur
  • inşallah kapladığı o kadar alana değer. stranglehold gibi olmasında. bu arada rapidden çekmeye başladım. bakalım kaç gün sürecek. hadi hayırlısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambetiko -- 24 Nisan 2008; 0:59:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pinky_Demon

12.5 Gb çok fazla yahu 4 Mbit ADSL olmasına rağmen üşenirim şimdi ben bu oyunu çekmeye. Neyse sallıyorum bu oyunu GTA IV çıkmış zaten ne yapayım bu aptal oyunu.

• Turok hakkında bi bilgi daha
    PC gamers will be able to download the map pack shortly after that version's release
    Yani oyun yayınlandıktan kısa bir süre sonra multi-harita paketi de piyasaya sürülecekmiş (Gözünüzü korkutmak gibi olmasın )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 99hellboy -- 24 Nisan 2008; 1:17:30 >
  • harddisk kusmak üzere zaten işin yoksa yer aç buna..

aslında dil paketinden falansa daha küçük boyutlusu çıkabilir.. ama beklemek canımı sıkıyor zaten oyun çıkmıyor bu ara

Turok (ÇIKTI)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 24 Nisan 2008; 3:28:19 >
  • oyunun orjinalini geçtim korsanıda tutmaz bunun.
  • Bende indiriyorum nasılmış merak ettim..
    quote:

Minimum System Requirements
    Processor: Pentium 4 @ 2.4 GHz or Equivalent
    Memory: 1 GB
    Hard Drive: 18 GB Free
    Video Memory: 128 MB (nVidia GeForce 6600/ATI Radeon x1300)
    Sound Card: DirectX Compatible
    DirectX: 9.0c
    Keyboard & Mouse
    DVD Rom Drive (8X)
  • gamespottan xbox360 ve ps3 versiyonu 7.0 almış artı ve eksi olarak ele alırsak ;

The Good

* You get to battle dinosaurs
    * Great voice cast
    * Killing a T-rex with a knife.

The Bad

* Set-piece battles go on for far too long
    * Few checkpoint saves add to frustration
    * Human opponents aren't dinosaurs.

+ olarak dinazorlarla savaş,konuşmaların kaliteli olması, T-Rex i bıçakla öldürebilme

- olarak bazen savaşların fazlaca kendini tekrar etmesi, otomatik kayıt sisteminin az ve kötü olması, insan rakiplerinin dinazorlardan fazla olması

PC versiyonuda bundan farklı olmaz sanırım, oyun kıtlığından oynanması iyi olabilir ama 12.5 gb hiçte az değil.
  • ben başladım bakalım net boşa para yazmasın işe yarasın biraz değilmi
  • bende çekmeye başladım akşama biter diye düşünüyorum bitince eğer oyundan çıkmaya fırsat bulursam ss atarım
  • Konsolda FPS mi oynanır bee
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.