Şimdi Ara

Turok (ÇIKTI) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
542
Cevap
0
Favori
41.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: CeOfFuture

oyun bence harika

super otesi...
  • turok 2: seeds of evil de bile ne zevk alırdım bee

bomba gibi geliyor bu oyun
  • Küçükken oynuyordum bunu,hey gidi günler heey.
  • Dehşetu Vahşet...

Turok Gameplay Clips

Çıkış tarihi:8 Şubat 2008

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 5 Ocak 2008; 0:49:36 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: SCREAM_BG

Dehşetu Vahşet...

Turok Gameplay Clips

Ya ben koyacaktım, ne hızlısın...

Bu raptorlar adamı yaşatmaz valla...
  • Hadi bakam 1 ay kaldı şunun şurasında umarum ertelenmez
  • yeni resimler..
    http://www.worthplaying.com/article.php?sid=48701&mode=thread&order=0

Unreal Engine 3 teknolojisini kullanan oyunun multiplatform olarak çıkacağı ve çıkış tarihinin 5 Şubat 2008 olduğu belirtiliyor.

Not : Oyunu PC'ye Aspyr firması port ediyor.
  • Aspry port işinde çuvallamaz umarım.
  • Şimdiye kadar oynadığım en iyi Turok oyunu 1997 yılında pc için çıkmış Turok 1 idi Pc için çıkmış ikinci Turok oyunu olan Turok 2 Seed of Evil oyununu beğenmemiştim. 2003 yılında pc ye çıkmış olan Turok Evolution iyiydi güzeldi de grafikleri dönemin gerisinde kalmıştı ama ikinci oyundan daha eğlenceli olduğunu söyleyebilirim benim için Yeni oyunu merakla bekliyorum ilk çıkan Turok oyununu oynadığımda gözlerim bayram etmişti çünkü makinama ilk üç boyutlu hızlandırıcı kartımı almıştım 3dfx voodoo rush 4 mb Güzel karttı fena değildi yani ama kısa sürdü ömrü sonra Tnt 2 Ultra'ya geçtik Oyunun videolarını izledim iyi görünüyor eğlenceli olacak gibi
  • epic ut3'ü pek satamadı ama hemen hemen her firmaya unreal3 motoru sattı.Felaket para kırmışlardır bu lisanslama olayında.Ama motor da motor mübarek,şu anda en başarılı oyun motoru sayılır,sakız gibi nereye sündürsen geliyor ağzını yidiğimin moturu
  • Ben bu oyun için sistem yenilerim arkadaş... Dinazorlara karşı aşırı bir ilgim var. Sırf dinazorları görmek için oynicam valla...
  • yeni video..

http://www.gametrailers.com/player/29565.html

of of bu nasil manyak bi oyun yaa

Yapim videosu:

http://www.gametrailers.com/player/29574.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 11 Ocak 2008; 15:13:03 >
  • süper bir oyun olacağı kesin bak söleyim ben öle kolay kolay oyun beğenmem
    Ama bu oyun alınır oynanır bitirilir tepe tepe kullandırılır neyse kendimi çok fazla kaptırdım
  • Azda Dinazor doğrayalım dimi.
  • PS3 ve Xbox 360 sürümleri 5 Şubat'ta, PC sürümü yılın ikinci çeyreğinde çıkacakmış. Doğru mudur?
  • PS3 ve Xbox 360 versiyonları 8 Şubat 2008, PC versiyonu ise 28 Mart 2008 de çıkıyor.
  • Bilgi ve düzeltme için teşekkürler Pinky_Demon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nForcer -- 12 Ocak 2008; 23:59:23 >
  • 10 nuamra oyun bence dinazorlara karşı süperdir....
  • Oyunun XBox demosu yayınlandı bugün...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.