Şimdi Ara

Turnuva İptal . (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
666
Cevap
0
Favori
14.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oynayanlar için zorluk olmazda turnuvayı düzenleyenler için olabilir.. son durum nedir.?
  • Bende sizinle aynı şekilde düşünüyorum. Eğer böyle disiplinsiz bir turnuva olacaksa bende ayrılıyorum
  • Herkes ayrılıyor verin keyimi.
  • Ben Cris..

Birçok kişi isyan etmiş ama şu an bile zor girebildim . Önümdeki 1 hafta hiç oturamayacağım bilgisayar başına hergün 2 tane yazılım var . Ve şu an bile çok zor durumdayım . Herkesin böyle olacağını düşünüp hoşgörülü davrandım . Cuma akşamı turnuva devam edecek . İsteyen çekilebilir . Kendileri bilir .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasan*

Ben Cris..

Birçok kişi isyan etmiş ama şu an bile zor girebildim . Önümdeki 1 hafta hiç oturamayacağım bilgisayar başına hergün 2 tane yazılım var . Ve şu an bile çok zor durumdayım . Herkesin böyle olacağını düşünüp hoşgörülü davrandım . Cuma akşamı turnuva devam edecek . İsteyen çekilebilir . Kendileri bilir .

Ben çekiliyorum o zaman.

İyi oyunlar.
  • ohoo bu turnuva yatar.

(Çekilmiyorum Yanlış anlamayın.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

quote:

Orijinalden alıntı: Hasan*

Ben Cris..

Ben çekiliyorum o zaman.

İyi oyunlar.

+1

Kusura bakma hasan.. Çekiliyorum..
  • Sadece kendimi değil birçok kişiyi düşünüp aldım bu kararı ama yanlış yapmışım . Neyse 2 kişi daha alıp turnuvaya devam edilecek . Çıkanlardan beklemezdim ama nabalım canları sağolsun . Bayern Münih ve Manchester City yeni sahibini bulunca turnuva devam edecek .
  • 3. Hafta maçlarımızı yapsak mı cris.
  • Turnuvaya katılmak istiyorum. Adam mı arıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m1nd

Turnuvaya katılmak istiyorum. Adam mı arıyorsunuz?

Evet . 2 arkadaş çıktı onların yerine adam arıyoruz . Girmek istiyorsan ;

Gr Id Msn adresini yaz
  • m1nd
    1065992
    ahmetkaradag3@gmail.com

Bayer Münih alayım o zaman.
  • quote:

m1nd
    1065992
    ahmetkaradag3@gmail.com

Tamamdır ekliyorum .
  • Başlasın artık maç yapmayı özledik.
  • http://img574.imageshack.us/i/week3.png/

3.Hafta Fikstürü burada . İlk mesaja img halini koydum buraya da direk linkini koyuyorum . Manchester City'e de sahip bulunca başlayabiliriz .
  • hangi takımlar kaldı ve gamerganger programı bende kurulu değil...onu kurup ıd almam lazım...beni ekle istersen cris ben saha sonra bilgileri paylaşırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prophecies

hangi takımlar kaldı ve gamerganger programı bende kurulu değil...onu kurup ıd almam lazım...beni ekle istersen cris ben saha sonra bilgileri paylaşırım...

Manchester City var şu an . Ekliyorum o zaman .
  • kaptan tsubasa olan gr nickimi |||-RAKI-||| olarak değiştirdim bilginize..
  • quote:

m1nd
    1065992
    ahmetkaradag3@gmail.com

maçımız var. bekliyorum
  • GameRanger nick: Centurion
    Msn Adresi: protactive@hotmail.com
    Gameranger Id: 1090331

bana man. city kaldı galiba istediğim takımdı zaten... yanlız fikstür ve puan durumunu göremiyorum kiminle ne zaman maçım acaba...
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.