Teğmen
27 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
361615 Gün Cezalı
357577 gün 17 s. 56 dk. kaldı
Gönderileri
Öncelikle herkese iyi geceler ve iyi bayramlar .

Benim bir derdim var . Herşeyi açık açık anlatmaya çalışacağım ve komik bir durum olacağını da sanmıyorum . Şimdi ben genital bölgemdeki kılları 14 yaşımda(2 sene oluyor) Jilet ile almaya başladım . Açıkçası kimseye de sormadım neyle alayım diye Jiletle alınacağını düşündüm ve jiletle almaya başladım . Ve çocukluk hevesi mi desem ne desem bilmiyorum genital bölgemin yanına aşağısına kenarına da jilet sürdüm ve buradan da kıllar çıkmaya başladı .

Ve bu kıllar şu anda beni rahatsız ediyor . Kıl dönmesi yok ama genitalim iç çamaşırımın içinde çoğu zaman rahatsız oluyor . Mesela yan taraftan çıkan kıllar yüzünden organımı sağ veya sol tarafa doğru yatıramıyorum batıyor çünkü .

Tüy dökücü krem vs. tarzı bir çözümü var mıdır bunun ? Yardımlarınızı bekliyorum
Oyuncularıma çok güzel ara pası imkanı doğmasına rağmen kaleye vuruyorlar ve deli oluyorum . Ayarlardan Long Shotsu en aza indirip Through balls ı da max. yaptım ama gene de olmuyor . Ara pası attırmanın başka yolu yok mu ?
Öncelikle herkese iyi bayramlar . İnanılmaz sinirlendim şu an . Kayserispor ile oynuyorum ve rezalet futbol oynuyor oyuncular . Doğru düzgün maç kazanamıyorum . Fm 2010'da Karşıyaka ile Şampiyonlar Ligi'ni almış biri olarak Fm 2011'de Kayserispor ile çok kötü oynuyorum . Nasıl iş anlamadım . Training felan yap diyorlar bugüne kadar hiç ayarlamadım onları . Birçok taktiği denedim oyunculara en doğru şekilde görev verdim . Kadrom bu yardımınızı bekliyorum . Geçen sene bu şekilde hep şampiyonluğa oynarken şimdi klasik bir anadolu takımından farkım yok delireceğim resmen .
Evet başlığı çok ağır açtım çok sinirlendim çünkü . Bu nasıl oyun yahu . Felaket yapmışlar . Tam bir fiyasko . 2 Gündür büyük heveslerle indirdiğim oyunu oynayayım dedim ama oynamaz olaydım . Adamlar altında lastik varmış gibi yürüyor . Demin takımımdaki bi adam forvetin önüne topu yuvarlasa boş kaleye gol atacaktı . Ama taa ceza sahasından sol beke geri döndü Atılan ara paslarından hiçbiri yerini bulmuyor . Kaleciler tam bir poşet . Gelen şutlarda yerlerinden bile kımıldamıyorlar . Oyun rezalet olmuş . Yeni güncellemeyi yükleyeceğim birşey değişmez ise - değişeceğini de pek sanmıyorum - silip Fm 2010'a geri döneceğim . Şu rezilliklerden bir tanesi bile yoktu Fm 2010'da .
Oldum olası böyle ufak takımlarla birşeyler yapmak istiyordum Fm 2010'da Karşıyaka ile baya iyi yerlere geldim . Bu sefer İngiltere 2. Ligi'nden Middlesbrough ile birşeyler yapmaya çalışacağım . İlk sene olmasa da 2. sene Epl'ye çıkabileceğimi düşünüyorum . Resimleri birazdan koyacağım 1-2 transfer felan yapayım
Forumda okuduğum kadarıyla aşırı derecede ve inanılmaz buglar oluyor . Geçen sene ve ondan önceki seneler bu kadar yoktu . Neden bi anda bu kadar çok bug oluyor ? Korsan olduğundan dolayı mı ?
var mı eskişehire oynayan mağdur arkadaşlar. 1 tane de direkten döndü mehmet topuzun vuruşu. gayet zevkli. digiturk web güzelmiş harbiden

kız olsam düşünebilirdim yani.

sizce bu mu brad pitt mi?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 11 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 764
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 42.107 (Bu ay: 80)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.