Şimdi Ara

Türkün Uzayla İmtihanı (2012) | Show TV (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
380
Cevap
2
Favori
12.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne kadar güzel bir dizi çok eğlenceli esprileri filan umarım bu tarz diziler artar,
  • Bu dizide bir tane bile espri yok. Bu dizinin komedi dizisi olduğunu sanıp gülme beklentisine giren varsa yanlış yerdedir.
  • O kadar kötü yorum var ki merak ettim zaman bulunca ilk bölümü izleyeceğim
  • izlerken tebessüm bile etmedim. fragmanlarından belliydi zaten saçma bir yapım olduğu
  • Yahu bu Tayfun Güneyer denen senaristi hakketen çok arıyorlar mı? Adam senaristlerin ajdarı be! Diyaloglar espriler kurgu. Öffff kusucam emedur u olan yok mu?
  • Uzay filmlerini sevmiyorum isterse star wars filmini sevmediğim gibi zaten bu dizi efectler falan komedi
  • Boyle yapimlari kimlerin izledigini okadar cok merak ediyorumki....
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

quote:

Orijinalden alıntı: [Romulus]

diziyi hiç izlemedim nasıl beyler? yorumlara bakılırsa kötü olmuş

İzleme 100 tl veriyim

Ama diyorsan ben boş Beles adamım evde boş boş yatıyorum

O zaman izle

Azıcık espri anlayışınız varsa 1 kere bile tebessüm etmezsiniz

Yönetmen insan mı anlamadım :) insan yaptıktan sonra bir izler

öyleyse hiç bulaşmıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Romulus -- 25 Mart 2012; 23:47:12 >

• kötü ya kötü :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waybe -- 26 Mart 2012; 0:02:53 >
  • efektleri paintte çizmişler.
  • Bugün nedir ne değildir diye bir bakayım dedim , bakmaz olaydım.Hakikaten insanı diziden , uzaydan , tvden soğutu bu yapım.Bu insanlar çektikleri , oynadıkları diziyi oturup seyrediyorlar mı acaba.Hakikaten harcanan paraya , zamana yazık israf tek kelime ile
  • Bir başyapıt...

• Komedi yapamıyorlar bilim kurgudamı yapamıyolar lan
    uzay mekiğine uzay gemisi demişler, sonra o yakıt deposunu uzayda atıyorlar onlar aşama aşama atılır,sonra orda ufuk özkan houston a espri yapmaya çalışıyor ankaradaki adam hiç iplemiyor bile en azından bilimkurgu tadı verseydiniz , jetskiden uçanski mi olur olm o ne öyle onun motoru nerde iman gücüylemi kalkıyo havaya tekerlekleri açık murat 131 den uçan arabamı olur saçma....
  • quote:

Orijinalden alıntı: firstich

efektleri paintte çizmişler.

• Saçmalıkta sınır tanımıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: MESUT52_34

Komedi yapamıyorlar bilim kurgudamı yapamıyolar lan
    uzay mekiğine uzay gemisi demişler, sonra o yakıt deposunu uzayda atıyorlar onlar aşama aşama atılır,sonra orda ufuk özkan houston a espri yapmaya çalışıyor ankaradaki adam hiç iplemiyor bile en azından bilimkurgu tadı verseydiniz , jetskiden uçanski mi olur olm o ne öyle onun motoru nerde iman gücüylemi kalkıyo havaya tekerlekleri açık murat 131 den uçan arabamı olur saçma....

lim de saçma ama izleniyor bu da öyle
  • harcanan paraya emeğe yazık kesin bi gelirleri oluyorki böyle bir işe kalkışmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Leyla ile Mecnun en azından absürt komedi. Bunda komedinin K'si bile yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Orijinalden alıntı: MESUT52_34

Komedi yapamıyorlar bilim kurgudamı yapamıyolar lan

Pimi çektin elinde tutuyorsun şuanda. Beğenmiyorsan beğenmedim diyeceksin şaçma demeyeceksin. Sana şaçma geliyorsa absürd komediyi araştıracaksın , ondan sonra yorum atacaksın. Şaçmaymış

• SAÇMA bi dizi olucak bence
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.