Şimdi Ara

Türkün Uzayla İmtihanı (2012) | Show TV (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
381
Cevap
2
Favori
12.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

Az biraz baktım diziye tek artısı "Kahkaha Efekti" olmaması.

Artık o da var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

quote:

Artık o da var
    Kahretsin, şimdi %100 itici oldu dizi. Bunun yerine Çocuklar Duymasın izlerim daha iyi valla.
  • Her kelimenin arkasına koymuşlar bide.İyice moku çıktı dizinin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Colossus_

Her kelimenin arkasına koymuşlar bide.İyice moku çıktı dizinin

Dizinin içine iyice etmişler...
  • Asistanın adı ne la
  • 2. bölüm itibari ile Türkiyenin en saçma dizileri kategorisinde zirveyi zorlar. ilk 3 e girer madalya alır kesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi janjanahmet -- 28 Mart 2012; 21:26:50 >
  • quote:

* Son dönemde işlerinizde komedi türüne ağırlık verdiniz. Hep böyle mi sürdürmeyi düşünüyorsunuz?

Evet çünkü benim Türkiye’deki ağır drama seyircisinin beğeneceği şeyleri yazabilecek bir birikimim yok. Ben İzmir Karşıyakalı, sokakta top oynayarak büyümüş, mizah anlayışı abileri tarafından belirlenmiş, fırlama bir adamım. Beni 40 yıl bir odaya kapatsanız tecavüz, şiddet, töre yazamam. Komedi yazarken katmanlar çok farklı. Siz televizyona mizah yazıyorsanız mutlaka daha geniş kitleyi yakalayacak, daha basit bir mizah yapmanız gerekiyor.
    O zaman da komediyi yakından takip edenler sizi eleştirmeye başlıyor, bunun nesi komik diyor. Ben televizyon için yapılan mizahta daha kolay ve direkt işler yapmaya karar verdim. Özel hayatımda güldüğüm mizah değil aslında. Ama toplu izlemeyi artırmak istiyorsak o zaman bazı seviyeleri indirmeniz gerekiyor.
    Tayfun Güneyer elindeki drama potansiyelinin farkında değil valla. Bu adam bu kafayla dizi yazmaya devam ederse hiçbir dizisi tutmaz, hep kötü işlerle bilinir. Hemşehrim diye severim sayarım ancak adam cidden kendine yazık ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johnnie-Walker

quote:

Orijinalden alıntı: firstich

efektleri paintte çizmişler.

gulme, gercekten paint cunku.

5 dakika bi bakayim dedim, hemen anlasiliyor zaten genel durumu ne. icler acisi bir dizi. oyuncular her hafta cekecegiz diye fazla yorulmasin bence. birkac bolumluk omru var zaten.

yabanci dizilere bakinca, ordaki gorsel efektler, kurgu, senaryo vs. vs. utaniyorum resmen. adamlar neler yapiyor, bizdeyse sene olmus 2012 su diziyi bir izleyinde gorun hala ne durumdayiz.

su siralar zaten izlenebilecek adam gibi iki dizi var, biri yalan dunya digeri suskunlar[eger gittikce sacmalamazsa], birkac orta sinirda goturen dizi olsa da ben izlemiyorum. bu 2 dizi disinda koskoca turk tv camiasinda izlenecek baska dogru duzgun dizi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psycna -- 28 Mart 2012; 21:45:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Psycna

quote:

quote:

5 dakika bi bakayim dedim, hemen anlasiliyor zaten genel durumu ne. icler acisi bir dizi. oyuncular her hafta cekecegiz diye fazla yorulmasin bence. birkac bolumluk omru var zaten.

yabanci dizilere bakinca, ordaki gorsel efektler, kurgu, senaryo vs. vs. utaniyorum resmen. adamlar neler yapiyor, bizdeyse sene olmus 2012 su diziyi bir izleyinde gorun hala ne durumdayiz.

su siralar zaten izlenebilecek adam gibi iki dizi var, biri yalan dunya digeri suskunlar[eger gittikce sacmalamazsa], birkac orta sinirda goturen dizi olsa da ben izlemiyorum. bu 2 dizi disinda koskoca turk tv camiasinda izlenecek baska dogru duzgun dizi yok.

Bence iletişimler fena degil oyuncular usta oyuncular sonucta millet olarak hemen kestirib atıyoruz birşeyi biraz şans ve zaman vermek lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ersins58

quote:

quote:

quote:

Bence iletişimler fena degil oyuncular usta oyuncular sonucta millet olarak hemen kestirib atıyoruz birşeyi biraz şans ve zaman vermek lazim

izliyorsaniz saygi duyarim, birsey diyemem... fakat genel olarak dizi de nedir ne degildir belli. cok degil birkac bolum sonra biter zaten.

sunu da belirteyim, ben o ''ben tv izlemiyorum zaten, hep yabanci dizi ve belgesel takiliyorum'' diye gecinen tiplerden degilim, sonucta turkiyede yasiyoruz ve her evde bir tv var, her keseye uygun tek eglence araci televizyon, mutalaka dizileri de takip ediyoruz [her hafta kacirmadan izlemeyi kastetmiyorum] hepimiz ama dedigim gibi adam gibi takip edilecek 2-3 dizi var, onlarda hakikaten farkli ve kaliteli isler olduklari icin izleniyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

quote:

Artık o da var

O zaman gömün gitsin uzayın o sonsuz karanlığına.
  • Farklı bir günde olsa tutma ihtimali var kadrodan ötürü ama çarşamba gününde hiç şansları yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersins58

quote:

quote:

quote:

+1

• çok orjinal
  • Ya bıktım artık şu Türklerin bazı özellikleri üzerinden dalga geçilmesine.
    Türk uzaya giderse ne yapar, yok Türk superman olursa ne olur, uzaylı gören Türk vs vs.
    Öyle bir Türk toplumu kalmadı artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 29 Mart 2012; 1:04:01 >
  • Tamamen Türkleri ezmek ve tüm rezilliklerini ortaya çıkarmak için yapılmış bir dizi

karşı çıkan olursa ilk bölümü dikkatlice izlesin Türklerin adını uzaya yazma değil,Türklerin adını karalama şeklinde bir dizi olmuş.Resmen türk halkı rezil edilmiş dizide Türkler böyle bunu yapar şunu yapar havasında..
  • 5 dakika dayanamadim.
  • hiç mi hiç şans vermiyorum
  • Seyircinin tv ile imtihanı
  • Yemek yerken açayım tvde ne var acaba dedim. Bu çıktı 5 dk sonra istifra ettim..
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.