Şimdi Ara

Turktorrent Kapandı mı (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
360
Cevap
21
Favori
94.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • allahattan donanımhaber var yoksa kimsenin kimseden haberi olmayacak 15 yıllık hesap gitmez inşallah bu aradda arkadaşar bana turkseed den ddavetiye kodu gönderen arkadaşa bi hayır duam var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ziyan82 -- 10 Ekim 2019; 19:29:59 >
  • Şu siteye 15 gün girmedik diye silmişler üyeliğimi.

VİP olayım dedim beceremedim.

Ücretli ücretisz davetiye göndereceklere dua ederim.
  • hala problem devam ediyor siteye girilmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcx

Şu siteye 15 gün girmedik diye silmişler üyeliğimi.

VİP olayım dedim beceremedim.

Ücretli ücretisz davetiye göndereceklere dua ederim.
    üyelikler silindimi yoksa girişmi yapamıyoruz bende giriş yapamıyorum üyeiyimmi silindi acaba
  • 15 gün girmeyince bir torrent 0.8 altına düşmüşüm. Vip üye olmam istendi. Ama saçma bir ödeme sistemleri var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • site hala acılmadı arkadaşlar girebilen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamsız

site hala acılmadı arkadaşlar girebilen varmı
    Cuma günü TR saati ile 18:00 da açılacakmış gibi bir ana sayfa eklemişler siteye girişe.
    İnşallah doğrudur.
    Diğer hiçbir site tt nin yerini tutmadı.

Bu konuda bir iki kişi ısrarla broadcity yi çok kaliteli falan dedi, üye olduk ama içerik bomboş gibi birşey.
  • Öner kullanıcısına yanıt
    Ben de açılış saatini yazmaya girmiştim, inşallah açılır ama üyelikler kalır umarım..
  • lpark kullanıcısına yanıt
    o kadar abartma la filmleri bile en son yükleyen site turktorrenttir en iyi bildikleri iş üyeleri banlayıp vip almalarını sağlamaktır broadcity övdüğüm felan yok 1 yıldır zaten kendisini kanıtladı kaliteli içerikleri hızlı bir şekilde sunuyorlar helal olsun diyorum.
  • Sqiptar Kartal S kullanıcısına yanıt
    Filmleri en son yükleyen turktorrentmi ? broadcitynin reklamını yapmaya çalışmışsın ama olmamış ;)
  • Davetiye neyin var mı beyler ya. Bunun gibi torrent sitesi yok gerçekten.
  • Türktorrenti 3D Filmler için kullanıyordum harikaydı. Açıkçası şuanda öyle 3D son filmleri Tr indirceğim site bulamıyorum
  • jakin33 kullanıcısına yanıt
    İnternetiniz hızlıysa yabancı torrent sitelerinden büyük boyutlu versiyonları indirin illa ki içinde Türkçe dil çıkar.
  • bende az önce girmeye çalıştım ama ne kullanıcı adım ne de mail adresim yok gözüküyor. 18:00'ı bekeleyelim bakalım düzelecek mi? 2005 den beri üyeliğim vardı...
  • hala açılmıyor
  • üyelikler patlamış.. gitti 7 yıllık emek.
  • site açılmış yeni üye olmak gerekiyor
  • eski sunumların hiçbiri yok
  • üyelikler silinmiş. server patlamış tüm bilgiler gitmiş. bence kısa zamanda toparlayacaklardır. şimdilik sitede pek bir içerik yok ama yakında düzelir. 10 yıllık hesap gitti ona üzülüyorum.
  • Sitenin eski tasarımı çok güzeldi. Bu hali çok kötü.
    Ayrıca 14 yıllık üyelik gitti...
    Umarım eski halini geri getirmenin bir yolunu bulurlar.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.