Şimdi Ara

Turktorrent Kapandı mı (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
360
Cevap
21
Favori
94.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15 yıllık emek gitti sağlık olsun ne edek
  • 10 yıllık hesabım gitti.
    İnsan bir database i yedekler ya
    koskoca türkiye cumhuriyetinin sızdırılan kimlik bilgileri 1.5 gbdı.
    Alıp pcye atamamışlar mı şaka gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phoenixae -- 11 Ekim 2019; 22:11:28 >
  • Site yönetimi yeni bir duyuru yapmış. Şu şekilde :

Sayin uyelerimiz,

Elimizde olmayan nedenlerden dolayi, onemli verilerin oldugu serverlarimiz yok edildi.

Server sirketi kapanmak zorunda kaldi.

Site kapandiginda birazda firsat olarak gorup sitemizi tamamen yenilemeye karar verdik, sonucta nerdeyse 13 senelik site.

Site scriptini ve kodlarini yeniledik, HTTPS gectik, ve daha bir cok yenilikle geri donduk.

Kapali kaldigimiz icin kusura bakmayin.

Telafi icin uzun sure FREELEECH olarak sunum yapmaya karar verdik, yani ALTIN torrentler anlamina geliyor.

Sadece UPLOAD islenecek, bu sayede bolca ratio yapma firsatiniz olacak.

VIP uyelerimiz icin ise ayri bir mesaj var, onu okuyabilirsiniz anasayfamizda.

Bizi simdiye kadar tanimis olmaniz lazim, biz herzaman buradayiz burada olacagiz.

TurkTorrent Yonetimi
  • Seedbox'ı ilk aldığımda Arena-tr,leechturk ve Turktorrent'e hız önceliği verirdim. Upload 2.79tb olan hesabı hiç etmişsiniz.Şimdi hadi yeniden diyorsunuz kusura bakmayın saçmalamışsınız.Serverların patlatılması kolay bişey değil yalan olduğunu düşünüyorum.Başka iş var bu işin içinde.
  • 10 senelik üyelik ve yaklaşık 95TB upload gitti,bu site geri dönse neye yarar.
  • yeni sitenin adresi ne ?
  • Geçmiş olsun arkadaşlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 9 senelik hesap gitti şimdi öyle mi?
    Kapatın gidin siteyi kardeşim o kadar üyen var sitede emekler var sen yedeğini alma.
    Allahın akıllıları...
    Bunların serverı nasıl yok edildi acaba yedekleri mi yok adamların tüm depolama birimleri uçtu mu ne saçma bahane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcwolf28 -- 12 Ekim 2019; 14:7:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ReflexAction kullanıcısına yanıt
    https://turktorrent.us/?p=home&pid=1

Yeni site bu olmalı.İlk torrent üyesi siteliğim olduğundanmı bilmiyorum seviyordum.Yeni üyelik girişi yaptım ama ne yarar 300 gb yükleme gitmiş. Zaten ikide bir kapanıyordu. HDTURK, Turkseed, bitturk,torrent-turk,turknova üyeliliklerim mecvut.Favorim artık HDTURK...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakkin

https://turktorrent.us/?p=home&pid=1

Yeni site bu olmalı.İlk torrent üyesi siteliğim olduğundanmı bilmiyorum seviyordum.Yeni üyelik girişi yaptım ama ne yarar 300 gb yükleme gitmiş. Zaten ikide bir kapanıyordu. HDTURK, Turkseed, bitturk,torrent-turk,turknova üyeliliklerim mecvut.Favorim artık HDTURK...
    Yenilenmiş tasarım bumuymuş 2005 tasarımı resmen

• gerçekten arayüz berbat olmuş eskisi daha iyiydi!!!
  • Yeni arayüz çok kötü geldi bana.10 senelik 5 tb uploadlu extremuser hesap gitti. hdturk.de kullanıyorum artık.
  • Milletin 13 yıllık emeğini TB larını aylarca açık kalan bilgisayarlar zar zor tutturulan ratiolar hiç etmişler çıkıp sıfırdan site açıp hesaplarada 10 GB upload tanımlamışlar ulan ayıp be 57 TB uploadım vardı 4 kez de VİP almıştım hepsi haram zıkkım olsun sana Turktorrent bir daha kapından geçmem sanki başka site yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

9 senelik hesap gitti şimdi öyle mi?
    Kapatın gidin siteyi kardeşim o kadar üyen var sitede emekler var sen yedeğini alma.
    Allahın akıllıları...
    Bunların serverı nasıl yok edildi acaba yedekleri mi yok adamların tüm depolama birimleri uçtu mu ne saçma bahane
    Hikaye be kardeşim milletin haklarını gasp edip VİP te patlama yapmak istiyorlar aklı olan artık o siteden VİP almaz alıyorsada gerizekalıdır ne diyeyim
  • Önce İPTV sattı Vip üyelikle filan süslü laflarla. Onlara şimdi VİP üyeliklerini geri iade ediyor oda kanıtlarlarsa filan meşakatli olarak aq şerefsizi. Ya bu siteyi açmayacaksın yada millete itimat edeceksin statülerini ve TB larını vereceksin şerefsiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 34BEYKOZ34

Önce İPTV sattı Vip üyelikle filan süslü laflarla. Onlara şimdi VİP üyeliklerini geri iade ediyor oda kanıtlarlarsa filan meşakatli olarak aq şerefsizi. Ya bu siteyi açmayacaksın yada millete itimat edeceksin statülerini ve TB larını vereceksin şerefsiz.
    Aynen birde utanmadan 10 gb upload tanımlamışlar hesaplara benim 57 TB ne olacak ayrıca üyelerin profil yedeklemeleri çok basit bir işlem bariz yalan söylüyor ahlaksızlar dediğim gibi bir daha o siteden VİP alan ağır gerizekalıdır.
  • Sqiptar Kartal S kullanıcısına yanıt
    Valla hiç de vip felan para veremem, başka yeri kullanırım daha iyi.
    Zaten buranın upload ile ratio düzeltme olayına felan uyuz oluyordum o yüzden bir şey indireceğim zaman hiçbir yerde yoksa burayı kullanıyordum. Burda da bazı yerlerde arayıp bulamadığımı buluyordum ama şimdi her şey uçup gitti bakalım ne zaman kendilerine gelecekler.
    Ben de upload yapacaktım ama benim hazırlık daha bitmediği için şu an sıkıntı değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu torrent gruplarının esprisi nedir biri anlatsın daha güvenlimi? belirli bir seviyede upload yapmak zorunlumu?
    vip üyelik neden aldınız ne faydası var?
    Utorrent gibi kendi launcher'larımı var?
    turktorrent'in kapandigini tekrar açıldığını ve milletin herşeyini kaybettiğini anladım sadece bu konudan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 12 Ekim 2019; 15:35:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yedek olayı falan hikaye.Yedeği olmamasının imkanı yok.Amaç vip satmak.
  • bu siteden artık bi cacık olmaz...kaç yıllık hesap gitti ya filelist akar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 13 Ekim 2019; 1:9:17 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.