Şimdi Ara

Turktorrent Kapandı mı (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
361
Cevap
21
Favori
94.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Askerdeyken gitmiş 10 yıllık hesap uyarım bile yoktu ya. Türktorrent davetiyesi yollayabilecek var mı? Şimdiden teşekkürler. murti322@gmail.com
  • Kapanmadan önce piyasanın lideriydi. En bol torrent ve en bol kaynak olan siteydi. Artık yerli torrent sitesi takip etmiyorum. Şuanda lider kim bilmiyorum.
  • müzik (mp3, FLAC) için en baba site rutracker.org. arama özelliğini kullanabilmeniz için birkaç ay önce e-mail ile üyelik istemeye başladı sadece, kolaylıkla üye olup, arama yapabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar davetiye kodu olan var mı ... emreozce@ g ma i l. com
  • eray1135 kullanıcısına yanıt
    iyi akşamlar hocam. türktorrent.us veya bittürk.net davetiye kodu varsa alabilrmiyim
  • Merhaba arkadaşlar turktorrent ve bitturk davetiyesi olan bana da atabilir mi ? Mail adresim baykalkoray@gmail.com yardimci olana şimdiden teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar elinde davetiye kodu olan blue38127@gmail.com adresine yollayabilir mi?
  • site kapandı mı acaba yoksa yeni bir url ye mi geçtiler bilgisi olan var mı acaba
  • site devam ediyor şuan kısa bir süreliğine üyelikleri açtılar hatta.

• Benim 12 yıllık hesabım gitti. Yönetici arkadaşlara mail attım ama dönüş sağlayan olmadı. Ultra kullanıcı üyeliğim vardı yılların birikimi puanlarım ve davetiyelerim vardı bütün emeğim heba oldu. Yaptığım araştırmaya göre zorunlu server değişimi yapmışlar ve geçmiş bütün mail kayıtları silinmiş. eski mail ile şifremi bul dediğimde kayıtlı mail bulunmadı uyarısı alıyorum. Umarım eski kullanıcılar için acil bir çözüm üretirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Famep87

Benim 12 yıllık hesabım gitti. Yönetici arkadaşlara mail attım ama dönüş sağlayan olmadı. Ultra kullanıcı üyeliğim vardı yılların birikimi puanlarım ve davetiyelerim vardı bütün emeğim heba oldu. Yaptığım araştırmaya göre zorunlu server değişimi yapmışlar ve geçmiş bütün mail kayıtları silinmiş. eski mail ile şifremi bul dediğimde kayıtlı mail bulunmadı uyarısı alıyorum. Umarım eski kullanıcılar için acil bir çözüm üretirler.

Benim de yılların emeği gitti ama eskiyi kurtarmak gibi bi dertleri oldugunu sanmiyorum.

Sifirdan başladılar. Ben de tekrar uye oldum ama site eskisi gibi kaliteli degil.

Hdturk.de daha kaliteli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eray1135 kullanıcısına yanıt

Hala davetiye var mı? turktorrent sitesine. Mail göndersem bana da davetiye atar mısınız?

• Turktorrent sitesine davetiye olan var mı?

• Merhaba Arkadaşlar turktorrent.us fazla davetiyesi olan arkadaşlar davetiye gönderebilirler mi

unfatelover@outlook.com

• Merhaba Türktorrent Us Davetiye Kodu Alabilirmiyim

Birtanesin@msn.com

• Davetiyesi olan varsa turktorrent.us'a davetiye alabilirmiyim

zabunselcuk@gmail.com

• saliharslaner@gmail.com davetiye alabilirmiyim downloadım 100 mbit uploadım 10 mbit

şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Öner

Benim de yılların emeği gitti ama eskiyi kurtarmak gibi bi dertleri oldugunu sanmiyorum.

Sifirdan başladılar. Ben de tekrar uye oldum ama site eskisi gibi kaliteli degil.

Hdturk.de daha kaliteli.

Alıntıları Göster

hd turk davetiye kodu var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

hd turk davetiye kodu var mı?

Alıntıları Göster

Maalesef yok hocam. Daha once kullandım davetiyeyi.

• hayrieser@outlook.com.tr

bana da davetiye gönderebilirmisiniz rica etsem

teşekkürler. emeğinize sağlık

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.