Şimdi Ara

TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER İLK SAYFA GÜNCEL (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (3 Mobil) - 7 Masaüstü3 Mobil
5 sn
8.277
Cevap
158
Favori
408.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
27. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fr.BJK

Bimcell de Telekom...

Alıntıları Göster

Biliyorum da babam istemiyo bimcell ne ya diyo. Takıntı

• Türk telekom da tarifemin süresi bitiyor. 24 ay fatura dönemine 6 gb+1000 dk+500 sms 27 tl teklifi sundular. 24 ay taahhüt vermek istemedim kabul etmedim, sizce bu teklif nasıl.

• quote:

Orijinalden alıntı: Statist

Türk telekom da tarifemin süresi bitiyor. 24 ay fatura dönemine 6 gb+1000 dk+500 sms 27 tl teklifi sundular. 24 ay taahhüt vermek istemedim kabul etmedim, sizce bu teklif nasıl.

24 aylık taahhütlerde genelde 2. 12 ay fiyatı daha yüksek oluyor. Ona dikkat edin. Yok 24 ay boyunca bu fiyat geçerliyse bence iyi fiyat.

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    5+2 yi her ay alabiliyomusun 40 ustu yuklersen
  • 5gb her ay olmasada yükleme koşuluna göre veriyor

2gb kampanya yaptılar oradan geldi. Her ay yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Kartı kaydettim 2gb geldi

40 lira yükledim 5 GB geldi haftalık

24 Liraya 14 GB Allah bereket versin

Hocam bu haftalık 2 gb bimcellde de oluyor mu kart kaydedince yoksa teklif mi geldi kart kaydetmeye dair size?

• Hawk28 H kullanıcısına yanıt

Online işlemlerde kampanya vardı kartını ilk kez kaydedenlere diyor

Bimcell geçersiz

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/sayfalar/faturasiz/haftalik-2gb-hediye.aspx

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    selfy fafurasiz damisin peki
  • Evet

• Aylık 10 tl ye 250 dk tarifem vardı. 2021 itibari ile bitmiş. Üç aşağı beş yukarı bu fiyatlarda 200-250-300 dk konuşmanın olduğu bir tarife önerecek olan var mı?

• Arkadaşlar benim de faturam bitti nerden ulaşıyorsunuz müşteri hizmetlerine ben ne yaptıysam kimseyle görüşemedik hep robot hep robot

• Merhaba arkadaşlar. Taahhüt 1 ay sonra bitiyor. Önerdikleri teklif 15gb+1000dk+1000sms 47.50 TL. Daha avantajlı başka operatör var mı önerdiğiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengizps3 -- 8 Ocak 2021; 15:43:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengizps3

Merhaba arkadaşlar. Taahhüt 1 ay sonra bitiyor. Önerdikleri teklif 15gb+1000dk+1000sms 47.50 TL. Daha avantajlı başka operatör var mı önerdiğiniz.

Şunun prime olanını bana 55tl den veriyolar. Belki bu teklifi bana verseler kabul ederim ama oralı değiller.

• TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL

Görseli değiştirmişler.

10gb olanı 29 liraya verirken bunun fiyatı fazla

• quote:

Görseli değiştirmişler.

10gb olanı 29 liraya verirken bunun fiyatı fazla

Bi bize gelmez zaten bu teklifler :)

• Fr.BJK kullanıcısına yanıt

Faturasızlara geliyor çünkü TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL 

• quote:

Faturasızlara geliyor çünkü  

Şunu madem verebiliyosun herkese ver sende kazan müşterinde.

İlle gidin başka operatöre geçin diyorlar.

• benim taahhütüm bu ay bitti gelen teklifi beğenmedim mh ni aradım farklı bi teklif vermediler hattımı faturasıza geçirmek istiyorum dedim o birime aktardı tlf nu ordaki mh yetkilisi faturasıza geçirmemek için farklı teklifler sundu onları da beğenmedim faturasıza geçirin dedim

geçiş yapmak için 30 tl geçiş ücreti ve yıllık telsiz kullanım ücretini 40 TL peşin alınır dedi

bilgisi olan veya faturasız kullananlar bilgi verirse sevinirim telsiz kullanım ücreti peşinen mi alınıyor yoksa aylık olarak mı kesiliyor ve ne kadar ödeniyor bilgi verirseniz sevinirim

yaklaşık 25 dk tlf da konuştuk artık baydığı için tekrar arıycam deyip kapattım geçiş yapmadım bu hafta tekrar arayıp geçiş yapmayı düşünüyorum

• omr10 kullanıcısına yanıt

Telsiz kullanım ücretini Faturasıza geçtiğin için son faturan yansıtacaklar kalan taksitlerini sene sonuna kadar bir daha ödemeyeceksin .

30 TL GEÇİŞ ÜCretini senin hesabına hediye lira olarak yüklüyorlar paket falan alamıyorsun .

• Arkadaşlar merhaba

90 gün geçerli her yöne 1.000 dakika, her yöne 1.000 SMS ve 10 GB cepten internet sadece 70 TL!

Bu doyasıya 3 aylık paket müşteri alımına kapanmıştır diyor, buna yakın en uygun tarife var mı bildiğiniz?

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.