Şimdi Ara

TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER İLK SAYFA GÜNCEL (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.279
Cevap
158
Favori
408.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
27. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • VakifBank, Ziraat, Papara hepsini denedim kartlari kabul etmiyor. Cildiracagim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizin mesajı görünce kontrol edeyim dedim. Bomboş hiçbir kampanya gözükmüyor. Neden acaba? TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL 

• KatranKatırı kullanıcısına yanıt
    Bende konuyu uzun zamandır takip ediyorum birden iki hatta da haftasonu paketi çıkınca kesin herkese çıkmıştır düşüncesiyle paylaştım şansınız yaver gitmemiş
  • TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL

• Bu zamanlarda çok iyi bu 1 gb ve 2 gb + dakika sms paketlerin olması güzel olmuş bazı kesimler için böyle paketlere ihtiyac oluyor ama mecbur gidip 3-5 gb lık kullanmak zorunda kalıyordu.
  • TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL

Kartı kaydettim 2gb geldi

40 lira yükledim 5 GB geldi haftalık

24 Liraya 14 GB Allah bereket versin

• Arkadaşlar bir ben mi kartımı kaydedemiyorum bu sisteme? Hat geçen perşembe Turkcell'den fatursıza geçti Vakıfbank, Ziraat, Papara ne kadar kart denediysem bankana git diyor. İnternete açtım halbuki hepsini.

• 0xbkt 0 kullanıcısına yanıt

Atmlerden sim kart bloke kaldırma işlemi yap.

• 0xbkt 0 kullanıcısına yanıt

Ben aynı sanal kart ile aldım Tüm aileye

• Arkadaşlar merhaba,
    Geçen hafta 24 aralık perşembe günü Türk Telekom’dan yeni hat aldım.Aşırı memnunum fakat sil süpür hala gözükmüyor.Ve bir de uygulamada bana özel sekmesinde faturalı teklifler gelmiyor,ne zamana gelir veya gelmesi için ne yapmam lazım?Kampanyalar için smsler attım tt’ye.Sms şeklinde de gelir belki diye ama bir çok arkadaşa faturalı teklifler geliyor,bende yok şu anda.Bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.
  • İlk sayfayı okuyabilirsiniz.

• @krkmz1666

Hocam faturalıdan faturasıza geçiş talebi yeni taahhüt indiriminde işe yarıyor mu hala? Yoksa boşa geçen zaman mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fr.BJK -- 29 Aralık 2020; 12:10:38 >
  • Fr.BJK kullanıcısına yanıt

Yarıyor Geçiş birimine aktarıyorlar çok geldiğinizi söylerseniz .Zaten cayma bedelim ilk ay olduğundan gelmeyecek geçiş yapmak istiyorum deyin .

Bazen de indirim vermeden direk geçiş yaptıkları olmuş .Bende olmadı ama forumda yazmışlardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Yarıyor Geçiş birimine aktarıyorlar çok geldiğinizi söylerseniz .Zaten cayma bedelim ilk ay olduğundan gelmeyecek geçiş yapmak istiyorum deyin .

Bazen de indirim vermeden direk geçiş yaptıkları olmuş .Bende olmadı ama forumda yazmışlardı.

Yok zaten taahhütün son ayında bunu isticem.

Faturasıza geçirirlerse de üzülmem. Ya bime taşırım yada turkcelle. Bi kaybım olmaz. Yeterki hem faturalamada hemde başka bişeyden dolayı bi ücret çıkarmasınlar.

Şubat 26 son gün. 5 şubattan sonra yoklarım olmadı kaçarım.

• Fr.BJK kullanıcısına yanıt

Otomatik arama ile indirim gelirse kabul edin.

Son ay indirim için zorlarsınız alırsanız 2si birlikte olur.

Fiyat size uymadı faturasıza geçişte ücret alıyorlar. Alınan tutarıda bakiyenize hediye lira yüklüylrlar ama

Faturasıza geçmek yerine direk bimcell e geçebilirsiniz

• Merhaba babam faturalı TürkTelekom kullanıyor taahütü bitti ve onun için paket ariyorum 5-6 gb interneti olan en uygun ne alırız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: criminalet

Merhaba babam faturalı TürkTelekom kullanıyor taahütü bitti ve onun için paket ariyorum 5-6 gb interneti olan en uygun ne alırız?

En Uygun Bimcell var şu sıralar. Çok iyi fiyatları var.

TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Bimcell istemiyor turktelekomda kalarak en ucuz ne aliriz faturasiza gecip tekrar faturali paketlere mi gecmek avantajlj
  • quote:

Orijinalden alıntı: criminalet

Bimcell istemiyor turktelekomda kalarak en ucuz ne aliriz faturasiza gecip tekrar faturali paketlere mi gecmek avantajlj

Bimcell de Telekom...

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.