Şimdi Ara

TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER İLK SAYFA GÜNCEL (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.288
Cevap
158
Favori
408.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
96. Sırada  bugün en iyi #19
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozanbey86

Daha çok var ilk gelen tarifeler bendede öyleydi bekleyin hocam yalnız sizin tarife yıl başına denk geliyor nerdeyse fiyat güncellemesi yapılır mı bilemiyorum bende 40 gün altına inince çıktı

Sözleşmem 22 Aralıkta bitiyor.

Eğer 45 liraya 15 GB verirlerse veya verdikleri 12 GB'lık tarifeyi 45 yerine 39-40 liraya verirlerse kabul edeceğim. Yoksa Teknosacell veya PTTcell'e geçeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut_emmi -- 15 Ekim 2020; 14:48:52 >
  • mahmut_emmi kullanıcısına yanıt
    Üstad bende bu pttcell ve bimcell e geçip geri turktelekom yapayım dedim lakin göründüğü gibi değil ödeme kolaylığı yok sadece sitesinden tl yükleniyor faturada sıkıntı aynı şekilde bankalarla anlaşmaları yok bir incele derim ek olarak bende en önemlisi sil süpürde yok en büyük sıkıntı kolay ödeme yok müşteri hizmetleri var yok gibi bir kaç kez görüştüm özellikle pttcell konulara çok uzaklar

Bu pttcell bimcell konusu açmıştım kullanıcı yorumlarına bakmayı unutma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozanbey86 -- 15 Ekim 2020; 15:52:52 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanbey86

Üstad bende bu pttcell ve bimcell e geçip geri turktelekom yapayım dedim lakin göründüğü gibi değil ödeme kolaylığı yok sadece sitesinden tl yükleniyor faturada sıkıntı aynı şekilde bankalarla anlaşmaları yok bir incele derim ek olarak bende en önemlisi sil süpürde yok en büyük sıkıntı kolay ödeme yok müşteri hizmetleri var yok gibi bir kaç kez görüştüm özellikle pttcell konulara çok uzaklar

Bu pttcell bimcell konusu açmıştım kullanıcı yorumlarına bakmayı unutma

ben faturalı tarifeyi seçeceğim. fatura ödeme konusu sıkıntı olmaz, bankaya veya kredi kartıma otomatik ödeme talimatı veririm. şu anda zaten yapı kredi world card üzerinden hem TT mobil faturam hem de Turknet internet faturam günü gelince otomatik ödeniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut_emmi -- 15 Ekim 2020; 14:54:53 >

• 6 7 ay önce kabul etmediğim 10gb 19 TL teklifi yeniden gelmiş. Yine kabul edemeyeceğim :( . Yedek hat olarak almıştım ama ara sıra anneme lazım oluyor diye 7 TL 500dk teklifi gelince ona verdim. Önümüzdeki aydan sonra aktif olarak kullandığım hatta paket yapmayacağım . Bakalım bana da verecekler mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende 15 gb prime kullanıyorum 51 tl ödüyorum yaklaşık 35 40 gün kaldı taahhüt bitmesine çıkan teklifler 20 gb 62.5 tl 25 gb 64.5 tl 25 gb olan iyi gibi duruyor ne diyorsunuz

• faturasız 7gb 24 tl kullanıyorum, faturalı 15 gb 39 tl teklifi geliyor ama cazip değil bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: burak1326

Arkadaşlar bende 15 gb prime kullanıyorum 51 tl ödüyorum yaklaşık 35 40 gün kaldı taahhüt bitmesine çıkan teklifler 20 gb 62.5 tl 25 gb 64.5 tl 25 gb olan iyi gibi duruyor ne diyorsunuz

25 GB full heryöne ise iyi. Yani sosyal medya için ayrılmış bölünmüş değilse.

Daha uygunu faturasızlara gelen 20 GB 45 TL ama onu alabilmek için yok faturasıza geçeceksin,yok 2 ay teklif bekleyeceksin. Bunu yaparken 100 tl masrafın oluyor,paket lazım diye kazık fiyata paket alıyorsun. Sen 25 GB 65 TL'ye bas,yada Turkcellde 20 GB 69 TL. 20 GB 59 TL olan da var ama taktikli.

• bu boşta duran hattan data alma olayı turk telekomda sil süpürde oluyor mu ? bu kadar fazla gb gelmiyorda yinede merak ettim yada ayrıca turkcell faturasız alsam herhangi bir tarifeye girmeden salla kazan alabilimiyiz ?

• ozanbey86 kullanıcısına yanıt

Evet hocam, Salla Kazan dan faydalanabilirsiniz.

• hocam peki benim tel çift hat destekliyorda diyelim aldım nasıl kullancaz veri bağlantısında 2 seçenek mi çıkıyor nasıl oluyor daha önce hiç denemedim geçişmi yapmam gerekiyor o zaman diğer hat devre dışı mı kalıyor ?

• Net 25 gb hocam ama milletin ödediklerine bakınca pahalı geliyor niyeyse taahhütlü normal tarife 79 tl bana 64.5 a vermişler

Size bağlı kalmış bir şey hocam.

İki seçenek çıkıyor ikisini de seçebilirsiniz, kullanabilirsiniz hocam.

Bazı telefonlar da ise sadece birini seçebiliyorsunuz.

Internet, sms ve arama için sim1 sim2 diye menü çıkıyor seçimi yapıyorsunuz.

• Beyler benim taahhütüm 2021 haziranda bitiyor ama teklif gelmiş 15 GB + 1000-1000 47.5 tlye, şimdi bu teklifi kabul edersem taahutum bitince mi geçiriyorlar yoksa hemen o tarifeye taşıyorlar mi? Ceza ödüyor muyum? Birde ben ek 5gb paketi kullanıyorum, bu paket tarife değiştirirsek iptal oluyor mu??

• quote:

Orijinalden alıntı: Chosen

Beyler benim taahhütüm 2021 haziranda bitiyor ama teklif gelmiş 15 GB + 1000-1000 47.5 tlye, şimdi bu teklifi kabul edersem taahutum bitince mi geçiriyorlar yoksa hemen o tarifeye taşıyorlar mi? Ceza ödüyor muyum? Birde ben ek 5gb paketi kullanıyorum, bu paket tarife değiştirirsek iptal oluyor mu??

tarifeye hemen geçersin, ceza ödemezsin.

• Arkadaşlar benim de taahhütümün bitmesine 9 gün kaldı ve bu teklif geldi. Son güne kadar beklesem daha iyi teklif gelir mi? Tecrübeli arkadaşların tavsiyesini bekliyorum

TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut_emmi

tarifeye hemen geçersin, ceza ödemezsin.

Alıntıları Göster

Hocam su an 5gb ek paket kullanıyorum bu paket devam ederse 20 gb icin 60 TL ödeyeceğim ya da o iptal olursa 47,5 ödeyeceğim sanırım. Sizce iptal olur mu ve geçmeye değer mi?

• 20 gb 1000 dk 1000 sms 51 tl kabul ettim 30 gbde hediye İnternet veriyor prime

• Uygulama üzerinde 15 gb 35 tl tam bana göre diye kampanya yapmışlar. Geçenlerde tarifeniz bitiyor 15gb 35 tl kullanıyordum aynı paket 40 tl olacak dediler tamam dediydim şimdi buna geçebilir miyim acaba

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.