Şimdi Ara

TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER İLK SAYFA GÜNCEL (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.227
Cevap
158
Favori
405.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hib.96

Uygulama üzerinde 15 gb 35 tl tam bana göre diye kampanya yapmışlar. Geçenlerde tarifeniz bitiyor 15gb 35 tl kullanıyordum aynı paket 40 tl olacak dediler tamam dediydim şimdi buna geçebilir miyim acaba

Bahsettiğiniz Tam Bana Göre seçeneğinin ekran görüntüsünü alıp buraya atabilirmisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk Telekoma yeni gelenler için faturasız kampanya var mi

• Taahhütümün bitmesine 1 ay var prime ekstra 20 gb 51 tl çıktı tam kazık zaten faturasızda havalı 20 gb paketi 49 tl gel git yapar yine gecerim istesem niye kendimi faturalıya bağlayayım fazla ücret verip anlamıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 27sinde taahhütüm bitiyor ne arayıp teklif sunan var nede mobil uygulamada tarife çıkmıyor ne yapmalıyım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • HubbiFillah H kullanıcısına yanıt

20 GB 49 TL, eskiden 45 TL idi gerisini siz düşünün derim.

• çesna kullanıcısına yanıt

Taşıma yaparsın taahhüt bitince.

• Tiviterdan dm attıydim aradılar profesyonel 15 gb tarifesine geçtim 15gb 35 tl tek sıkıntı paket aşımında durmuyor ama int her ay 1 2 gb artıyor zaten mh tarifeye geçince uygulamada bişey görünmüyor

• Faturada taahhüt bitiş tarihi 10.11.2020 yazıyor ama Online İşlem uygulamasında "Hattınıza ait herhangi bir taahhüt bulunmaktadır" yazıyor. Son faturam taahhütlü fiyat üzerinden gelir değil mi?

• Teklif çıkmayan bi tarife sunumuna geçsin bana tarifeye geçtim 2 ay sonra mesajla uyarı geldi 20 gb 49 ödüyorum 30 gbde hediye var 3 ay

• TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL

• Günaydın arkadaşlar. Tam bana göre kampanya da en fazla kaç fırsat oluyor, bende şu an 2 tane fırsat var ama bugün sil süpür günüm, 3. gelmesi lazım sanırım. Limit gibi bir durum var mı.

• quote:

Orijinalden alıntı: cengizps3

Günaydın arkadaşlar. Tam bana göre kampanya da en fazla kaç fırsat oluyor, bende şu an 2 tane fırsat var ama bugün sil süpür günüm, 3. gelmesi lazım sanırım. Limit gibi bir durum var mı.

bende 3 teklif var.

• Herkese merhaba,

Hesap kesimim 22'si ve gelecek ayın 22sinde taahhütüm sona eriyor ancak Tam Bana Göre Kampanya kısmında çok güzel bir kampanya teklifi var ve şu an kabul etmek istiyorum. Kabul edersem hesap kesimi henüz kesilmediği için çifte faturalandırma olmaz değil mi? ya da taahhütün bitmesine 31 gün kaldığı için bir ücret ödemem değil mi?

Bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçeli Üye

Herkese merhaba,

Hesap kesimim 22'si ve gelecek ayın 22sinde taahhütüm sona eriyor ancak Tam Bana Göre Kampanya kısmında çok güzel bir kampanya teklifi var ve şu an kabul etmek istiyorum. Kabul edersem hesap kesimi henüz kesilmediği için çifte faturalandırma olmaz değil mi? ya da taahhütün bitmesine 31 gün kaldığı için bir ücret ödemem değil mi?

Bilgisi olan var mı?

teklifin detaylarını yazabilir misin? biz de isteyelim aynısından TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL 

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut_emmi

teklifin detaylarını yazabilir misin? biz de isteyelim aynısından  

Alıntıları Göster

Taahhüt sorgulamamın ardından ceza ücreti gözükmeyince teklifi kabul ettim.

25 GB internet + her yöne 2000 dakika + sınırsız sms + TT arası sınırsız dakika %40 indirimli fiyat 57 TL olarak başlattım. (Prime Ekstra 25 GB)

• quote:

Taahhüt sorgulamamın ardından ceza ücreti gözükmeyince teklifi kabul ettim.

25 GB internet + her yöne 2000 dakika + sınırsız sms + TT arası sınırsız dakika %40 indirimli fiyat 57 TL olarak başlattım. (Prime Ekstra 25 GB)

Alıntıları Göster

Sana 57 liraya 25 GB, bana 15 GB teklif etti bu alçak telekom.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut_emmi

Sana 57 liraya 25 GB, bana 15 GB teklif etti bu alçak telekom.

Alıntıları Göster

Gerçekten ilginç bir algoritmaları var. Umarım size de gelir bu teklif.

• quote:

Gerçekten ilginç bir algoritmaları var. Umarım size de gelir bu teklif.

Alıntıları Göster

eyvallah. keyifleri bilir. ben de Teknosacell'e geçerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-842350F0A

20 GB 49 TL, eskiden 45 TL idi gerisini siz düşünün derim.

Bugün müşteri hizmetleri beni aradı

20gb 45 teklif etti.

Faturalıda yerine kontörlü teklifi verilseydi kabul ederdim.

Sevgili Türk Telekom yönetimi sadece faturalı tekliflere kontörlü teklifler de bekliyoruz TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL 

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.