Şimdi Ara

TÜRKSAT 3A/4A ESKİ ANA KONUDUR VE KİTLENMİŞTİR (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.974
Cevap
244
Favori
785.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
151 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet millet bi gelişme var mı toplantı başlamış mı
  • Bu millet sabırlı beklerde sabrı taşınca neler olur onada hazırlıklı olmaları lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 2 Eylül 2014; 11:00:35 >
  • İçimi döküp rahatlayabileceğim resmi bir mail adresi var mı?
    Burada kendi kendimize yazıyoruz hiçbir faydası yok.
    Artık beklemekten cinnet geçireceğim...
  • Arkadaşlar Dsmart Aboneliğini 1 Hafta önce başlattım, madem Hd kanallar geliyor, Cayma hakkım var kullanayımmı dezavantajı olurmu dersiniz?

Edit : Tv Uydu alıcı özellikli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arınç -- 2 Eylül 2014; 11:26:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arınç

Arkadaşlar Dsmart Aboneliğini 1 Hafta önce başlattım, madem Hd kanallar geliyor, Cayma hakkım var kullanayımmı dezavantajı olurmu dersiniz?

sadece ulusallar geliyor belgsel ve eğlence kanalları gelmez..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arınç

Arkadaşlar Dsmart Aboneliğini 1 Hafta önce başlattım, madem Hd kanallar geliyor, Cayma hakkım var kullanayımmı dezavantajı olurmu dersiniz?

beleş hd kanalların geleceği şüpheli bence sen dsmarta devam et
  • DreamRiver kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle haklısın görüntü harika ama tüplüler göz için maalesef çok zararlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arasira -- 2 Eylül 2014; 12:18:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • toplanti oglen basliyor hadi hayirlisi tarihi versinler artik sikildik bu isten iyice

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailpaf

toplanti oglen basliyor hadi hayirlisi tarihi versinler artik sikildik bu isten iyice

aynen en kısa zamanda geçeriz umarım
  • Gazamız mübarek olsun arkadaşlar İnşallah net bir tarih çıkarda uzun süre kısa süre fark etmez, en azından her gün her gün buradayız ya
  • arasira kullanıcısına yanıt
    Dostum avrupada bulunmadıgın veya yasamadıgın cok belli :D neden avrupalıyla ulkemi kıyaslıyorsun :D Avrupada cipsini biranı alırsın siyah kumandanıda alırsın tuslara basarak her kanalı izlersin.Ulkemizdeki gibi 10 cesit cihaza ihtiyac duymaksızın.Ayrıca avrupada odenen bedeller senin Tr de odediginin yanında cerez parası kalır.Ornegin avrupada spor kanalları dahi lig lig ayrılmıstır ve dunyanın unlenmis tüm liglerini içerir 11 lig yanını birden izlersin o verdigin parayla :D ayda 3 paket sigara parasına.Bide boyle cumleler sarfedip insanları para odemek cazip bişeymi gibi göstermeyin bilip bilmeden konuşmayın...
  • Bugun toplantı varmış ne kadar dogru muamma :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ben yatıyorum kalktigimda sizden sürpriz güzel haberler bekliyorum. (sanki bunlari daha once de yazmışım gibi neyse)

• quote:

toplanti oglen basliyor hadi hayirlisi tarihi versinler artik sikildik bu isten iyice

Toplantıyı canlı veren kanal yok mu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: wakara

arkadaşlar ben yatıyorum kalktigimda sizden sürpriz güzel haberler bekliyorum. (sanki bunlari daha once de yazmışım gibi neyse)

İyi uykular rüyanda 4a'ya geçtiğimizi gör. Bu gidişle rüyamızda göreceğiz gibi
  • cingene C kullanıcısına yanıt
    Dostum seninle aynı fikirdeyim önceki yazılarımda ben de bahsettim zaten. Ortada büyük bir haksızlık var.

• arasira kullanıcısına yanıt
    Burası haksızlıklar ülkesi Türkiye.. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

quote:

Toplantıyı canlı veren kanal yok mu :)

türksat tanıtım veriyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

Burası haksızlıklar ülkesi Türkiye.. :)

Türkiyenin suçu yok. Asıl haksız ve suçlu TÜRKSAT tır.

• şu anda kaçıncı cayindalar acaba. kahve de icmisler midir? ne konusuyorlar acaba ? bahane aramasinlar.
    tarih dışında başka bahaneler uydurup bizi kandirmasinlar yine.
    valla artik tarih versinlerde isterlerse 3 ay sonraya versinler. yeter ki belli olsun tarih. o noktaya geldik yani. yoksa şöyle böyle hikayelerle oyalamasinlar bizi.

• 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.