Şimdi Ara

Turknette internet satıyorum soruları alayım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
1.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar Türknet internet satıyorum sorularınızı aliyim.

Edit: Arkadaşlar sürekli giriş yapamıyorum cevap veremezsem kusura bakmayın herhangi bir şey olursa burdan atarsanız pm yerine diger arkadaşlarıda aydınlatmış oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlindPeak -- 9 Eylül 2014; 23:13:59 >

• Benim ttnet'e olan taahütüm bitti ama şuan aldığım hizmetten memnun olduğum için devam etme taraftarıydım ama fazla fiyat çıkardılar (Fiber internet kullanıyorum 24 mbpsye kadar 20-21 Mbps hızın altına pek düşmüyorum Pingde 8-10ms). Pazartesi kapatma dilekçesi vermeyi düşünüyorum. Türknet 0'dan üyelik açtırmam mı avantajlı oluyor yoksa nakil yaptırmam mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmysterious

Benim ttnet'e olan taahütüm bitti ama şuan aldığım hizmetten memnun olduğum için devam etme taraftarıydım ama fazla fiyat çıkardılar (Fiber internet kullanıyorum 24 mbpsye kadar 20-21 Mbps hızın altına pek düşmüyorum Pingde 8-10ms). Pazartesi kapatma dilekçesi vermeyi düşünüyorum. Türknet 0'dan üyelik açtırmam mı avantajlı oluyor yoksa nakil yaptırmam mı?
    vdsl2 ve adsl olarak en yüksek hızlarınız kotalarınız? vdsl de paket ve kampanyalarıbız varsa düşüneceğım sozleşmem bıttı de
  • mmysterious kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten nakil yapma işi kolay arıyosunuz internette numarası var o numaradan arıyosunuz ön kayıt alınıyo sonra sözleşme geliyo adınıza hat sahibi kimse onun adına gelmesi gerekiyor daha doğrusu. Sözleşme imzalanıp döndükten sonra bütün nakil işlemlerinizi türknet yapıyor.Sizin sıfır dan internet açtırmanız daha uzun sürer.
  • _A_N_I_L_ kullanıcısına yanıt
    Bulunduğunuz bölgede eğer alt yapınız desteklerse 16 mb e kadar 50 gib adil kk lı ve ev numaranız varsa (yoksa ücretsiz bi numara tanımlanıyo size) ona her ay 3000 dk veriliyo şi-şa 444 ve 0850 li no ları arıyabiliyosunuz ikisinede toplam 49,99 ücreti var sabit tel no ücreti de yok. VDSL2 ile ilgili bi bilgim yok sanıyorum şuan ona destek vermiyor türknet sadece adsl kampanyası var şuan.
  • bu yeni kampanya 49,99TL olan...

ben telefonu telekom, interneti superonline'dan alıyorum. geçiş yapılıyor mu bu kampanyaya yoksa sıfırdan abonelik mi sadece? turktelekom ve superonline kullanmam karışıklık yaratır mı?

geçiş süreci ne kadar sürer, ne zaman turknet kullanmaya başlarım?
  • Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    Telefonu S.On. dan almıyorsanız geçiş yapabiliyoruz ama SO dan telefon kullanırsanız geçiş yapamıyoruz. TTKom kullanıyorsanız telefonda sorun olmaz geçiş yapılıyor.

Geçiş süreci olarak 2-3 gün arası sözleşme geliyor. Hemen imzalıyıp gelen kurye ye teslim ederseniz takibindeki telefon hattı tahsis edilirse 4 ila 5 iş günü eger telefonunuz varsa 2-3 iş gününde açılırı
    eger siz ben sözleşmeyi kurye ye vermicem derseniz de elimde alıp iyice incelemem lazım derseniz göderdiginiz güne orantılı olarak artacaktır. Tabi bunlar altyapınız varsa geçerli eger telefon hattınız yoksa TTKomdan gelip kablo çekicekler bide numara tahsis ettiklerini varsayarsak (arkadaşlar biraz yavaş çalışıyor) 10iş günü nü bulur ortalama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlindPeak

Telefonu S.On. dan almıyorsanız geçiş yapabiliyoruz ama SO dan telefon kullanırsanız geçiş yapamıyoruz. TTKom kullanıyorsanız telefonda sorun olmaz geçiş yapılıyor.

Geçiş süreci olarak 2-3 gün arası sözleşme geliyor. Hemen imzalıyıp gelen kurye ye teslim ederseniz takibindeki telefon hattı tahsis edilirse 4 ila 5 iş günü eger telefonunuz varsa 2-3 iş gününde açılırı
    eger siz ben sözleşmeyi kurye ye vermicem derseniz de elimde alıp iyice incelemem lazım derseniz göderdiginiz güne orantılı olarak artacaktır. Tabi bunlar altyapınız varsa geçerli eger telefon hattınız yoksa TTKomdan gelip kablo çekicekler bide numara tahsis ettiklerini varsayarsak (arkadaşlar biraz yavaş çalışıyor) 10iş günü nü bulur ortalama.
    Ben şuan ttnet kullanıyorum hiç memnun değilim bu ayın sonunda değiştirmeyi düşünüyorum fibernetiniz nasıl bunu öğrenmek istiyorum

• SHIHAD kullanıcısına yanıt
    Hocam bu konuda yardımcı olamicam ben sadece adsl satıyorum fiber ile ilgili bilgi almak isterseniz 0850 288 80 80 arayabilirsiniz yardımcı olurlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XxCaPoxX

yok hocam telefon TTKom

internet SOL şuan

bu şekilde ikisinide turknete taşımak istiyorum.

Hocam sorun olacağını sanmıyorum yarın net olsun diye iş yerinde de sorarım ben.
  • eyvallah hocam haber bekliyorum.
  • Güzel satış oluyor ama satıştan sonra ilgi sıfır. 28 ağustosta başvuru yaptım hala internetim baglanmadi, bununla ilgili ne yapabilirim. Bugün bağlantı gerçekleşmezse iptal etmek istiyorum nasil bir yol izlemeliyiz. Sizlerin hizmetini gördükçe ttnet'e şükrediyorum, her gün küfür ettiğim ttnet'e hesap edin.
  • Müstakil evin yanında telefon direği var. Eve kablo gelmiyor. TurkNet'in 49,99'luk kampanyasına başvurursak, Türk Telekom eve ücretsiz kablo çekecek mi?
    Hocam sordum sorun olmaz dediler.
  • Hocam UPS kargoyla gelirse kurye yolluyorlar ama siz eger aras kargo ile en yakın bayiye isterseniz sözleşmeyi de elinize alabiliyorsunuz sorun olmuyor o konuda kimlik fotokopisine gelince e posta ile gönderebiliyosunuz.Telefon no olarak da rastgele veriliyor sizlere o numara kapatılan numarayla işlem yapılamıyor ama illa ki o numara olsun derseniz ttkom dan o numara boştaysa tekrar alıp bizdende aynı şekilde internet alabiliyorsunuz.
  • derniere kullanıcısına yanıt
    Hocam satıştan sorumlu oldugum için ben elimden geleni yapıyorum ama tahminimce satış sonrası bölümüne boş insanları koyuyolar yani başka bi deyişle işten anlamayan insanları bunlar emin olun bizede çok sorun çıkartıyorlar. Bağlantınız konusundada eğer gerçekleşmediyse ya size 0dan bir ev telefonu atanmıştır sizlere bundan uzun sürmüştür (ki ttkom un 1-2 saat alır maks. bir telefon numarasını ataması ki biz buna 2-3 gün bekliyoruz) yada evraklarda bi problem olmuş olabilir müşteri hizmetlerini arayarak kontrol etmenizi tavsiye ediyorum dedigim gibi ben satış ile ilgilendigim için diger konulara çok hakim degilim.İptal için de yine 0850 288 80 80 i arayabilirsiniz.
  • Bilen Biri kullanıcısına yanıt
    Hocam eve kablo çekme işlemini yine ücretsiz olarak ttkom yapıyor. Biz talebinizi alıyoruz arkadaşlar da evinizi kadar kablo çekimini gerçekleştiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XxCaPoxX

Hocam satıştan sorumlu oldugum için ben elimden geleni yapıyorum ama tahminimce satış sonrası bölümüne boş insanları koyuyolar yani başka bi deyişle işten anlamayan insanları bunlar emin olun bizede çok sorun çıkartıyorlar. Bağlantınız konusundada eğer gerçekleşmediyse ya size 0dan bir ev telefonu atanmıştır sizlere bundan uzun sürmüştür (ki ttkom un 1-2 saat alır maks. bir telefon numarasını ataması ki biz buna 2-3 gün bekliyoruz) yada evraklarda bi problem olmuş olabilir müşteri hizmetlerini arayarak kontrol etmenizi tavsiye ediyorum dedigim gibi ben satış ile ilgilendigim için diger konulara çok hakim degilim.İptal için de yine 0850 288 80 80 i arayabilirsiniz.

İlginize teşekkürler.

Şöyle oldu anlatayim. Adsl hizmetimi haziran ayında superonline den ttnet'e taşıdım. Ttnet bana 51 lira tarife vaat etti bunu vermedi. Bende ttnet den kurtulmak adına turk nete gectim, geçişte ilk sorun üç ay içinde ikinci bir operatörleri geçirmemek oldu onu adsl hizmetini iptal ederek telefon hizmeti zaten geçiş olmadığı için, telefon hizmeti sabit kaldı. İptal edilen adsl hizmeti için telefon, adsl ortak turknete başvurdum 28 ağustosta ve hala bağlantı için bekliyoruz. Durum bundan ibaret.

• eyvallah hocam sağol, kısmetse geçicem aralık başına kadar devam edersen kampanya.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.