Şimdi Ara

İnternetten sipariş nasıl verilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
16.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ben internetten bir ürün almak istiyorum onu nasıl sipariş vereceğimizden başlayıp evimize geldiğinde neler yapnmamız gerektiğni anlatabilirmisiniz

• eğer özel değilse hangi siteden ürün alacağını belirtirsen adım adım yardımcı olurum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xtracer

eğer özel değilse hangi siteden ürün alacağını belirtirsen adım adım yardımcı olurum..

Mesela hepsiburada dan
  • 1-önce hepsiburada ya gerçek isim-soyisim ve doğru tlf-adres bilgilerini yazarak kayıt oluyorsun..
    2-sonra almak istediğin ürünün yanında yazan ''sepete ekle'' ibaresine tıklıyorsun.sayfa değişecek.değişen sayfada yine sağda ''alışverişi tamamla'' kısmına tıklıyorsun.yine farklı bi sayfaya yönleneceksin.bu sayfada üstte adres bilgilerin yazacak.altında da kargo secenekleri ve seçeceğin kargo firmasının alacağı ücret yazmakta.kredi kartı kullanmıyorsan dilersen kapıda ödeme seçeneğini işaretleyebilirsin ( kapıda ödeme seçeneğikargo ücretine ek olarak 7 tl gibi extra ücret ödemen gerekir )
    hepsiburada da bazı ürünler kargo bedava seçeneği ile,bazıları ise + kargo ücreti ile satılır... + kargo ücreti olan ürünlerin hemen hepsi 4.59 tl kargo ücreti alır.alacağın ürünü ödeme esnasında kargo ücreti ürüne eklenir.yani ürün + kargo ücretini ödersin..
    3-adresini kontrol edip kargonu seçtikten sonra sağda ''devam et '' butonuna basıp ödeme kısmına geçiyorsun.
    4-ister kredi kartı-ister banka kartı-istersen de üctte yazan havale seceneğini kullanabilirsin.ürünü taksitle almak istiyorsan kredi kartı bilgilerini girmelisin.bilgileri girince alt kısımda bankanın sana sunduğu takst imkanları belirecek.gerekli alanları doldurduktan sonra devam et diyip son kısımda onayını veriyorsun..

• @Xtracer detaylı olarak anlatmış. Fakat benim önerim havale/eft ile alış veriş yap. Bazı siteler havalede indirim yapıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xtracer

1-önce hepsiburada ya gerçek isim-soyisim ve doğru tlf-adres bilgilerini yazarak kayıt oluyorsun..
    2-sonra almak istediğin ürünün yanında yazan ''sepete ekle'' ibaresine tıklıyorsun.sayfa değişecek.değişen sayfada yine sağda ''alışverişi tamamla'' kısmına tıklıyorsun.yine farklı bi sayfaya yönleneceksin.bu sayfada üstte adres bilgilerin yazacak.altında da kargo secenekleri ve seçeceğin kargo firmasının alacağı ücret yazmakta.kredi kartı kullanmıyorsan dilersen kapıda ödeme seçeneğini işaretleyebilirsin ( kapıda ödeme seçeneğikargo ücretine ek olarak 7 tl gibi extra ücret ödemen gerekir )
    hepsiburada da bazı ürünler kargo bedava seçeneği ile,bazıları ise + kargo ücreti ile satılır... + kargo ücreti olan ürünlerin hemen hepsi 4.59 tl kargo ücreti alır.alacağın ürünü ödeme esnasında kargo ücreti ürüne eklenir.yani ürün + kargo ücretini ödersin..
    3-adresini kontrol edip kargonu seçtikten sonra sağda ''devam et '' butonuna basıp ödeme kısmına geçiyorsun.
    4-ister kredi kartı-ister banka kartı-istersen de üctte yazan havale seceneğini kullanabilirsin.ürünü taksitle almak istiyorsan kredi kartı bilgilerini girmelisin.bilgileri girince alt kısımda bankanın sana sunduğu takst imkanları belirecek.gerekli alanları doldurduktan sonra devam et diyip son kısımda onayını veriyorsun..

Teşekkürler kardeş

• quote:

Orijinalden alıntı: Çırak Web Master

@Xtracer detaylı olarak anlatmış. Fakat benim önerim havale/eft ile alış veriş yap. Bazı siteler havalede indirim yapıyor.

quote:

@Xtracer detaylı olarak anlatmış. Fakat benim önerim havale/eft ile alış veriş yap. Bazı siteler havalede indirim yapıyor.

Nasıl yani
  • ccckk C kullanıcısına yanıt
    http://sanalmarketim.com/samsung-ue40h5570-40-102cm-full-hd-100hz-3xhdmi-usb-smart-3d-wifi-led-tv/p_55731/

Mesela Sanalmarketim'deki gibi. Havale ile alınca fiyat daha uygun oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eğer internet bankacılığı kullanmıyorsan havalenin pek bi esprisi olmuyor.üstteki arkadaş haklı,bazı siteler keş para olduğu için küçük bi ikram yapıyorlar.ama dediğim gibi inernet bankacılığı kullanmıyorsan havale için en ergonomik yöntem herhangi bi atm ye gitmek,5-6 lira havale işlem ücreti vermek ve hiç yoktan yarım saatlik uğraş...
    ayrıca internetten alışveriş için hepsiburada çok güvenilir bir örnektir..bu tip yerlerden alışveriş yapmaya gayret göster.bütün siteler üst mesejımda anlattığıma çok benzer şekilde çalışır..sadece fiyatlar ve taksit durumları farklılık gösterir..
  • quote:

Cevapladığnız için Teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.