Şimdi Ara

TürkNet YAPA Hakkında Öğrenebileceğimiz Teknik Bilgiler (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: unununium , unununium Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
158
Cevap
4
Favori
6.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Merhaba, müşteri numarasına ilettiğiniz PM'den ulaştım. Hizmet numaranızı iletmeniz durumunda hız profilinizi kontrol edeceğim.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Buyrun devre numaram 100417702

Yalniz sorun oldugunu ben yazmadim baska bir arkadas yazdi. Ben bu sorunlu haliyle kabul ediyorum. Tek dilegim ilerde bir gun vdsl teknolojisinin benim saha dolabima da gelmesi
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Beni arayan teknik ekibe bu sorundan bahsettiğimde diğer abonelerde de yaşanan genel bir sorun olduğunu ve en kısa zamanda düzeleceğini söylemişti. Ben hâlen bu sorunu yaşıyorum. OIM üzerinden profil değişikliği yapamıyorum.
  • https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/143760678

şu konuya bi bakabilir misiniz Turknet kullanan arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_maske -- 30 Mayıs 2020; 18:55:10 >
  • the_maske kullanıcısına yanıt
    Valla konuda uyeler belirtmis, ben olsam TT'ye gecerdim. Fiyat artacaktir ama hizin artacak sonucta
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevoLand

Hocam birde mesafe (melt) ve mevcut hız bilginizi paylaşabilirseniz çok sevinirim, teşekkürler.
    Mesafe 1204 metre, mevcut hız 25 e 8.
  • the_maske kullanıcısına yanıt
    Yapa kullanıcıları bu dolaba bağlı olmuyor. Direkt santral üzerinden hizmet veriyor türknet. İki çözüm görünüyor sizin için, ilki türknet aboneliğini kapatıp başka bir firmadan hizmet almak (yapa'da olduğunuz için hat taşıma işlemi gerçekleşmiyor mecbur yeni abonelik alınacak) yada ikinci bir ihtimal ise türknet tarafına mesaj atıp yapa'dan vae'ye geçişinizi istemek olacak. Ama bu geçiş kolay bir şey değil maalesef. Türknetin belli şartları var onların sağlanması gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    Merhaba,https://turk.net/online-islemler/ üzerinden destek kaydı oluşturur musunuz? İlgili birimimiz kontrol ederek size bilgi verecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KOKTURUK

VAE cihazlar iyiymiş TT cihazları daha kaliteli anlaşılan. TT'un eski ZTE dslam'lerini YAPA'ya tahsis etmişler görünen o ki. 10 senelik dslam eski sayılabilir mi acaba.
    Saha dolapları fiberler ile değişinde santrallerdeki dslamlar
    Boşa çıkıyor :)

Yapaya geçince hızım artmıştı benim ama sinyalin geldiği
    Mesafe aynı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnterneti fiber ile atarsalar yeniden çok mantıklı iş de ama onlar santralden eve akdar bakır sistemini kullanıyorum o da adsl gibi düşünülebilir sayın türkneti etiketleyin neden fiber kullanmadıklarını merak ettim
  • Konuyu açtığım günden beri santrale olan mesafem tam 42 metre azalmış durumda, nasıl oluyor bu? TürkNet YAPA Hakkında Öğrenebileceğimiz Teknik Bilgiler 

TürkNet YAPA Hakkında Öğrenebileceğimiz Teknik Bilgiler
  • Yapa sadece santralden gelen bakır hatlar için geçerli.

• Merhaba, YAPA üzerinden ADSL ya da VDSL hizmeti verebiliyoruz bakır hatlar için geçerlidir.
  • Merhaba,

Sayın Turknetdestek; mevcut bakır YAPA altyapınızda g.fast'a geçmeyi düşünüyor musunuz?

Teşekkürler...

Saygılar...

• ozkaradag O kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bu konuda bir çalışma yapılırsa bilgi veririz.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.