Şimdi Ara

Türknet Twitter Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bende garip bir sorun var, türknet kullanıcısıyım baya süredir. Son 10 gündür twittera giriyorum akışı yüklüyor ama ne resimleri ne video oynatamıyorum. Diğer sosyal medyalarda bir sıkıntı yok sadece twitterda sıkıntı var. Vpn ile girince yükleme yapıyor ama vpn siz yapmıyor. Can sıkıcı durum oldu. Yaşayan var kı bunu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu problemi 1 saat önce bende fark ettim resimler falan yüklenmiyor

Bu arada Türk Telekom kullanıyorum

• Sadece twitter değil bazı sitelerde erişim zor oluyor , siteler zor açılıyor felan . 1 mayıs öncesi yapılan ayarlardan olsa gerek , umarım çok sürmez düzelir zaten internet hızları berbat bir de böyle problemleri yaşattırmak 2 kat eziyet .
  • Ayni sorun bende var. sorun ip adresleriyle ilgili vpn ile girdigimde bir sorun yok.
  • Aynı sorun bende de var ve niye olduğunu anlamış değilim.

• Ttnet isimli adi firma, ip adresleri tükendiği için aynı ipyi birkaç kişiye veriyor.Siz de twittera girince sıkıntı oluyor olabilir.
  • miskindvd kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal bu oluyor sıkıntı hala geçmedi çünkü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • vpn ile girilince sorun duzeliyor
  • @TurkNetDestek buradaki kullanıcılar sorun yaşıyor. Zamanında twitter engellemesinde bazı ip adresleri üzerindeki engeli geri kaldırmayı unutmuş olabilirsiniz.
  • Bende de sıkıntı var. DNS kullandığım halde Imgur sitesindeki resimler de görülmüyor site açıldığı halde.
  • Modem arayüzünden google dns (8.8.4.4) girince sorun düzeliyor ancak bu durum sağ kulağı sol elle tutmak gibi. Turknet'in bu sorunu çözmesi daha doğru olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.