Şimdi Ara

TurkNet’te kotasız, taahhütsüz, yüksek hızlı İnternet! Beğenmezseniz 30 gün içinde paranız iade! (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.431
Cevap
29
Favori
161.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
325 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Müşteri hizmetleri sorununu kesinlikle çözmelisiniz :)
  • Turknet sen bu teknik servis elemanların yüzünden çok müşteri kacirirsin. Arkadaşımı kod ile Turknetr davet ettim etmez olaydim keşke. Adam telekomdan size geçerken formda bir hata yapti iki haftadir yeni formu göndermediniz mail adresine. Arıyoruz gün içerisinde göndericez ilgili arkadaşa ilettik saçma sacma hareketler ya yemin ediyorum sinirim tepeme çıktı. Şu ekibi düzeltin yoksa gerçekten diğer firmalar müşteri sayısını sizden daha kisa Bir sürede 500 bine çıkaracaklar. Böyle olmaz gerçekten iki haftadir yazmayayim diye sabrettim. Şimdi bu işlemi iptal etmek için başvurduk 3 gündür de dilekçenin işleme alinmasini bekliyorz. Adam hala vazgecmedi iptal edilse bugün yeniden başvuracak inatla işlemleri aksatip vazgecmesini bekliyorsunuz herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcat67 -- 28 Aralık 2018; 13:36:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müşteri hizmetlerine işiniz düşerse hattı kapattırırsınız o kötü müşteri hizmetleri bağlanması bi dert bişi bilmiyorlar anlatıyosun anlamıyor

• Müşteri hizmetleri değil bu çıldırtma hizmetleri resmen. Arıyoruz belgeler gün içerisinde gonderilecek diyorlar tamam gün bitiriyor gelmiyor. Ertesi gün tekrar ayni şekilde söylüyorlar gelen giden yok. Birde aciliyet falan demeleri yokmu tam cildiricam. Ben turknetin yerinde olsam bu ekibi bir sorguya çekerim. Neden böyle olduğunu cidden merak etmeye başladım. Hata bizde kabul ediyorum formu doldururken hata oldu ama bir ay surmemeli hata düzeltmek. 12 aralıktan beri adama internet baglaticaz...

• Bi bitin yahu bedava internetçiler, konuya uzun uzun cevap gelmiş okuyorum,sonda zebani gibi bir ay siz de ben de diye kod çıkıyor

• ı love you türknet 1 yıldan fazladır sorunsuz kullanıyorum
  • dün akşam itibariyle Türk Telekomdan Türknete geçtim.
    İlk işim hız testi oldu.Ve anladımki şerefiz Arap Telekom hızımı sınırlıyormuş.Defalarca müşreti hizmetlerini arayıp şikayet etmiştim ,siz benim hızımı 10,20 mb e sabitlemişsiniz diye ,hayır herşey normal görünüyor diyip savuyorlardı ,dün türk nete geçer geçmez ayarları yaptım aldığım hız 14,00 mbps! :HAkkımı helal etmiyorum bu Arap Telekoma!Teşekkür ederim Türknet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamtheater_81

dün akşam itibariyle Türk Telekomdan Türknete geçtim.
    İlk işim hız testi oldu.Ve anladımki şerefiz Arap Telekom hızımı sınırlıyormuş.Defalarca müşreti hizmetlerini arayıp şikayet etmiştim ,siz benim hızımı 10,20 mb e sabitlemişsiniz diye ,hayır herşey normal görünüyor diyip savuyorlardı ,dün türk nete geçer geçmez ayarları yaptım aldığım hız 14,00 mbps! :HAkkımı helal etmiyorum bu Arap Telekoma!Teşekkür ederim Türknet.
    Aynen biz de Türknete yeni geçtik.Ttnet çok yavaş internet veriyormuş.Şimdi evde 5 kişi 1080p video izliyoruz, hiç donma yok.Ayrıca türknetin müşteri hizmetleri de var.Yok diyen yalan söylüyor.

• Ayın 21.de iptal faksı çektik. 29u oldu elimize ulaşmadı diye arıyorlar. Kaç kere çekmemiz lazım faksı? Faks yollıyoruz süreci takip edemiyoruz. Kafalarına göre boşta bir sistem.

• Türknet'te AKK yok zira AKK dokduracak bir internet yok. 3 mbps ile taş çıkarıyor maşallah. Über süper aman Allahım teknik desteğini de anlatmaya gerek yok. MSN'den yazışıyomuş gibi kavga ediyoruz. Onlar sorun yok diyor biz var diye tekrar açıyoruz. Çünkü ruh hastasıyız. 3 mbps ile günü geçiriyoruz. 3 mbps hız ile Netflix'e en hızlı bağlanan operatörü kullanıyoruz çünkü çok hızlıyız. 3 mbps ile full über linitsiz sınırsız internetin tadını çıkarıyoruz maşallah nazar değmesin.

• diğer firmaların konularına giriyorumda akk kalktı diye göbek atıyolar ya aylardır bizde yok zaten akk siz hayat okadar doğal bişi ki turknetli için :)
  • Türknet'e geçmek istiyorum fakat şuan iki ay daha taahhütüm var. başvuruyu,taahhüt bittikten sonra mı yapayım? ne zaman yapsam iyi olur
  • Turknet destek talebi oluşturmama rağmen 3 gündür İnternet yok Ümraniye atatürk mahallesi...

• onea54 kullanıcısına yanıt
    Tahaütü bitir öpmesinler

• Türk.nette durum nedir zamlı ücretler konusunda ?
  • Ttnet hızı cidden sabitliyor ve can sıkıcı, şimdi Ttnet abonesi olup 16mb hıza 100 TL ödemek cazip değil, TURKNET hız sabitleme yapmıyor daha iyisi kopma bağlantı sorunları da yok, bazı arkadaşlar düşük hız aldıklarını söylemiş ama tek etken türknet değil binada ki kabloya kadar fark ediyor.

Umarım fiyatlar değişmez yoksa cidden herkes için İnternet dönemi de kapanacak.

Türknet olarak tek bişey yapın mümkünse en az 20 çağrı merkezi elemanı alın, kesinlikle abone sayısını katlarsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MR_ -- 31 Aralık 2018; 11:9:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onea54

Türknet'e geçmek istiyorum fakat şuan iki ay daha taahhütüm var. başvuruyu,taahhüt bittikten sonra mı yapayım? ne zaman yapsam iyi olur
    sol taahhüt bitmesine 6 ay kala defalarca 300 lira cayma bedeli diye söylemesine rağmen. cep telefonu artı evde yalın internet için 800 lira çaktı. kapısında bir daha giren toptur.
    allahtan turknet baştaki sıkıntıları çözdü de fakir tesellisi oldu 35mbit internet.
    aman diyim tahhüt bozma. illa alacaksan ötekini ödemeye devam et daha ucuza geliyor.
  • Turknet çok kötü leş gibi sakin geçmeyin.

Nedense kullanıcı sayısı artınca hizmet hızı ve aylık ödeme artacakmis gibi bir endisem var. Bu yüzden de korkumdan bok atiyorum.

Turknet ten birisi çıkıp kullanıcı sayısı artsada değişiklik olmayacak dese de rahat rahat övsem.

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.