Şimdi Ara

Türknet Soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Evime internet bağlatacağım fakat superonline mı TT mu yoksa Türknet mi bağlatsam kararsız kaldım.Şuan bana en mantıklı gelen Türknet. Sizce Türknet in hizmeti nasıl birde sizden bilgi alayım dedim.

Şimdiden tüm yardım edecekler için teşekkkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Valla foruma bakarsan şikayetçi olan çok biraz da memnun olan var ben gibi ama bölgesel problem olduğu için denemeden bilemezsin. Ama yılbaşında arkadaşını getir kampanyası bitiyor bence bitmeden deneyin beğenir iseniz bir ay da bedava kullanırsınız. Bu arada size ne vaad etti TürkNet sitesine baktınız mı?

• Netspeed deneyebilirsiniz eğer hizmet verdiği şehirlerde ikamet ediyorsaniz

• quote:

Orijinalden alıntı: kütahyalı_ramazan

Valla foruma bakarsan şikayetçi olan çok biraz da memnun olan var ben gibi ama bölgesel problem olduğu için denemeden bilemezsin. Ama yılbaşında arkadaşını getir kampanyası bitiyor bence bitmeden deneyin beğenir iseniz bir ay da bedava kullanırsınız. Bu arada size ne vaad etti TürkNet sitesine baktınız mı?

35 megabit hız sınırsız akn 1000 dk konuşma 60 tl diyor benim için.

• quote:

Orijinalden alıntı: King_Tolga

quote:

Orijinalden alıntı: kütahyalı_ramazan

Valla foruma bakarsan şikayetçi olan çok biraz da memnun olan var ben gibi ama bölgesel problem olduğu için denemeden bilemezsin. Ama yılbaşında arkadaşını getir kampanyası bitiyor bence bitmeden deneyin beğenir iseniz bir ay da bedava kullanırsınız. Bu arada size ne vaad etti TürkNet sitesine baktınız mı?

35 megabit hız sınırsız akn 1000 dk konuşma 60 tl diyor benim için.

Ben de aynı şekilde 35 mbps sorunsuz kullanıyorum.Daha önce evinde TT gibi bir internet kullandıysan ve sorun olmadıysa, bence sorunsuz alabilirsin.Fakat vdsl modeme ihtiyacın olduğunu biliyorsundur heralde.Arkadaşın söylediğine bakıp endişelenme.Çünkü burada daha çok sorun yaşayanlar mesaj atıyor.Bir de bizim gibi sorun yaşamayan sayılı arkadaş burada.Diğerleri internetinde,oyununda yani keyfinde.Bana sorarsan Türknette sorun yaşamayanlar, yaşayanlardan çok fazla.35 mbps akn siz internet + 1000 dk telefon hizmetini başka bir iss de bulamazsın.Bu yüzden denemekte fayda var.Zaten taahhütsüz.

Edit: Unutmadan bir de buradan hız sorgulaması yap.Kaç alabileceğin görünüyor.35 veya üstü çıkarsa, Türknet değerleri doğrudur.Çıkmazsa o zaman tekrar yazarsın buraya.https://www.milleni.com.tr/fiber-nerede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abrooke139 -- 19 Kasım 2017; 9:37:33 >

• Hocam bulunduguniz yeri kontrol edin kimin alt yapisi varsa onu baglatin

• abrooke139 kullanıcısına yanıt
    Usta beni biliyorsun yukarıda da yazdım sabah akşam 82 mbit sabit alıyorum süper memnun kesimdenim ben. Ama dediğim gibi denemeden bilemez ki o sebepten taahhütsüz

• Kesinlikle türknet denemeye değer inanın.

Bende 1 yıllık türknetliyim.

• kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    :) Biliyorum kardeşim ben de 75 alabilecekken 10 günle kaçırdım.Neyse zaten 35 de yetiyor fazlasıyla.Önemli olan sorunsuz olması.Bu bedavalar da cabası.Herkes denemeden buradaki yazılanlara bakıp TT ye kaptırıyor kendini.Ondan dolayı yazma ihtiyacı hissettim.
  • abrooke139 kullanıcısına yanıt
    eyvallah
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.