Şimdi Ara

Turknet Pişmanlıktır! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya ne hevesle bağlattık, akk kaldırdı falan. Ama bandwidth‘i kıstı. Buda onların çakallığıydı öğrenmiş olduk. Netspeed’i denicem en kısa sürede, sana da tavsiye ederim, teknik olsun non teknik olsun gayet ilgili ve bilgili çalışanları var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cyapagan C kullanıcısına yanıt
    Malesef Netspeed İstanbulda şuan hizmet vermiyormuş henüz. Yoksa direkt geçeceğim.
    Merhaba, eğer YAPA santrallerimiz içerisindeyseniz bu işlemi gerçekleştirebiliyoruz. Sanırım siz VAE altyapısında olduğunuz için bu işlemi arkadaşlarım gerçekleştirememişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gryclt

Bu ara herkes Turknetle sorun yaşıyor galiba. 1 hafta önce DSL ışığım bir anda söndü kayıt oluşturmama rağmen hala bir çözüm yok. TT netin saha elemanı sorun olmadığını söylüyor, Turknet modem de sorun var diyor ama birkaç farklı modemle denedim sorun devam ediyor. Turknet'in en muhteşem özelliği taahhütsüz olmasını kullanıp iptal edeceğim.

Ayni durumdayiz hocam. Iptal etmek icin dilekce mi yaziyoruz yoksa musteri hizmetlerinden hallediliyor mu bilgin var mi?

• Sonu gelmeyen arıza kayıtlarıma duyarsız kalan Turkneti 27 Eylül itibarıyla iptal ettim. 32 mbps alan hattıma 3,5 mbps veriyorlardı hele bazen abartısız söylüyorum 1 mbps bile değil. Ne hikmetse sabah saatlerinde 20 mbps alabiliyordum demekti fiziksel bi hata yoktu ama gelin görün ki turknet tam tersini iddia etti velhasıl kelam kapatıp netspeede geçtim.Neredeyse bi hafta oldu inanın kablosuz bağlanmama rağmen 32 de 32 alıyorum ve akşamdı sabahta ayrımı yok. Şu ana kadar çok memnunum umarım bozmadan devam ederler. Geçecek arkadaşlar dakika düşünmesin

• psychotolga kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sorunuzun yakın takibini 14597639 numaralı destek kaydınız ile takip ediyorum. Teknik destek ekibimiz hizmet incelemelerini yapıyor ve en kısa süre içerisinde sorununuzu çözüme kavuşturarak size geri dönüş yapıyor olacaklar.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    merhaba. sorunum bugun giderildi. ilginiz için teşekkürler fakat bu sorun olmadan önce turknete ilk geçtiğimde internet hızım 11-12 megabit arası değişiyordu. şu an 3 megabiti geçmiyor. yardımcı olur musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitoo

Sonu gelmeyen arıza kayıtlarıma duyarsız kalan Turkneti 27 Eylül itibarıyla iptal ettim. 32 mbps alan hattıma 3,5 mbps veriyorlardı hele bazen abartısız söylüyorum 1 mbps bile değil. Ne hikmetse sabah saatlerinde 20 mbps alabiliyordum demekti fiziksel bi hata yoktu ama gelin görün ki turknet tam tersini iddia etti velhasıl kelam kapatıp netspeede geçtim.Neredeyse bi hafta oldu inanın kablosuz bağlanmama rağmen 32 de 32 alıyorum ve akşamdı sabahta ayrımı yok. Şu ana kadar çok memnunum umarım bozmadan devam ederler. Geçecek arkadaşlar dakika düşünmesin

Netspeed candır, evrakları gönderdiler, imzalayıp göndereceğim yakın zamanda, ping nasıl acaba? :)

Ping 8ms turknette bu en az 40 ms oluyordu. En kısa zamanda farkı görmenizi dilerim

• Jlozde kullanıcısına yanıt
    Türkiyede backbone kısmında yenilik ve yatırım lazımdı.
    Şimdi 2 aylık bir yenilme sürecine gidildi ve büyük ihtimal artık ipv6 için de sistemler güncellenmeye başlıyordur.
    IPV6 IOT için sistem geliştirirken özellikle çok yardımı dokunuyor.
  • ULTILIX U kullanıcısına yanıt
    Geldiğinde NAT arkasında kaldım derdi olmayacağı için aslında çok başarılı bir işleyişi olacak, tabii ki kullanmasını bilene.
  • psychotolga kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hız sorununuz hala devam ediyorsa PM üzerinden bana mesaj atabilir misiniz?
  • Sağolasın, bugün iptal talebi ilettim, fax göndericem yarın, 1-2 güne de Netspeed bağlanır umarım, teşekkürler :)
    Merhaba, yaşadığınız sorununuz ile ilgili arkadaşlarım bugün sizi arayarak detaylı bilgi vermişler. Sürecinizi takip edip size bilgi veriyor olacağım.
  • evet aynı sorunları bende yaşıyorum turknette bende iptal etmeyi düşünüyorum cgn yani sanal ip olayından bıktım port yönlendirme yapılmıyor oyun oynanmıyor turknet almak isteyenler bu sorunlara baksın ona göre alsınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, yaşadığınız sorununuz ile ilgili arkadaşlarım bugün sizi arayarak detaylı bilgi vermişler. Sürecinizi takip edip size bilgi veriyor olacağım.

Siz dalga mı geçiyorsunuz? İptal talebimi ilettim, yarın fax göndereceğim. Yardımcı oluyoruz falan demeyin boşuna. Siz burada anca konuya yorum atıyorsunuz, takip falan da etmiyorsunuz. Zaten arayan kişiler de sizi tınlamıyor, boşuna uğraşmayın lütfen.
  • erocan27 kullanıcısına yanıt
    sen galiba azla yetinmeye alismissin. hakkini yediren ezik bir tipsindir muhtemelen. sozlesmede ne yaziyorsa verecek. adami delirtmeyecekler. her hafta destek kaydi birakip hizi olmasi gereken yere cektirmekten gina geldi. bilerek hiz kisitliyorlar bende sozlesmede 75yaziyor modeme verdikleri 40 hiz testinde bana grlen sabahlari 1-10 oglenleri 16 aksamlari 16-20z. bilerek kisitliyorlar. pisman oldum olacam az kaldi.
  • Sözleşmede çekip gitmen için seni diger iss ler gibi 24 ay zincire vuran ne verirsem onu mecbur kullacaksin diye bir madde yok begenmiyorsan iptal edip çekip gidersin kazik firmalara mahkum olabilirsin kardeşim.

Gitmiyorsun çünku bu fiyata daha iyisi yok sende biliyorsun.

Onun için ezik durumuna düşüp el öfelemeyi birak iptal et gitsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erocan27 -- 12 Ekim 2017; 15:51:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erocan27

Sözleşmede çekip gitmen için seni diger iss ler gibi 24 ay zincire vuran ne verirsem onu mecbur kullacaksin diye bir madde yok begenmiyorsan iptal edip çekip gidersin kazik firmalara mahkum olabilirsin kardeşim.

Gitmiyorsun çünku bu fiyata daha iyisi yok sende biliyorsun.

Onun için ezik durumuna düşüp el öfelemeyi birak iptal et gitsin..

Yav he he
    Selametle kardeş allha emenet.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.