Şimdi Ara

TURKNET MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ KOVULDU MU ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yahu arkadaş bu nasıl bir rezilliktir 3 gündür bir tek allahın kuluna ulaşılamaz mı ara ara sesli yanıt sistemi denilen bir saçmalık yapmışlar.Hızı 12 mbitten 16 mbite yükseltmişler snr degeri 2 lerde dolaşıyor ha bire kopuyor net.Böyle saçma sapan ciddiyetsiz bir firma olamaz olamaz.Bu yaptıkları yasal mı ? Nereye şikayet edebiliriz.3 gündür net yok kimseye ulaşamıyoruz arayıp sordukları da yok.Verecekleri internete tüküreyim.

• Başlığa koptum

Malesef ki artık Türknet müşteri hizmetleri olayını kaldırdı. Sadece sesli yanıt servisi var.

Telefondan destek kaydı oluşturmak yerine online işlemlere girip oradan oluşturmak daha iyi olur. Çünkü online işlemlerde arıza ile ilgili detay vs. girebiliyorsunuz. Böylece derdinizi anlatabiliyorsunuz. Sesli yanıt servisinde bu imkan olmuyor malesef.

Online işlemlere girip destek kaydı oluşturun. Durumu belirtin hızınızı tekrar 12 ye sabitlesinler eskisi gibi. Umarım açıkta olan bir destek kaydınız yoktur çünkü yeni kayıt oluşturamazsınız o cevaplanmadan.

Ayrıca Türknet Twitter Destek hesabına da durumu belirtin.

Keşke baştan online işlemlerden destek kaydı açsaydınız. Max 2 güne çözülürdü.

Şu işlem müşteri hizmetleri olsa 5 dakikada çözülecek bir olay. Neden kaldırdıklarını hala anlamış değilim. Ufacık bir problemde bile 2 gün beklemek gerekiyor. Büyük ihtimal maliyet kaynaklı. Yılbaşından sonra bazı yenilikler getireceklerini söylüyorlar bakalım ne olacak. Umarım bir çözüm bulurlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nomadahmet

Başlığa koptum

Malesef ki artık Türknet müşteri hizmetleri olayını kaldırdı. Sadece sesli yanıt servisi var.

Telefondan destek kaydı oluşturmak yerine online işlemlere girip oradan oluşturmak daha iyi olur. Çünkü online işlemlerde arıza ile ilgili detay vs. girebiliyorsunuz. Böylece derdinizi anlatabiliyorsunuz. Sesli yanıt servisinde bu imkan olmuyor malesef.

Online işlemlere girip destek kaydı oluşturun. Durumu belirtin hızınızı tekrar 12 ye sabitlesinler eskisi gibi. Umarım açıkta olan bir destek kaydınız yoktur çünkü yeni kayıt oluşturamazsınız o cevaplanmadan.

Ayrıca Türknet Twitter Destek hesabına da durumu belirtin.

Keşke baştan online işlemlerden destek kaydı açsaydınız. Max 2 güne çözülürdü.

Şu işlem müşteri hizmetleri olsa 5 dakikada çözülecek bir olay. Neden kaldırdıklarını hala anlamış değilim. Ufacık bir problemde bile 2 gün beklemek gerekiyor. Büyük ihtimal maliyet kaynaklı. Yılbaşından sonra bazı yenilikler getireceklerini söylüyorlar bakalım ne olacak. Umarım bir çözüm bulurlar.

Hocam açtım kaç kere açtım zaten sinirime tavan yaptıran durum da bu.Ben açıyorum onlar kapatıyor ne dönüş yaptıkları var nede sorunu düzelttikleri.Yemin ediyorum bir temsilciye ulaşsam öyle bir boşaltacam ki sinirimi telefonu yüzüme kapatıp oda işi bırakacaktır
  • Cidden çok ilginç firma benimde Snr değerim 24-26 arası inatla 35 mbit vermiyorlar 24mbit veriyorlar. Kaç defa destek kaydı açtım açıklama da yapmıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turknet kullanıyorum sorun yok ama müşteri hizmetleri olması gerekiyor insanların arayıp yüz yüze derdini anlatması gerekiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.