Şimdi Ara

Turknet / Modemin tüm ışıkları yanıyor ama internete giremiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Yaklaşık 15 gün önce türknet bağlattık fakat sadece 2 gün boyunca internete girebildik. Daha sonra ise dsl ve internet ışığı yanmamaya başladı ve 23.04 de destek kaydı açtık(kayıt no:32743942) ve sürekli türktelekom saha ekiplerine bilgiler verildiği şeklinde cevaplar aldık. Destek kaydı açtıktan 1 hafta sonra 30.04 de ekipler eve geldi ve kablonun yanlış porta takıldığını söyleyip portu değiştirdiler böylece dsl ve internet ışığı yanmaya başladı.

Ama bu tarihten itibaren modemin tüm ışıkları yanmasına rağmen yine internete giremedik. Wifi ye bağlanınca oturum açma/yetkilendirme gerekiyor yazısı çıkıyor ve üstüne tıklayınca ekran görüntüsünü eklediğim görsel çıkıyor ve ona da tıklayınca hiç ilerleme olmuyor.

Daha önce böyle durumla karşılaşan var mı acaba? Ne yapmam lazım inanın bilmiyorum. İşi tamamen türknete bırakırsak bu işin çözümlenmesi haftaları bulacak gibi. O yüzden yardımınıza/görüşlerinize açığım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Modem arayüzüne girdiğiniz kullanıcı adı ve şifreyi kontrol eder misiniz? Belki orada bir yanlışlık olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • marjinally M kullanıcısına yanıt
    Evet sorun ordaymış. Kaç defa girdim ama sürekli bir şeyi yanlış yazmışım galiba.

Teşekkür ederim

• revolutionx kullanıcısına yanıt
    Merhaba, şu an sorun yaşıyor musunuz?
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Hayır sorunum çözüldü

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.