Şimdi Ara

Turknet (mahalle takımı iss firması, çözüm sunmak yerine problem yaratan firma) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
2
Favori
7.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ne gün, ne zaman? Bugün oldu olmadı hattımı taşıyorum. Sizle uğraşamam daha fazla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EsFaEr kullanıcısına yanıt
    Bugün için kesin çözümlenir bilgisini veremiyorum ama takibini yapıyoruz.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Evet bilgi verdiğiniz gibi bugünde olmadı!

• Allah kurtarsın. Yarın bende hizmetimi taşımak için diğer servis sağlayıcılarla görüşeceğim.

• Açılın ben mühendisim. 95 mbit zaten vdsl2 nin limitine çok yakın değil mi? Kopma olabilir.

• CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt
    Turknet (mahalle takımı iss firması, çözüm sunmak yerine problem yaratan firma)
    Speedtest de 94 görüyorum, snr 1 4 aralığınds takılıyor ve kopma yaşamıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Arkadaşım cumartesi düzelmişken neden bozdunuz o zaman? 7 saat düzeldi siz uzaktan ne yaptıysanız hat değerleri yine düştü bilmiyorsanız bir bilene sorun artık biz bir şey yaptık bozduk nasıl düzelteceğiz diye!! Bakın kendi attığınız yazılara bakalım siz sinyal yenileme yaptınız sonra ne olduysa yine düştü. İçinden çıkarmayıp attığınız gibi Modemde veya telekomda değil demekki sorun sizde!!

• RUH SAĞLIĞINIZ İÇİN TÜRKNETTEN UZAK DURUN

Hala çözüm bekliyoruz?? Yeni fiber kablo çekiyorsunuz sanki!

Merhaba, hız sınırlandırmasının kaldırılması için yerleşik operatöre bildirimde bulunduk. Gelişmeleri paylaşacağız.

Bu kaçıncı bildiriminiz? E devlet aboneli iptal özelliği geldi buna en çok sevinen benim. Yazı yazma konusunda iyisiniz iş yapma konusunda SIFIR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsFaEr -- 29 Ekim 2020; 12:1:59 >
  • Bu issyi hiç kullanmadım bilmiyorum. Ama bu başlık altındaki konuların çoğunu bu iss kaplıyor. Ve konuların hemen hemen hepsi de kullanıcıların yaşadıkları sorunlar. Bu kadar sorun yaşayanlar kadar bir bu kadar da memnun olanlar var mıdır acaba?

• Cant Let Go kullanıcısına yanıt

Sakın bulaşmayın. 2 ay olacak neredeyse hala bu kadar basit bir işi çözemediler. Müşteri hizmetleri sıfır. Ellerine almışlar otomatik metin kopyala yapıştır.

• + 1 en kısa sürede ben de kurtulacağım inşallah !

Merhaba, sorunun çözümü için yerleşik operatör ile iletişim halindeyiz. Güncel bilgi aldığımızda sizinle paylaşacağız.
  • qAddAr kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hizmetinizi kontrol ederek yardımcı olmak isterim. GSM numaranızı PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
  • Bizim portları takmışlar sokakta vdsl aktif olmuş ama sağolsunlar bizim neti bağlamamışlar @TurkNetDestek Devre Numarası: 100415733 - Destek Numarası : 37844477 DSL ışığı yanmıyor. 1 haftadır net çok kötüydü sonunda komple gitti 2 gündür yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwertyu131 -- 30 Ekim 2020; 10:59:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, hizmetinizi kontrol ederek yardımcı olmak isterim. GSM numaranızı PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
    Arkadasim sorunlumusun 36 saat oldu destek kaydi acali hala vaeye uygin mu degil mi onu inceliyorsunuz...

Destek No: 37803976

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.