Şimdi Ara

TURKNET Küçükçekmece Kulubü (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.320
Cevap
30
Favori
134.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: achfighter

Bunu kullanıyorum tavsiye etmem. AC yok bunda. Üstelik güncelleme desteği de bitti. Her gün yeniden başlatıyorum. Yoksa donuyor.

En azından Keenetic Viva gibi bir şey lazım. Gigafiber için Türknet modemi ücretsiz veriyormuş.

Ekleme: VDSL olduğunu unutmuşum. Keenetic Viva sadece router. Size bir modem router lazım.

Şimdi Giga gelene kadar Vdsl kullanacaz ya o zamana kadar modem lazım bakındım emin olamıyorum. Ne alsak acaba...

• Hiç kullanmadım. Bir fikrim yok.

• Ucuzlarından ikinci el idarelik birşey al bence, gigafiber de modem veriyorlarmış zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Purps

Ucuzlarından ikinci el idarelik birşey al bence, gigafiber de modem veriyorlarmış zaten.

Mantıklı dediğin hocam öylede yapabilirim.  

• @TurkNetDestek Gigafiber gelen yerlere Turknet 2 aylık kod bulunan broşür dağıtıyormuş. O kodla beraber arkadaşını getir kodunu kullanabilir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi achfighter -- 20 Şubat 2021; 10:3:14 >
  • achfighter kullanıcısına yanıt

2 ay derken 2 ay bedava mı oluyor

• Purps P kullanıcısına yanıt
    Galiba öyle. Bana da gigafibere geçen bir arkadaşım söyledi. Apartman kapısına broşür bırakmış Türknet elemanları. Broşürün üzerinde kod vardı diyor.
  • Kapıya gelsin burdan bir arkadaşımıza verecem Gigafiber geçme şerefine, söz.  

Bence bir aydır o iki değildir. İkiyse aboneliği iptal ettirip sıfırdan tekrar açmak lazım 🤣

Olursun farklı hizmet veriyorlar
  • Küçükçekmece/Tevfikbey mahallesi bu yıl projede yoktu galiba ama yaklaşık bu mahallede Türknet kullanan 20 kadar kişiyle görüştüm toplu şekilde herkes yazsa eklenir mi acaba projeye? (Bu sayı sadece benim ulaştığım, daha fazlası vardır illa ki yatırıma değebilir..)
  • Küçükçekmece- Cennet mahallesinde ikamet ediyorum. Apartmanımızın girişine fiber kutusu takıldı. Ne zaman aktif olabilir? @turknetDestek
  • Cennet'te gigafiber hizmetini aktif olarak kullanan var mı? Bağlantı nasıl olmuş, hız nasıl vs. deneyimlerini merak ediyorum.
  • @Gürkan Yeşilgün VOQDX Hocam biz de bekliyoruz. Tahminim Şubat ortası gibiydi ama 1-2 hafta içinde açılacağını umuyoruz.

@achfighter Ziya Gökakp'e ilk gelen bölgesinden biri konu açmıştı veya en azından mesaj olarak atmıştı diye hatırlıyorum.

• Evet @smtknc imiş. Gigafiber nasılmış deneyimlerini merak ediyoruz.

Ekleme:

Sokağa takılan büyük kutudan 15 gün sonra aktif oluyor diyen var. En erken Mart olur o mesaja bakarsak.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/147590841

İkinci ekleme:

Cennet'te önceden aktif olan yerlere 1gbps paket eklenmiş. Önceden sorgu ekranında en fazla 200mbps çıkıyordu. Santralde kapasite artırma çalışması yapmışlar sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi achfighter -- 20 Şubat 2021; 16:51:24 >
    Turgut reis caddesinde okulun olduğu tarafa doğru 2 tane türknet kutusu konulmuş ve bağlantıları yapılmış. Ayrıca hürriyet caddesine de geçen pazartesi (5-6 gün önce) kutu konuldu, aktif oldu mu diye her gün kontrol ediyorum. Zannediyorum 8-10 güne hürriyet caddesinin üst kısmı aktif olur
  • Bir mahalle tamamlanınca yenisine gecis süresi ne kadardır acaba messela Cennet bitince Yeni Mahalleye ne kadar sürede başlarlar takip eden arkadaşlarımız var mı?

• Gigafibere geçenlerden henüz güzel bir inceleme okuyamadık, izleyemedik. Mesut Çevik'in bir videosu var. Onun dışında DH forum dışında gigafiber bilinmiyor.

Daha önce söylemiştim. İsteyenlere, talep edenlere öncelik verselerdi daha iyi tanıtmış olurlardı. Zira Turknet'i bugüne getiren kullanıcılarının yorumları oldu. Kullanmadığımız şeyi inceleyip, yorum yapacak değiliz.

• Yeni mahalle ye gelse hemen başvurucucam 🥺
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.