Şimdi Ara

TURKNET Küçükçekmece Kulubü (216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.320
Cevap
30
Favori
134.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
Giriş

Merhabalar tekrardan üzerinden oldukça uzun zaman geçti, proje ekiplerinden hala bir dönüş olmadı mı ?

• berkekk B kullanıcısına yanıt
    Merhaba, oluşturduğum destek kaydını kontrol ettim ancak henüz dönüş yapılmamış.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Sizce de bi problem yok mu yani normal mi bu kadar uzun sürmesi bu tamamiyle oyalamaktan farklı bir şey değil 2 sene oldu o kutular konalı apartmanlara...

Merhaba, gelen talepler sonrası bölge projeye dahil edilir ve süreç başlar. Altyapı işlemi sonrası kutulama ve aktivasyon tamamlanır. Ancak bu süre içinde yasal onayların, izinlerin alınması gerekmektedir. Bazı durumlarda süreç uzayabiliyor. Konuyla ilgili kaydınız üzerinden gelecek bilgiyi sizinle paylaşacağım. 👍

Merhaba @berkekk

Alıntı

metni:
    Sizce de bi problem yok mu yani normal mi bu kadar uzun sürmesi bu tamamiyle oyalamaktan farklı bir şey değil 2 sene oldu o kutular konalı apartmanlara...

Doğru mu anladım, Apartmanınıza fiber kutusu konuldu, 2 yıl geçti, halen fiber İnternet yok mu?

Ben bu konuda çok ses getiren bir inceleme yapıp:

🔥🔥 TURKNET'İN GigaFiber ALTYAPI MÜJDELERİ VE GigaFiber KUTULARI HAKKINDA BULDUĞUM ŞOK GERÇEKLER 👀

TurkNet'in ceza almasını sağlamıştım:

🔥 TurkNet'i Ticaret Bakanlığı'na Şikayet Ettim: GigaFiber Yalanı Cezalandırıldı: 347.128 TL 🔥

O konuyu okursan; bu GigaFiber reklamları durduruldu Bakanlıkça. Kutu konusuna ne kadar değinildi bilmiyorum, ama gündemden düşmüş gibiydi. Eğer bu şekilde senin gibi rapor verenler olursa, Bakanlığa ve BTK'ya şikayet yazabiliriz. Özellikle TurkNet kullanıcısı iseniz, maddi-manevi tazminat açabilmelisiniz. Çünkü eğer bu şekilde 2 yıldır sadece kutu ile oyalanma durumu varsa burada müşteri sömürüsü var zannımca, konu mutlaka Yargıya taşınmalı.

Siz binaya kutuyu koyarken (aldığınız) yasal izinler bu kutunun amacında ilerlemiyor mu yani bu nasıl bir izin o zaman siz kafanıza göre kutu koydunuz Mayıs 2022 de bu kutu buraya kondu sürekli aynı mesajları yazıyorsunuz herkese baştan savmaktan başka bir şey yaptığınız yok. Süreçmiş oymuş buymuş yok izin varmış falan filan. Küçükçekmece belediyesine herhangi bir izin konusunda başvurunuz filan yok. Gerekli mercilere şikayet edeceğim.

Aklımızla alay etmekten başka bir şey olmuyor 2 yıldır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkekk -- 26 Şubat 2024; 12:13:24 >
  • E_Y_B_H_P_T E kullanıcısına yanıt

aynen öyle hocam mayıs 2022 de kutu kondu 2 ay sonra dolu dolu 2 yıl olacak sadece umut vaadediyorlar karşı sokağım bir diğer mahalle olduğu için aramız 150 metre bu arada onların 1 haftada aktif oldu bizde hala bir numara yok. demekki gerekli yerlere şikayet etmekten başka bi durum yok. alt sokak üst sokak boş bir sürü kutu dolu

Merhaba, şikayetinizi ilgili ekiplerimizle paylaştım. Adresiniz için güncel bilgi geldiği zaman size ileteceğim.

sizin sanırım birbirinizin yaptığı işten haberi yok ya da ekipler sallamıyor. evlere 1000mbit internet vaadediyorsunuz. Kendi ekibinizdeki birinden 1,5 aydır mahalledeki durumu öğrenemiyorsunuz nasıl bir tezat bu

Birader bak hemen E-Devlet üzerinden;

- Reklam ve Haksız Ticari Uygulama Şikayeti

- BTK Tüketici Şikayet Bildirim Sistemi

- CİMER

Buralara durumu raporla. Benim başlığı incele hocam. O kadar ayrıntılı yazmak da zorunda değilsin. Ama derdini de anlat. Mesela kutunun fotoğraflarını çek, kablonun olmadığından bahset. Diğer binaları da gez. Konunun araştırılmasını iste. Biz vatandaşlar olarak bunları devlete bildirmeliyiz. Bu firmalar meydanı boş buluyorlar.

Ve inşallah ceza aldıktan sonra Tüketici Mahkemesi'nden maddi-manevi tazminat aç. 2 yıldır beklentiye girdiğinden, 2 yıldır sömürüldüğünden bahset. Muhtemelen şu an üyelik sayfanda Gigafiber reklamı da vardır (Başka kullanıcılarda gördüm) Onu da kanıt olarak sun. Böyle böyle hukuk karşısında bu firmalara diz çöktürmemiz gerekiyor. Amerikada Avrupada olsa çoktan iflas etmişlerdi.

Rekor düzeyde tazminatlar bekliyorum. Biraz çaba lütfen. Birebir yaşadığım mağduriyet olsa uğraşacağım. Uzaktan ancak bu kadar yapabiliyorum.

• E_Y_B_H_P_T E kullanıcısına yanıt

gerçekten o kadar komik bir durumki...

hala ekiplerden bir dönüş gelmedi mi acaba ? bu kadar zor mu bilgi paylaşılması ?

Merhaba, proje ekibimizden gelen bilgide mahallenin bir kısmında drop kablolama yapılmıştır. Gerekli izinlerin alınması için yetkili merciler ile iletişim içerisindeyiz. Gelişme olması durumunda bilgi vereceğiz. Şu an için süre bilgisi veremiyoruz.

Bugün 18 mart 2024…

Küçükçekmece-Kemalpaşa mah-4.Deniz sokak…

Bizim binaya TurkNet fiber kutusu koyulup kabloların bağlandığı tarih, 12 mayıs 2022

O kadar yazmama rağmen, hala gelişmenin ‘g’ si bile yok…

Hakeza yayınlayıp cevap yazacak olsalar, otomatik bir cevap ‘‘sabırla bekleyin’’

Başka bir ilave bişey yazmaya gerek yok!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • safak970 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sizin için 73453166 numaralı destek kaydını oluşturarak adresinizi proje ekibimiz ile paylaştım. İlerleyen günlerde buradan yazmanız durumunda destek kaydını kontrol ederek bilgi verebilirim.
  • Merhaba,

Cumhuriyet mah. 1. Karanfil sokak ne zaman fiber gelir 3 4 sene önce 1 2 seneye gelicek diyordunuz 5. senedeyiz hala yok. Desteğinizi rica ederim.

• ayberkky kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaklaşık 2 yıl öncesine kadar planlama bölgeleri bizimle paylaşıldığı için buradan bilgi verebiliyordum ancak planlama bölgeleri bir süredir bizimle paylaşılmıyor. Bu sebeple adresiniz ile ilgili bilgi veremiyorum.https://turk.net/gigafiber-istiyorum üzerinden altyapı talebinizi iletebilirsiniz.

Saniyelerin önemli olduğu günümüzde, birkaç ay sonra tekrar buradan yazın!! dediniz,,,

şu an yazıyorum, varmı 2 senedir hat çekilip kutu takılan ve hala beklediğimiz giga konusunda bir gelişme..

• safak970 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kaydınız ile ilgili incelemeler devam ediyor. Sürecin uzaması üzerine önceliğini proje ekibimize doğrudan ilettim. Güncel bilgi aldığımda sizinle paylaşacağım.
  • 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.