Şimdi Ara

TURKNET Küçükçekmece Kulubü (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.318
Cevap
30
Favori
134.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cennet mah superonline ya da tt gpon cekilen beyaz kablolarla dolmuş
  • PoyrazKarayel59 P kullanıcısına yanıt

Evet, bizim burada sokaklara kutu koyup bağlantılarını bile bitirdiler. Sadece apartmanlara kutu koymadılar.

• Merhaba, bulunduğunuz sokağa gigafiber altyapımızın gelmesi durumunda sorgulama sayfamızda altyapı olduğu bilgisi yer alıyor. Yeni abonelik başvurularında arkadaşlarım bağlantıları yaparak hizmeti aktif ediyor. Bölgedeki mevcut abonelerimizin gigafiber altyapımıza geçişi için abonelerimiz ile iletişime geçerek onayını alıyoruz. Ve ardından süreci başlatıyoruz.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Teşekkürler gayet mantıklı duruyor sistem.

Dört gozle bekliyorum Yeni Mahalleye Gigafiber gelmesini ...  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrUckmann -- 23 Şubat 2021; 15:35:11 >
  • İlginiz için ben teşekkür ederim. Bölge proje aşamasındadır. 2021 yılı içerisinde gigafiber hizmeti vereceğiz
  • Kabloyu çekip kutuyu koydular hala gelmesini bekliyoruz, çok uzun sürecek gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Purps -- 23 Şubat 2021; 17:12:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •   

1 saat önce bankalar caddesinin ordaki Bicen markete giderken Türknet saha ekibini gordum hemen koştum yanlarına burdaki arkadaşların paylastıgı siyah kablodan takıyorlardı apartmanlara hemen gidip konustum Yeni mahalleye ne zaman geleceksiniz diye abi sırayla Tepeustu yokusuna dogru gidiyoruz herhalde Nisana kadar gelmis oluruz sizin sokgada dedi. yemi ediyorum heyecandan ölecekdim.  

• Purps P kullanıcısına yanıt

Siz de Cennet'te misiniz yoksa Mehmet Akif mahallesinde mi?

• Cennette saha ekibi basvurabilirsiniz diyor sitede aktif değil unuttular sanırım bir binayi :)

Bazen arayınca ordan gözüküyor sanırım, o tarz mesajlar görmüştüm. Yarın deneyeyim bir olmadı.

• berlack kullanıcısına yanıt
    Arayınca da gözükmüyor hocam

Bilemedim o zaman hocam, bekleyelim o zaman eli kulağında gibi.

• Şimdide siyah kalın kablo çekiyorlar acaba ne bu?

Optik kablo hocam o. Bildiğim kadarıyla ana sinyal kutulara o kabloyla geliyor daha sonra da ince olan drop kablolarla apartmanlara dağılıyor.

Hocam, apartmanlara kablo ve kutu yerleştirilmesi yapılmıştı o zaman bu kablolar yakında aktif olacağı işaret ediyor doğrumudur?

Net bir şey diyemiyorum hocam, bizde daha önceden çekilmişti optik kablolar. Belki sizde de daha önce çekilmiştir ama şimdi birleştiriyorlardır, 1-2 hafta önce bizde de yaptılar onu. Eğer öyleyse yakın gibi duruyor.

Ya fazla çıkıpta bakan biri değilim şans eseri gördüm dediğiniz gibi birleştirme olabilir

• Gigafiber aktif olmadan önce tüm apartmanlarda dairelere kadar kablolama yapıyorlar mı?
  • achfighter kullanıcısına yanıt

Bence boşa kablo çekmezler başvuru yapanlara çekerler

• achfighter kullanıcısına yanıt
    Merhaba, planlanan bölgeler için ekipler bağlantıları yapıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.