Şimdi Ara

TURKNET Küçükçekmece Kulubü (214. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.320
Cevap
30
Favori
134.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, sizi anlıyorum. Konuyla ilgili şikayetinizi de ayrıca ekiplerimizle paylaşacağım. En hızlı şekilde sorunu çözümleyeceğiz.
  • Gultepede genel bir internet problemi var galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nowo kullanıcısına yanıt
    Evet.Destek kısımına “bölgemizde genel arıza yaşanmaktadır” diye yazmışlar
    İki buçuk saat olmak üzere, bakalım ne zaman düzelecek

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • nowo kullanıcısına yanıt
    Merhaba, online işlem merkezinden erişim sorunu için kayıt oluşturmanızı rica ederim. Ekiplerimiz gerekli kontrolleri sağlayıp çalışma başlatacaktır. Kaydınız üzerinden size detaylı bilgi iletilecektir.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Üç buçuk saat oldu, ne zaman düzelecek?
    Destek kısmına da sordum, hala cevap yazılmadı …

• Bölgede yaklaşık 5600 kişiyi etkileyen genel bir arıza durumu söz konusu olmuş. Tahminen de 14.00 - 15.00 civarı düzelmesi bekleniyormuş.

Merak eden ve soran arkadaşlara bilgilendirme yapmak istedim. Üçüncü kişiler yüzünden yaşanan kablo kopması ile alakalı olduğu söylendi.

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Kabloları çalmışlar yani, daha öncede yaşamıştık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thema kullanıcısına yanıt
    Yok artık 🤯

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Gelmiş internet

• isikayhan kullanıcısına yanıt

Bilgi için teşekkürler.

Ev ile görüştüm geldiğini söylediler.

• GEçtiğimiz hafta Küçükçekmece Atakent 1.Etap Kutlutaşlarda gigafiber kullanmaya başladık

299 TL'e güzel hizmet bence rakibi yok..Türkiye'de bu hızları verdiler bravo adamlara

Kablolu test sonucu

TURKNET Küçükçekmece Kulubü

KAblosuz -wifi test sonucu

• Selfservice S kullanıcısına yanıt
    Keyifli kullanımlar dileriz.
  • Merhaba @TurkNetDestek Küçükçekmecenin neredeyse her böglesine geldiniz bir tek benim bulunduğum Halkalı merkez mahallesi bölgesine gelemediniz, durumda bir değişiklik var mı yoksa hala uyku modunda takılmaya devam mı ediyorsunuz bölgem için TURKNET Küçükçekmece Kulubü 

• tuncaygoksel T kullanıcısına yanıt
    Merhaba, projemiz bölgeden gelen talep yoğunluğuna ve altyapı uygunluğuna göre şekillenmektedir. Proje ekiplerimiz her talebi değerlendiriyor,uygun görülmesi durumunda proje bölgelerine dahil ederek çalışmalara başlayacaklardır.
  • tuncaygoksel T kullanıcısına yanıt
    Ümidinizi kesin hocam en son 2022’de “proje dahilinde bu yıl gelecek diyorlardı” o gündür gelecek. Başka firmaya taahhütlü geçmenizi tavsiye ederim. Turknet’i boşa beklemeyin kendileri şakşukadalar.

• Zaten istek gelsin ona göre gelelim gibi saçma bir mantıkla gittikleri sürece hayatta gelmez bizim buraya gigafiber, abuk sabuk bir mantık. İnternetten haberi dahi olmayan insanlar superonline gelip fiber hat döşedikten sonra patır patır internet bağlattı. Turknet te baksın anca öyle

• Ekim sonunda ki, 6 gün 750 kez civarı kesinti sonrası tam 3 gün İnternetsiz kalmamdan sonra, internetim geldi, ama bu sefer, 3-4 günde bir anlamsız, zamansız kendi halinde 1-4 saat arası süren habersiz kesintiler, sonrası gelen İnternetin hızının aldığım hızın ancak %30-40 larına tekabül etmesi hakkında sevgili türknet ve @TurkNetDestek ne düşünüyor doğrusu çok merak ediyorum, forumunuza yazdım ama orada yazdıklarım yayınlanmıyor, başkası okumasın diye sanırım.
    Şimdi 3 aylık periyotta ki saçma kesintileri ve bana reva gördüğünüz bu mamelenin sebebi hakkındaki net görüşünüzü ve cevabınızı bekliyorum.
    Maalesef haftasonu ve saat geç vakit, kim takar sizi diye düşünecekler ve... netim hakeza gelirse "yaptığımız kontrollerde netinizin olduğununu görüyorum ve kaydınızı kapatıyorum" diye 48 saat sonra bir cevap gelecek..
    Öyle değil mi sayın türknet yetkilisi, keşke beni şaşırtsanızda yanılsam ve 3 aydır saçmalıklar silsilesi olan netimin düzeldiğini görüp özür dilesem... Keşke..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi safak970 -- 6 Ocak 2024; 0:55:15 >

• safak970 kullanıcısına yanıt

Ne kadar ilginç değil mi, bunu yazalı tam 2 yıl olmuş ve ben hala nelerle uğraşıyorum.. Alkışlar sizlere

• safak970 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız olumsuz deneyim için üzgünüm. Oluşturduğunuz arıza kaydının önceliği için ekibimize bilgi veriyorum. Hattınızı kontrol ederek sizinle iletişime geçecekler.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Kemalpaşa Mahallaesi Ersöz sokak'A Mayıs 2022 de kutular konuldu kablolar çekildi ama hiçbir aksiyon yok. Hiçbir değişiklik yok her gün işe giderken kutuya bir kere bakıyoruz o kadar. Kutuyu koyduğunuzdan da haberiniz yok sanırım Ersöz sokak no:10 da ikamet ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.