Şimdi Ara

TÜRKNET KOCAELİ GİGAFİBER [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
897
Cevap
13
Favori
46.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gebze için çalışmalar başladı mı? @TurkNetDestek

• lordert kullanıcısına yanıt
    Merhaba, henüz çalışma bilgisi bize ulaşmadı.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Sakin olun 10-15 yıl sonra başlarsınız çalışmalara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Yılın yarısı bitti. Daha İstanbul'dan çıkamadınız.

Fizanda ki Tekirdağ'a bile gittiniz, Kocaeli gibi omurganızın sağlam olduğu bir il de daha yaprak kımıldamadı.

Siz gelene kadar ya TT ya Sol çoktan gelmiş olacak zaten. Halbuki Cem bey Kocaeli'ni üstüne basa basa belirtmişti. Bence bu işin cılkını çıkartıyorsunuz. Hadi belediye kaynaklı sorun var desekz istisnasız hiç çivi çakmadınız. İlla ki bir mahalleden başlamış olmalıydınız. 2024'te ki hedefinize bu çalışmayla eminim ulaşırsınız.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt

Çivi çakılmadı para bitmiş umut satıyorlar.

Merhaba, proje ekiplerimiz bu süreçleri devam ettirmektedir. Ben,i burdan sorgulama yaptığınız zaman bana iletilen bilgileri sizinle paylaşıyorum. Kocaeli listede yer alıyor ancak çalışma tarihi net değil.https://turk.net/gigafiber-istiyorum sayfamızdan adresini iletebilirsiniz.

Net değilse Kocaeli ismini listeden kaldırın.Kocaeli'ne gelmeyin.

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    Çalışma planları taleplere göre yapıldığı için ben bu şekilde bir işlem yapamıyorum. Site üzerinden iletilen her talep değerlendirilmektedir ancak iletmiş oldupum gibi çalışma tarihleri belli değil.
  • hız sorunu için perfornmans şikayet talebinde bulundum sorun yok deyip geçtiler müşterinin şikayetinin ve önerilerinin önemi yok anladığım kadrıyla

• inceoktay İ kullanıcısına yanıt
    Merhaba, destek kayıt numaranızı iletir misiniz?

az önce gönderdim destek kayıt no

• Ben Facebook üzerinden yazınca bu sene baya zor diyordu, Türknet. Şimdi bu dolar fırlaması falan derken direk 2023 ve 2024 arası görünüyor. O yüzden bu sene beklemeyin derim.

• inceoktay İ kullanıcısına yanıt
    Mesaj olarak dönüş sağladım
  • sniper23 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, proje ekiplerimiz planlama yaparak her bölge için çalışmalara devam ediyor. Çok fazla talep olduğu için her bölgeye aynı anda süreci başlatmak maalesef mümkün olmuyor.
  • Böyle bir mail geldi biraz önce. Bir anlamı var mı yoksa yine beklemeye devam mı?
    TÜRKNET KOCAELİ GİGAFİBER [ANA KONU]

• Banada geldi bu mail. Bir anlamı yoktur herhalde. Siteden gigafiber istiyorum formunu dolduralı epey olmuştu. Bildiğim kadarıyla TurkNet'in bu onay tarzı emailleri sistemsel problemden dolayı geç geliyor.

@TurkNetDestek

Merhaba, siteden yapılan talep sonrası gelen maildir. Evet, sistem geç göndermiş olabilir.

Baya bir geç gönderdiniz.

Kocaeli'ne altyapı getirmeye niyetiniz yok zaten.

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    Merhaba, altyapı genişletme çalışmalarımız ve yatırımlarımız devam ediyor.https://turk.net/gigafiber-istiyorum-altyapi-sorgulama üzerinden altyapınızı kontrol edebilir ve adresinizde yoksa talebinizi iletebilirsiniz.

Süperonline 1 Gbiti getirdi.Sizin geleceğiniz yok diye 24 ay taahhüt verdim Kocaeli’ne çivi çakmadınız 7 aydır.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.