Şimdi Ara

TürkNet IP Tanımlamıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S.a Dün türknet yine vdsl olan internetimi adsl'ye geri çekmişti bu ay 2 kez bu sorunu yaşadım. bugün sorunu düzeltdi fakat bu sefer modem arayüzünde IP ' ler 000 000 devam ediyor yani IP tanımlanmamış. Müşteri Hizmetlerini aradım Modemde Tekrar kurulum yapmamı istedi ama işe yaramadı bana Modemin servise görüş dedi. Modemin Servisini aradım Destek aldım oda bana modeme tekrar kurulum yapmamı istedi Tekrar kurdum yine işe yaramadı Fakat kendisi modemde sıkıntı omadğını Size IP tanımamış olduğunu söyledi Modemde sıkıntı olsa dsl ışığı yanmaz dedi bende yanıyor du. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım Tekrar kurulum yapmamı istedi Kendisine 4-5 kez kurulum yaptım dedim bir daha deniyelim dedi kabul ettim Fakat sonuç yine aynı sıfır. Kendisine dedim IP tanımlanmamış diyorki modem de sıkıntı var. (işin En tuhaf yeri) Kendisine IP'mi yenileyebiliri misiniz diye sordum farklı IP tanımlayın dedim Sessizce durdu ve Bana Sesimi duyuyormsunuz dedi Evet dememe rahmen 4-5 kez sorup Sesimi duymdınız diyip telefonu yüzüme kpattı Kendisi Ve şuan İnternetim yok mobilden yazıyorum. İşim gücüm vr mobilden yapamıyorum. Bana burdan yardım edermisiniz yoksa 2 gün sonra BTK' ya 1 ayda 2 kez aynı problemden şikayet de bulunucam. Oyuncak gibi Oynuyorlar internetler ile Bir vdsl bir adsl Yeter ama artık. Resimler de vardı fakat İnternet yok Pc den yükleyemiyorum. IP almadığıma dair.

• Türknet Müşteri hizmetleri 1 adet daha destek kaydı açarak sorunumu halletti bugün.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.