Şimdi Ara

Turknet'in her daim ulaşılabilir müşteri hizmetleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 6 Nisanda Türknet' başvurduğum internetim hala bağlanmadı.En son türk Telekom ekipleri direkten bahçeme kablo fırlatıp gittiler.Kurulum icin müşteri hizmetlerine sadece online işlemlerden yazabiliyorum ama online işlemlerden bu bir aylık süreçte yazdığım hiçbir mesaja cevap verilmediği için forumdaki yetkili arkadaşa mesaj atayım dedim ama onunda çok ilgisini cekemedim sanırım.Şansımı bu yoldan deneyeyim dedim bir de.Belki ilgilerini çekmeyi başarırım.Gerçekten bu süreçte hizmetimizden aşırı memnun kaldım.Geri dönüt icin defalarca aranmak istememe rağmen her seferinde not düştük deyip bir defa bile aranmamam sürece heyecan kattı.Hat çekilmemiş eve sorun müşteri kaynaklıdır şeklinde mail yoluyla geri dönmeniz de beni epey şaşırttı.Süreci burda oturup anlatmaya sizin yerinize ben utanıyorum açıkçası.İptal etmememin tek sebebi aciliyetimden kaynaklı.Herhangi bir şekilde geri dönüt yapmayacaksanız bana belirtin en azından iptal edeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alborjon -- 6 Mayıs 2020; 15:24:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• buradaki arkadaş ilgileniyor ama online merkezi ve saha ekipleri ilgilenmiyor kardeşim buradaki görevini yapıyor

• erg45 E kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam sabah 9 dan beri mesajım mesaj kutusunda duruyor.O zamandan beri online olmasına rağmen yeterince ilgisini cekemedim demek ki.Bu da benden kaynaklı bir sorun sanırım hattın çekilmesi gibi

• alborjon A kullanıcısına yanıt
    belki görmemiştir ama buradaki görevli ilgileniyor buradaki arkadaş ilgileniyor ama online merkezi ve saha destek ekipleri leş oyüzden ben iptal dilekcemi yolladım artık dayanamayıp.. umarım senin işin hallolur...

• alborjon A kullanıcısına yanıt
    İlk olarak geçmiş olsun hocam burada herkes mağdur dolayısıyla çok kişi ulaşmaya çalışıyor. Buradaki destek veren arkadaş sırayla etiketlendiği mesajlara dönüş yapıyor ve yine PM üzerinden yönlendirilen mesajlara bakıyor.
  • Bi ben mi farklıyım anlamadım. Türknete başvurduğumdan beri her 2 güne bi arıyorlar müşteri hizmetlerinden. Tabi telekom bi telefon bağlantısı için 15 gün sonraya süre verince işlemler uzadı ama sürekli arayıp bilgilendiriyorlar.

• Muteki no Seigi M kullanıcısına yanıt
    Ben defalarca aranarak geri dönüt istememe rağmen aranmadim.Online işlemlerde de mesajlarıma cevap alamıyorum.

• Btk üzerinden ulaş nasıl tıpış tıpış dönüyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • RUH SAĞLIĞINIZ İÇİN TÜRKNETTEN UZAK DURUN

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.