Şimdi Ara

Türknet GIGAFIBER projesi Ankara'ya geliyor! [ÇALIŞMALARA BAŞLANDI!] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.877
Cevap
23
Favori
103.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Özel sektörden bir cacık olmaz. Ben de Ankara Keçiören'deyim. Devletin döşediği adsl hattından başka bir şey yok. Bu işin çaresi ya devletleştirme yada uydu İnternetin ucuzlaması. 100 TL'ye Hotbird uydusundan İnternet alabilsek kim bakar bunların yüzüne?

• denn.zent D kullanıcısına yanıt

Keçiören nin neresi hocam

Merhaba, 2021 yılı içerisinde Keçiören'in bazı mahallelerine gigafiber hizmeti vereceğiz. Gigafiber altyapımız ile birlikte sizi de aramızda görmek isterim.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Keçiören Emrah mahallesine gelme gibi bir karar alırsa proje ekibiniz bana bu durumu iletebilir misiniz efendim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SIE Santa Monica -- 17 Şubat 2021; 15:14:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Etlik ve aşağı eğlence mahalleleri dışında farklı bir mahalle var mı planlarda ?

• ayhann06 A kullanıcısına yanıt

Dutluk

ufuktepedeyim bende keçiören telekoma başvuru yaptınız mı hiç vdsl veya fiber için yaptıysanız ne dediler yazabilirmisiniz.

• SIE Santa Monica kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam, bireysel olarak sonrasında bilgi vermem mümkün olmayabilir. Ancak dilerseniz ilerleyen zamanlarda tekrar benimle iletişime geçebilirsiniz.
  • xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Keçiören'de sadece şu an için 2 mahalle proje aşamasındadır. İlginiz için teşekkür ederim.

Çok teşekkür ederim cevabınız için. Umarım Ankara'daki mahalleler için çalışmalar bir an önce başlar.

• Yayla mahallesine de gelmeyi düşünürseniz @Mustafa Dmrl ve ben ekiplerle birlikte çalışabiliriz  

Bende aynı şekilde Keçiören Emrah mahallesi için proje ekiplerinin istediği koşulları sağlamak adına uğraşmaya çalışırım.Proje ekibinize bildiriniz lütfen :)

• SIE Santa Monica kullanıcısına yanıt
    Anlayışınız için ben teşekkür ederim. İyi günler dilerim
  • xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilettiğiniz adreste 2021 yılı içerisinde gigafiber planlaması bulunmuyor. Ancak ben adresi notlarıma ekliyorum. Proje ekibimiz ile paylaşacağım. İlginiz için teşekkür ederim.
  • Ankara Yenimahalle Pamuklar Mahallesinde (Etlik ve Aşağı Eğlence'ye 2.5 km uzaklıkta) çalışma yaparsanız sevinirim. Buradaki binalar site şeklinde olduğundan daha fazla müşteri potansyeli olabilir sizin için. @TurkNetDestek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -kanunadamı- -- 18 Şubat 2021; 16:14:21 >
  • @TurkNet Destek ŞŞ sana bir sır vereyim mi? oaralarda her firmanın fiberi var ama k.maraşta tek el sade telekom var o da gelmesi imkansızdan bile öte hani diyorum yapa bile getiremediniz ama bi gigafiber getirseniz diyorum herkes fiber ile tanışsa hani iyi olmaz mı ? bak sana kimse yok meydanda diyorum Tsol voda filan yatırım yapmamışken gel sen sana ortak olurla senden yayarlar en kötü interneti bak diyorum iyi kar marcın var bak vatandaşta ucuz internet seviyor gel sen garanti tutar burda

• quote:

Orijinalden alıntı: denn.zent

Özel sektörden bir cacık olmaz. Ben de Ankara Keçiören'deyim. Devletin döşediği adsl hattından başka bir şey yok. Bu işin çaresi ya devletleştirme yada uydu İnternetin ucuzlaması. 100 TL'ye Hotbird uydusundan İnternet alabilsek kim bakar bunların yüzüne?

bunu hep söylüyorum, özel sektör bu işleri beceremiyor hala vaktiyle devletin çektiği bakır hatlardan adsl alıyoruz. tabi burada esas suç T.telekom'un görevini yapmıyor,sen fiili kamu şirketisin,senin bir mazeretin olamaz.

• Mamak natoyoluna gelmeyi düşünmüyor musunuz @Turknet Destek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreylcn06 -- 18 Şubat 2021; 22:57:17 >
  • -kanunadamı- - kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilettiğiniz adreste 2021 yılı içerisinde gigafiber planlaması bulunmuyor. Ancak ben adresi notlarıma ekliyorum. Proje ekibimiz ile paylaşacağım.
  • emreylcn06 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 2021 yılı planları içerisinde yer almıyor ama talebinizi not aldım. Proje ekibi ile paylaşacağım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.