Şimdi Ara

Türknet Gigafiber Pendik'te (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
814
Cevap
16
Favori
32.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben talep atamıyorum artık :) Zaten bir talep var diyor. Çevremede her dakika attırmaya çalışıyorum

• enesmutt kullanıcısına yanıt
    Proje ekiplerimiz bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirecektir. Uygun görülmesi durumunda proje bölgelerimize dahil ederek çalışmalara başlanılacaktır
  • GigaFiber gelen 2 mahallenin tam sınırındayım, ben o mahallelerin içerisinde olmadığım için 3 4 yıl daha nazını çekeceğim bizim TurkNet'in :D Tez zamanda şu Telekom fiber çekse de daha fazla ödeyip şunlardan kurtulsam.

• kaani01 K kullanıcısına yanıt
    Merhaba, GigaFiber yatırımlarımız hız kesmeden devam ediyor. Proje ekibimiz genel olarak bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre proje bölgelerini belirliyor. GigaFiber altyapımızın olduğu mahalleye yakın olmanız ilerleyen zamanlarda olumlu sonuçlar verecektir.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

ah be turknetim senden evvel tt geldi. seni çok bekledim ama gelmedin :( umarım gelirsin de sana geçerim tam f/p internet tarifeniz var

• enesmutt kullanıcısına yanıt
    Merhaba Enes Bey, altyapı genişletme çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.https://turk.net/gigafiber-istiyorum üzerinden altyapı talebinizi iletebilirsiniz. Kendi altyapımız üzerinden 1000 Mbps' te kadar Gigafiber hizmeti verebiliyoruz. Ortak altyapı üzerinden ise 100 Mbps' te kadar hizmet veriyoruz ve paket ücreti 399.90 TL' dir.
  • Sayın türknet kavakpınar mahallesinde çalışmalar durdu mu? 2 yıl önce başladı çalışmalar çoğu yer yapıldı ama bizim sokakta hiç bir işlem yapılmadı hala bekliyorum gigafibere geçmeyi gelse direk geçeceğim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • vjersin07 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, planlama ya da çalışma yapılan bölgelerin bilgisi bize verilmediği için bu konuda bilgi veremiyorum ama konu linki ile birlikte açık adresinizi PM üzerinden gönderir misiniz?
    Tmm gönderiyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Mesajınız üzerinden dönüş yaptım
    Durdu hocam seçimden önce sorduğumda binalardan kablo çekilmesinden rahatsız olan vatandaşlar şikayetçi olduğu için Pendik belediyesi projeyi durdurmuş. Hem muhtardan hem de mahalledeki son işlerini halleden türknet çalışanlarının söylediği bu şekildeydi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Unutun gitsin. TT bunlardan iyi en azından o konuda, altyapı döşemiş. Bunlara kalsa 3-4 yılı daha var   Ben sizin yerinizde olsam beklemez TT geçerdim, hatta olsa Superonline anında damlardım.

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.