Şimdi Ara

Türknet Gigafiber Pendik'te (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
814
Cevap
16
Favori
32.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sayın türknet kavakpınar da daha bizim sokakta çivi bile çıkmadınız ne zaman yapacaksınız 2 yıl oldu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • vjersin07 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,https://turk.net/gigafiber-istiyorum-altyapi-sorgulama sayfamızdan adresinizi talep olarak iletebilirsiniz. Ekipler altyapı uygunluğunu, talepleri ve birçok kriteri değerlendiriyor. Adresinizde çalışma olması durumunda bilginiz olacaktır.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Yaw kardeşim 10 seferdir mesaj bırakıyorum hep aynı cevap altyapı ekipleri dönüş yapmadılar diyorsunuz. Ne adresi vereceğim adres kavakpınar mahallesi yapılamayan sokaklar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • vjersin07 kullanıcısına yanıt
    Ekibimiz ilgili adresin 2024 yılı hedefinde planlanmasının öngörüldüğünü iletmiştir.

Ben 50 den fazla talep gönderdim velibaba günyüzü sokak için bari biz varmıyız planlamada onu da söyleyin

• enesmutt kullanıcısına yanıt
    Merhaba, planlanan mahalle bilgilerini paylaşamıyoruz. Talepler doğrudan proje ekibimize iletiliyor. Bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirilecektir. Uygun görülmesi durumunda proje bölgelerine dahil ederek çalışmalara başlayacaklardır.
  • anlaşıldı bizim mahalle yok. mahalle olarak lanetlendik herhalde hiçbir firma fiber altyapı çekmiyor. tt den maks 50 var herkeste.

• Velibaba Aydos Caddesindeki sitemize hafta başında Gigafiber geldi ve başvuruyu yaptım bakalım... Hali hazırda TT 500Mbps Fiber kullanıyordum ve kontratımın süresi 3-4 ay kalmıştı...

İnşallah bahsedilen performansı alırım... Türknet Gigafiber Pendik'te 

• java kullanıcısına yanıt

Hocam tam olarak sizin site ne tarafta kalıyor özel değilse acaba. Nerelere tam çekilmiş bilginiz varmı?

Tam Cam fabrikası'nın bulunduğu taraflarda...

Az daha aşağı inseler benim taraflar çıldırıcam yakınımda ama çekmiyorlar çok sağolun hocam

• Fevzi Çakmak mahallesine gelmelerini bekliyoruz 2 yıldır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • coral sea C kullanıcısına yanıt

Hocam anlamsız bir dağılım mevcut. bulunduğum yere şuan yapılan rezidans ve binanın hattı hesabı yok. çok talep bırakın diyorlar ama bırakacak adam yok binalar daha sıfır. sadece arkama yapılan iki bloklu rezidansın tekinde 100 e yakın daire var. gelseler tt den önce mükemmel müşteri potansiyeli var ama işte

Hayırlı olsun diyelim, Velibaba mahallemize gelmiş olması çok güzel oldu. TurkNet genelde mahalle geneline yayılmayı hedefliyor umarım mahalle genelinde yatırım yapılır bahsettiğiniz bölge mahallenin bir ucu ben diğer ucundayım :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ZTE modem ile kablosuz nperf testi altta... Asus AX86U Router cihazın vid ayarını nasıl yapacağımı bulduğumda ona geçeceğim... Bilen varsa yazarsa sevinirim bu arada... Türknet Gigafiber Pendik'te 

Türknet Gigafiber Pendik'te

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi java -- 20 Mart 2024; 6:31:18 >
  • kadir1003 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, planlamalar mahalle genelinde yapılıyor. Ekipler iş planlarına göre sırasıyla mahallenin tamamı için işlem sağlayacaktır.
  • Gel gel de türknet kurtulalalım şu telekomdan geldiğin gibi taahutu iptal edicem

Merhaba, TurkNet Fiber altyapısına geçiş yapan abonelerimiz için 2000 TL’ye kadar TurkNet' ten alacağınız hizmette indirim tanımlaması yarak cayma bedelinizi karşılıyoruz.

Canım Turknetim sen benim binaya gel ben cayma bedelini de öderim modem de istemem.

Bir altyapı çek yeter bana

Merhaba, GigaFiber altyapı çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Her geçen gün bölgelerimizi genişleterek devam ediyoruz. Siz de GigaFiber talebinizi https://turk.net/gigafiber-istiyorum-altyapi-sorgulama sayfamızdan iletebilirsiniz. Proje ekiplerimiz bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirecektir 🌸
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.