Şimdi Ara

Türknet Gigafiber Pendik'te (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
814
Cevap
16
Favori
32.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Keyifli kullanımlar dilerim
  • rehber_ R kullanıcısına yanıt
    Valla 2 yıldır kullanıyorsunuz aynı mahalledeyiz ama bizde hala ne çalışma var ne ilerleme gerçekten türknet çalışma anlayışı çok ilginç.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • vjersin07 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, GigaFiber altyapı çalışmalarımız kademeli olarak gerçekleşiyor. Aynı mahalle içerisinde çalışmalar başladığında cadde, sokak ayrımı yapmadan GigaFiber hizmeti vereceğiz.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Tamam da ne zaman vereceksiniz kardeşim? Hiçbir yerden bilgi de alamıyoruz bu kadar kötü iletişim olur mu ya

• Berkaykck kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sizinle aynı mahalle ya da sokakta aktif olarak olan Gigafiber altyapımız varsa konu linki ile birlikte açık adresinizi PM üzerinden gönderir misiniz?
    Hepimiz zaten kavakpınar mahallesindeyiz 2 yıl oldu sokağımızda gigafiber adına nokta iş yapılmadı.

Merhaba, konu linki ile birlikte açık adresinizi PM üzerinden gönderir misiniz?
    Gönderdim

PM üzerinden mesajınıza dönüş yaptım.

Durum nedir hocam sizin sokak ve civarınızda gelişme varmı.

• rehber_ R kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam yok, zaten hava şartları da kötüleşiyor uzun bir süre daha gelişme olacağını sanmıyorum.

• Türknet Gigafiber Pendik'te

Benim gibi kavakpınar için gigafiber bekleyen arkadaşlara geçmiş olsun, başaramadık.

Hocam

O zaman bizler şanslı kısımdayız kavakpınar mahalleli olarak

Merhaba, biz talepleri ve altyapıyı kontrol ederek süreci başlatıyoruz ancak sizin de ilettiğiniz gibi şikayet edilmesi ya da istenilmemesi durumunda çalışma durdurulmaktadır.
  • Bir ton başvuru ve talep bıraktık ama pendik velibaba mahallesi hiç yok.

velibaba mahallesi günyüzü sokaktayım ama ne uğrayan var ne birşey.

turknet in pendiğe geldiğini buradan öğrendim ama velibabaya gelmemiş hemde hiç

• enesmutt kullanıcısına yanıt
    GigaFiber yatırımlarımız hız kesmeden devam ediyor. Proje ekiplerimiz bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirecektir. Uygun görülmesi durumunda proje bölgelerimize dahil ederek çalışmalara başlanılacaktır.
  • Merhaba,

Pendik/Güzelyalı’da ikamet etmekteyim. Yaklaşık 2 Hafta önce apartmanımıza gigafiber kutusu takıldı ve kablo çekimi yapıldı. Ancak kablo aparmanımıza kadar geldi. Kutunun yanında bekliyor. Karşı apartmanı ve sokaktaki çoğu diğer apartmanları kontrol ettiğimde gigafiber hizmetinden yararlanabileceği görünüyor. Bizim apartmanımızın aktivasyonu hakkında bilgi talep ediyorum veya süreci hızlandırmak için ne yapmamız gerekli ?

Benim sorgulama sonucum.

Türknet Gigafiber Pendik'te

Karşı apartman sorgulama sonucu:

Türknet Gigafiber Pendik'te

• hakan_urhan_42 H kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hakan Bey, konu linki ile birlikte açık adresinizi PM üzerinden paylaşır mısınız?
  • enesmutt kullanıcısına yanıt
    Bende talep bırakmıştım, velibabada bekliyorum :) Kavuşacağız inşallah

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.