Şimdi Ara

TürkNet GigaFiber Kurulum Süreci ve Deneyim (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
6
Favori
13.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hmm, ben yeni abonelik yaptım bakalım. Size tavsiyem çok güvenmeyin hocam şirketlere.  Bende uzun zamandır internet bekliyorum ancak eğer işlerini doğru yapmazlarsa iptal ederim. Bu bölge yoğunluğuna ve oradaki ekibe göre değişkenlik gösteriyor muhtemelen. Aynı şekilde arıza vs. durumlarını da bu konu altından belirtmeye devam edelim, kaç günde ne aksiyon alındı ne kadar arıza oldu vs.

@helll_599 Teşekkürler. Apartman kutusu ile dağıtım kutusu farklı hocam. O dışarıdaki kutuya apartmanlara giden ince fiberler ile bağlantıyı sağlayan kalın fiber bağlanacak, oradan kardeş kardeş bize internet sağlayacaklar.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShaNexxx -- 1 Mayıs 2022; 21:38:0 >

• ShaNexxx kullanıcısına yanıt

acaba o dağıtım kutusuna kalın fiberi kaç günde bağlayacaklar neyse bekleyelim bakalım bu konuda takibimde cevap için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 1 Mayıs 2022; 22:55:19 >
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. İyi bayramlar dilerim
  • Az önce arandım, perşembe günü için randevu verildi.

• @TurkNetDestek Zahmet olacak sanırım arayıp bir ekip göndermeniz için 4 gündür bekliyorum. Bir telefon açmak randevu vermek çok mu zor ?

• _A_N_I_L_ kullanıcısına yanıt
    Merhaba, resmi tatil olması ve fiber ekibimizin iş planına göre işlem yaptıkları için bir aksaklık yaşanmış olabilir ama bilgi vereceğim.
  • @ShaNexxx Hocam kurulum olursa görsel ve detay paylaşırsanız güzel olur.

Beni aramaya niyetleri yok gibi dönüşüm kaydının 6. günü hala ses yok bu da demek oluyor ki yeni aboneye öncelik veriliyor.

@TurkNetDestek Kurulum yapmak mı çok zor alt yapı yapmak mı anlamadım bilgi verdiğiniz ekiplerde aksiyon yok.

• _A_N_I_L_ kullanıcısına yanıt
    Merhaba, dönüşüm işlemlerinizin önceliği için ilgili ekibimize bugün tekrardan bilgi verdim. Sizinle iletişime geçecekler.
  • Alırım bi heo. TürkNet GigaFiber Kurulum Süreci ve Deneyim 

TürkNet GigaFiber Kurulum Süreci ve Deneyim

hayırlı olsun dostum

benim bölge de planlamada sırf o yüzden turknet e geçtim, darısı başımıza :))

Merhaba, keyifli kullanımlar dilerim

Hocam hayırlı olsun Güle Güle kullanın. TürkNet GigaFiber Kurulum Süreci ve Deneyim Ping Müthiş

Randevu yarına verildi benim.

• @gurcelik @TurkNetDestek @_A_N_I_L_ Teşekkürler herkese.

Sordum sadece burada 70 başvuru var dedi. Yarım saatte bağlantı tamamlandı, henüz modeme şifre vs. girip kurulum yapmadım. Sistemde bağlantı tamamlandıktan sonra bilgiler gelir muhtemelen. Böylelikle 7 Nisanda başlayan fiber macerası 5 Mayıs'ta tamamlanmış oldu. Herkes bu hızlara sorunsuz kavuşur umarım. @aslanenver Gel de hızıma bak hocam. TürkNet GigaFiber Kurulum Süreci ve Deneyim 

Hayırlı olsun hocam güle güle kullan darısı bizim başımıza bizimde Apartmana 27 nisanda kutuyu koydular hala bekliyoruz aktif olmasını sinyal gelse bende başvuru yapacağım. Sana bir soru sormak istiyorum bizim bu siyah kutuyu apartmanın sol tarafına koydu yetkili 1. katta oturuyorum ben ancak şöyle bir durum var kutuya siyah kablo çekildi koridorda 10-15 adım atınca hop merdiven çıkıyor önüne kabloyu nereden geçirecek bu arkadaşlar millet merak edip eller falan kırmasınlar kabloyu ona kafam takıldı biraz bak resim attım sol tarafa koyduğu için kutuyu soldan gidişte merdivene takılıyor kablo

TürkNet GigaFiber Kurulum Süreci ve Deneyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 5 Mayıs 2022; 13:19:8 >

Hocam doğalgaz borusu üzerinden götürüyorlar. Bizim doğalgaz ile kutu karşı karşıya kabloyu karşıdan karşıya çekmişler ama apartman kapısından 5cm yukarıda. Biri eşya falan taşısa muhtemelen bir arıza olacak.

Merhaba, proje ekibimiz mayıs ayı sonunda aktivasyonun tamamlanacağını iletti.
  • bizimde öyle neyse hocam keyifli kullanımlar cevap için teşekkürler

@TurkNetDestek sağol hocam ilgilendiğin için Proje ekibi mayıs ayı sonunda diyor ya mayıs ayı sonu derken hangi tarih kast ediyorlar onu söyleseler tam nokta atışı olacak. Mayıs ayı sonu dedikleri 20 mayıstan sonra olan tarihler mi ? benim TTNET sözleşmem 1 haziran 2022 de bitiyor şimdi Türknet'e normal Vdsl başvurusu yaparım aradan 2-3 gün sonra gigafiber aktif olur ordan oraya geçiş işlemleri ile uğraşamak istemediğim için sürekli bu tarihi belirtiyorum yanlış anlama sözleşme bitiş tarihi çok ters zaman geldi keşke 20 haziran falan olsaydı kafa rahat beklerdik insan bağımlı gibi sürekli sorgulama yapıyor sabah akşam  

Sadece Mayıs ayı sonu olarak ilettiler. Maalesef belirttiğiniz şekilde tam tarih veremiyorum. Ama gigafiber aktif olduğunda mevcut abonelikte kolay bir şekilde dönüşüm işlemi yapılabiliyor.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

onu biliyorum hocam 2 defa uğraşmak istemediğim için net tarihi öğrenmek istedim olmadı senin dediğin gibi yapıcaz 26 mayısa kadar beklerim. Neyse ekiplerden size tarih bilgisi gelirse haber verirseniz sevinirim.

Farklı bir gelişme olursa size buradan bilgi veririm
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.