Şimdi Ara

TurkNet GigaFiber İstanbul'da hangi ilçelerce var? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.878
Cevap
21
Favori
115.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, Kadıköy Rasimpaşa mahallesinde gigafiber çalışmalarımız bulunmaktadır. Yatırımlarımız hız kesmeden devam ediyor. Bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna yönelik gigafiber bölgelerimizi genişleteceğiz.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

@TurkNetDestek

Rasimpaşa mahallesinde bir çok sokakta hizmet veriyorsunuz ne zaman osmanağa, caferağa, hasanpaşa mahallelerinde sizi göreceğiz gelişme planınız dahilinde? ağırlıklı olarka bitişik nizamda olan mahallelerde gördük şimdiye kadar sizleri.

• maxi909 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, gigafiber altyapısı konusunda yatırımlarımız devam ediyor. Bölgelerden gelen talep yoğunluğuna ve altyapı için uygun görülmesi durumunda proje ekiplerimiz tarafından proje aşamasına dahil edilerek çalışma başlatılacaktır. Dilerseniz bulunduğunuz il, ilçe ve mahalle bilgisini benimle paylaşabilirsiniz. Ben de notlarıma ekleyerek proje ekiplerimiz ile paylaşacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, gigafiber altyapısı konusunda yatırımlarımız devam ediyor. Bölgelerden gelen talep yoğunluğuna ve altyapı için uygun görülmesi durumunda proje ekiplerimiz tarafından proje aşamasına dahil edilerek çalışma başlatılacaktır. Dilerseniz bulunduğunuz il, ilçe ve mahalle bilgisini benimle paylaşabilirsiniz. Ben de notlarıma ekleyerek proje ekiplerimiz ile paylaşacağım.

İstanbul Kadıköy 19 Mayıs Mahallesi bölgesine gelmesi dileği ile...

• alphi3458 kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam, ilettiğiniz mahalleyi notlarıma ekleyerek proje ekiplerimiz ile paylaştım. İlginiz için teşekkür ederim.

Cevabını için teşekkürler Caddebostan Mahallesi ve Fenerebahçe Mahallesine gigafiber hizmetinizi görmek isteriz.

Merhaba, il bilginizi de paylaşır mısınız?

Istanbul İli Kadıköy İlçesi

Talebinizi not aldım ve proje ekibimiz ile paylaşacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Talebinizi not aldım ve proje ekibimiz ile paylaşacağım.

İstanbul/ Kartal /Esentepe mh. Kesinlikle buralarda da görmek istiyoruz

• Merhaba benim aralık ayında tahattütüm bitiyor ben gigafiber kullanmak istiyorum şimdi ki iss sıkıntı çıkarıyor lütfen artık şu İstanbul Küçükçekmece Söğütlüçeşme Mahallesine de gelin anlıyorum önceliğiniz daha fazla talep ama söz veriyorum 3 tane sokağı tek tek dolaşıp imza toplayacam bi yerde 1000 mpbs kullanmak var bi tarafta 24/50 mbps kullanmak eminim ki türknete geçeceklerdir ama lütfen bu şekilde belirtin
  • hamıgo H kullanıcısına yanıt
    Merhaba, talebinizi not aldım ve proje ekibimiz ile paylaşacağım.
  • Arda Cindoruk A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, talebinizi daha önce not alarak proje ekibimiz ile paylaştım. Bölgelerden gelen talep yoğunluğuna ve altyapı için uygun görülmesi durumunda proje ekiplerimiz tarafından proje aşamasına dahil edilerek çalışma başlatılacaktır.
  • revenge19 R kullanıcısına yanıt

Dostum bende Bayrampaşa'da oturuyorum bu ne hızdır mübarek :)

Daha 3 gün önce 100mbit'e çıktık. Sağolsunlar DSLAM kilidi midir nedir ondan sıyrılıp 100mbit hız almamı sağladılar. Yıldırım Mahallesine de gelirse güzel olur :D

• HeLLScOrPioN H kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Bayrampaşa Yıldırım mahallesi proje bölgelerimiz içerisindedir. 2021 yılı içerisinde gigafiber hizmeti vereceğiz.

Cevap için çok teşekkürler 3. yılımdayım Turknette. Binamdakiler 5-6 mbit kullanırken ben sizden 20-25mbit hız ile hizmet aldım. VDSL geçiş sırasında altyapı yenilenmesinden dolayı internetsiz kalmıştım. Haftasonu internetsiz geçmesin diye sağolsunlar 12mbit'lik bir hız ile başka bir soketten faydalanmamı sağladılar. Forumlarda çok negatif yönde mesajlar görsem de sanırım iyi insanlar ile karşılaşmışım Turknet tarafından :)

• HeLLScOrPioN H kullanıcısına yanıt
    İlginiz için ben teşekkür ederim İyi günler dilerim.
  • Beylikdüzü büyükşehir mahallesi çamlık caddesinde ki siteler içinde gigafiber istiyoruz özellikle A30 blok :) @TurkNetDestek

• Berkayow B kullanıcısına yanıt
    Merhaba, talebinizi not aldım ve proje ekibimiz ile paylaşacağım.
  • Merhabalar, Beylikdüzü içinde hizmet vermeye başladınız mı acaba? Eğer öyle ise çok memnun ve mutlu olacağım. Burada malum binalar çok katlı ve büyük bir müşteri potansiyeli mevcut. Sizden ricam eğer Beylikdüzü'nde hizmet vermeye başladığ iseniz bu konu hakkında biraz bilgi verebilir misiniz.

İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.