Şimdi Ara

TurkNet GigaFiber İstanbul'da hangi ilçelerce var? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.878
Cevap
21
Favori
115.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, adresiniz GigaFiber planları içerisinde yer almıyor ama bölgenizde yerleşik operatörün fiber altyapısı olabilir. Altyapı sorgusunda Özgür İletişim Fiber paket bilgisi mi geliyor?
  • tedaşizliharry T kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Kocaeli 2021 yılı planları içerisinde yer almıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, adresiniz GigaFiber planları içerisinde yer almıyor ama bölgenizde yerleşik operatörün fiber altyapısı olabilir. Altyapı sorgusunda Özgür İletişim Fiber paket bilgisi mi geliyor?

Var diger tum operatorlerin fiberleri var acikcasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ottomans1453 kullanıcısına yanıt
    Bina numaranız ile birlikte adres bilginizi PM üzerinden paylaşır mısınız? Kontrol ederek yardımcı olmak isterim.
  • quote:

Merhaba, Kocaeli 2021 yılı planları içerisinde yer almıyor.

Merhaba, önümüzdeki dönem için taleplerimizi not alır mısınız?

Kocaeli ili Kartepe ilçesi Ataevler mah. özgürlük caddesine gelmesini çok isterim.

Yatırımlarınızın hızını ne gibi faktörler etkiliyor bu arada ne gerekiyorsa tüketiciler olarak yaparız kendi özelimde ben yapmak isterim. 

• denizcanoguz kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bölgelerden gelen talep yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre adres proje bölgelerimize dahil edilmektedir. Ben adresi notlarıma ekledim. Proje ekibimiz ile paylaşacağım.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Merhaba

Şu an oturduğum adreste bir alt dairenin bilgilerini girerek , yeni bir üyelik oluşturmak istdeğimde 270 tl ye 1000mbit paketini verirken , ben mevcut üyeliğimi yükseltmek istediğimde bu paketi göstermemekte.

avcılar cihangir mahallesinde oturuyorum.

kapılara yılbaşından hemen önce veya sonra 1000mbit tanıtımlarını astınız ama bu nasıl çözülecek? adresimi ö.m 'den atıyorum.

• JeamBeam kullanıcısına yanıt
    Merhaba, adresinizi sorguladığımda iç kapı numarası 4'e kadar bulunuyor. Adres bilgilerinizi tekrar kontrol ederek PM üzerinden benimle paylaşmanız durumunda altyapı sorgulaması yaparak dönüşüm işlemleri için proje ekiplerimize ileteceğim.
  • İzmir için fiber çalışmanız var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre.Sefer -- 26 Mayıs 2021; 13:33:1 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Emre.Sefer kullanıcısına yanıt
    Merhaba, İzmir'in bazı ilçe ve mahallelerinde gigafiber çalışmalarımız bulunmaktadır. İlçe ve mahalle bilgisini PM üzerinden konunun linki ile birlikte iletmeniz durumunda kontrol ederek size bilgi vereceğiz.
  • İstanbul Gaziosmanpaşa Küçükköye, gigafiber ne zaman gelecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yşahin kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilettiğiniz adreste 2021 yılı içerisinde gigafiber planlaması bulunmuyor. Ancak ben adresi notlarıma ekledim. Proje ekibimiz ile paylaşacağım.
  • Avcılar ilçesi tahtakale mahallesi var mı projede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben sero B kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilettiğiniz adreste 2021 yılı içerisinde gigafiber planlaması bulunmuyor. Talebinizi not aldım ve proje ekibimiz ile paylaşacağım.
  • tekrar soruyorum, 2053 yılında Gebze'de çalışma olacak mı? o zamana kadar beklerim sorun yok.

• Merhaba, belirttiğiniz yıldan öncesinde adresinize gigafiber hizmetimizi getirmiş oluruz
  • quote:

Merhaba, belirttiğiniz yıldan öncesinde adresinize gigafiber hizmetimizi getirmiş oluruz

şaka mı yapıyorsun, o zamana kadar ne fiber kalacak ne uydu ne bakır kalacak. kuantum haberleşmeye geçilecek. sonsuz band genişliği zaman mekan bağımsız.

• İlettiğiniz adres 2021 yılı proje aşamasında değildir. Yatırımlarımız hız kesmeden devam ediyor. Bölgeden gelen talep yoğunluğu ve altyapının uygunluğuna bağlı olarak proje ekiplerimiz tarafından proje bölgelerimize dahil edilmektedir.
  • quote:

İlettiğiniz adres 2021 yılı proje aşamasında değildir. Yatırımlarımız hız kesmeden devam ediyor. Bölgeden gelen talep yoğunluğu ve altyapının uygunluğuna bağlı olarak proje ekiplerimiz tarafından proje bölgelerimize dahil edilmektedir.

suç sizde değil,devletin altyapı yapacak firmalara teşvik vermesi gerekiyor,size ciddi bir altyapı yapmak için 1 milyar $ para lazım. bunu ancak devlet sağlayabilir.

• @TurkNetDestek Merhabalar, kolay gelsin. Kadıköy Sahra-i Cedit Mahallesi Hafız İmam Sokak planlarınızda bulunan bölgeler arasında var mı acaba? Şimdiden teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.