Şimdi Ara

TurkNet GigaFiber İstanbul'da hangi ilçelerce var? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.878
Cevap
21
Favori
115.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bölgenizde zaten fiber varsa gelir çünkü rekabete girmek istiyorlar ama benim gibi adsl mahkumları 2053 gibi ancak görebilir.

• ishakkiinan İ kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Beylikdüzü ilçesinin bazı sitelerinde fiber altyapımız bulunuyor. Altyapınızı https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama/ sayfamızdan sorgulayabilirsiniz. Adreste fiber altyapımız yoksa mahalle bilgisini iletmeniz durumunda notlarıma ekleyerek proje ekiplerimize ileteceğim.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Merhaba Bahçelievler My City bölgesine GigaFiber gelme olasılığı nedir, Bir çalışmanız bulunuyor mu? Gerçekten GigaFiber geçmeyi çok istiyorum.

• leventoksoz L kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilettiğiniz adreste 2021 yılı içerisinde gigafiber planlaması bulunmuyor. Ancak ben adresi notlarıma ekledim. Proje ekibimiz ile paylaşacağım.

Merhaba,

Esenyurt güzelyurt Yıdırım beyazıt caddesi üzerinde bulunan sokaklarda ve hanelerde internet altyapısı sıkıntılı bir durumda. Burayı projelerinizde yer alma durumu olurmu bu bölgeye gelmeyi düşünüyor musunuz?

• Ya şu sitelere fiber getirip durmayın yeter artık 50000 konutlu sitelere zaten Turkcell getiriyor size ihtiyaçları yok. Normal mahallelere getirsenize. Ne biçim ülke bu ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: JustOffer

Ya şu sitelere fiber getirip durmayın yeter artık 50000 konutlu sitelere zaten Turkcell getiriyor size ihtiyaçları yok. Normal mahallelere getirsenize. Ne biçim ülke bu ya.

ya adsl hala neden var? bunun bir açıklaması yok. adsl diyorum vdsl2'ye razıyım

• Hocam cidden zaten bir sitede 2 tane fiber var nerdeyse, birde siz getiriyorsunuz oluyor 3. fiber. Biraz olmayan yerlere yatırım yapsanız, biraz 2-3-4 katlı evleri adam yerine koyup fiber getirseniz tam kral firma olacaksınız :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A0BECBC3 -- 16 Mayıs 2021; 4:0:27 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Görkem Berat kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilettiğiniz adreste 2021 yılı içerisinde gigafiber planlaması bulunmuyor. Ancak ben adresi notlarıma ekledim. Proje ekibimiz ile paylaşacağım.
  • Merhaba, gigafiber altyapıyı sadece sitelere getirmiyoruz. Proje kapsamında yer alan bölgelerimize sokak, cadde ayrımı yapmadan gigafiber altyapımızı getiriyoruz. Yatırımlarımız devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, Beylikdüzü ilçesinin bazı sitelerinde fiber altyapımız bulunuyor. Altyapınızı https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama/ sayfamızdan sorgulayabilirsiniz. Adreste fiber altyapımız yoksa mahalle bilgisini iletmeniz durumunda notlarıma ekleyerek proje ekiplerimize ileteceğim.

Tekrar merhabalar, öncelikle mesajıma cevap verme lutfunu gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Gigafiber hizmetini sormuştum ben. Mahalle olarak Beylikdüzü Barış mh. Ali Çebi CD.

Bu adreste gigafiber var mı acaba ? Yok ise de listenize almanızı rica edeceğim.

İlginiz için şimdiden çok teşekkür ederim.

Özel mesaj sıkıntısı yaşadığım için buradan cevap yazabiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ishakkiinan -- 16 Mayıs 2021; 22:40:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Başakşehir / Kayaşehir bölgesi için programınız var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İstanbul / Sultangazi bölgesi için gigafiber projeniz bulunuyor mu ?

• xweser X kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bölgeniz 2021 yılı planları içerisinde yer almıyor. Talebinizi not aldım ve proje ekibimiz ile paylaşacağım.
  • request00 R kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bölgeniz 2021 yılı planları içerisinde yer almıyor. Mahalle bilginizi de paylaşır mısınız? Talebinizi proje ekibimiz ile paylaşarak size yardımcı olmak isterim.
  • quote:

Merhaba, bölgeniz 2021 yılı planları içerisinde yer almıyor. Mahalle bilginizi de paylaşır mısınız? Talebinizi proje ekibimiz ile paylaşarak size yardımcı olmak isterim.

2053 gibi Gebze de çalışma yapacakmısınız, not alın 2053'e kadar bekliyorum.

İstanbul / Sultangazi / Cebeci mahallesi / 2556. sokak

• request00 R kullanıcısına yanıt
    Merhaba, talebinizi not aldım ve proje ekibimiz ile paylaşacağım.
  • quote:

Merhaba, talebinizi not aldım ve proje ekibimiz ile paylaşacağım.

Istanbul suadiye kazim ozalp sokakta var mi giga fiber ? Sitenizden kontrol edince 100 alabiliyorum cikiyor . 200 hiz alamazmiyim neden?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kocaeli için bi projeniz var mı sene içinde

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.