Şimdi Ara

TÜRKNET GİGAFİBER GAZİOSMANPAŞA KULÜBÜ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
454
Cevap
5
Favori
11.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Özel mesajdan bilgi verildi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Exclusive.Gamer kullanıcısına yanıt
    Geri bildiriminiz için teşekkür ederim. Konuyu ekibimiz ile paylaşıyorum.
  • Apollon kullanıcısına yanıt
    Kazımkarabekire geldilerse, Yeşilpınar Özlem çarşısı tarafınada gelirler sanırım yürüme mesafesi. Superonline buraya çekti kutuları koydu bina içi kablolama yapıldı aktivasyon kasım ayı denilmiş. ama Turkneti bekliyorum umarım gelir bu bölgeye. 1 sokak altımız Gaziosmanpaşa ya bağlı burası Eyüp diye geçiyor umarım gelir.

TÜRKNET GİGAFİBER GAZİOSMANPAŞA KULÜBÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 3 Eylül 2022; 16:59:23 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Gaziosmanpaşa ile alakalı demedim, sadece temennim her ilçenin konusu yok haliyle yakın bir sokak olunca bekliyoruz ister istemez süreç daha yavaş ilerliyor turknette sanırm sol çok hızlıydı, goptaki diğer mahalleler daha tamamlanması gerekir dediğiniz gibi herkes kavuşur bu hizmete umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 3 Eylül 2022; 17:5:51 >
  • DenzeL_28 kullanıcısına yanıt
    Bizim sokağın karşısında aktif ettiler bizim taraflar hala bina içi dışı kutu takılmadı hala bekliyoruz yani buraların işi uzun bitmeden başka ilçeye geçmezler aralığa kadar bekle gelmezse 2023'te gelir

• Bu sabah bizim apartmana da kutuyu takmislar basvuru icin bekliyoruz bakalim

• Mehmet177 M kullanıcısına yanıt
    Hangi mahalle cadde sokak ?

Fevzicakmak mahallesi 750sk

Bunlar bizim mahalleyi bırakıp Sizin o tarafa geçtiler galiba bizim sokak ve bina kutu gelmedi 2 tane kablo çekip bıraktılar Size kutu gelmiş Bu ne saçmalık anlamadım

Bende anlamadim sabah bi baktim tum mahalleye kutuyu koymuslar :) ortalama ne kadar suruyor kutu konulduktan sonra aktif olmasi?

Ortalama bir süre yok şu an başvuru yapanlar da zaten randevu vermiyorlar not alıp bekletiyorlar altyapı çalışması devam ettiği için kuruluma gitmiyorlar

Hmm demekki yine uzun sure bekleyecegiz

Bu altyapı sorgulamasına baktığımda bazı sokakların baş taraflarına aktif ediyorlar aynı sokağa bağlı olan binaları aktif etmiyorlar yani yarısında fiber var yarısında yok gibi bırakıyorlar böyle yarım yamalak iş yaparlarsa bu iş daha çok uzar gider bitmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 6 Eylül 2022; 20:8:41 >
  • Kazım karabekir mahallesi kontrol edildi hala kablolar yerinde duruyor 27 ağustosta beri gelişme yok kutular takılmadı

• Bizimde kablo var kutu yok.

• yşahin kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ekipler iş planlarına göre mümkün olan en kısa sürede adresinizde çalışmaları tamamlayacaklardır
  • Kazım karabekir bazı sokaklarda kutu takmaya başladı.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.