Şimdi Ara

TÜRKNET GİGAFİBER GAZİOSMANPAŞA KULÜBÜ (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
454
Cevap
5
Favori
11.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yıldıztabya Mahallesi, Şafak Sokak için bir çalışma var mı acaba?

• Burock Holmes kullanıcısına yanıt
    Merhaba, proje bölgeleri gelen taleplere ve altyapı uygunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Sayfamız üzerinden adresinizi talep olarak iletebilirsiniz. Talepler doğrudan proje ekibimize iletiliyor. Bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirme yapılacaktır. Uygun görülmesi durumunda proje bölgelerine dahil ederek çalışmalara başlayacaklardır.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Peki size şöyle sorayım o zaman. Bir mahallede Gigafiber çalışmasına başlandığı zaman tüm sokaklara getiriliyor mu?

• Burock Holmes kullanıcısına yanıt
    Evet, çalışmalar mahalle genelinde yapılıyor. Her sokak için işlem yapılıcaktır.

merhaba. arkadaşa verdiğiniz bu cevabı gördüğüm için size yazıyorum. fevzi çakmak mah. 765/1 sokaktayım. bizim mahallemizde altyapı çalışması başlayalı 1 yıl oldu. 1 ay kadar bir çalışma ile sokakların bir kısmına işlem yapıldı. benim adresiminde dahil olduğu birçok sokakta işlem yapılmadı. bazı sokakların bir tarafında altyapı varken diğer tarafında bulunmuyor. daha önce birkaç kez sorduğumda binamıza diğer komşularımızdan izin alınamadığı için işlem yapılmadığı belirtilmişti. sokakta toplasanız zaten beş bina var ve böyle bir ihtimal olduğunu düşünmüyorum. nedendir bilmiyorum ama bizim mahallemiz bir şekilde yarım yamalak yapılıp gidildi ve tekrar da dönülüp eksik kalanlar için bir işlem yapılmadı. bazı sokaklarda binaların dışına konulan kutular 1 yıldır sabitlenmeden gelişigüzel bekliyor. altyapınızın geleceğini ilk duyduğumda çok sevinmiştim. hatta başka operatördeki aboneliğimi uzatmayıp altyapı gelmesini beklemiştim. üzerinden 1 yıl kadar geçmiş ve hiçbir gelişme olmamış.

• sharp61 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, tam adresinizi PM üzerinden konu linki ile paylaşır mısınız?
  • Dünden beri internetim yok arıza kaydı bıraktım alt yapıda sorun olmuş ,ne zaman düzelir diyorum bir kaç günü inşallah diyorlar.

Şaka mı bu

• ASLAN BEYY kullanıcısına yanıt
    Merhaba, destek kaydı numaranızı gönderir misiniz? Kontrol ederek yardımcı olmak isterim.
  • Arkadaşlar saha ekipleri bina içinden fiber kablo çekiyorlar sanırım kroşe ile babamların evine öyle yapmışlar, ben birinci katta oturuyorum, fiber kabloyu dış ortamdan çektirmek istesem yaparlar mı ? Dış ortam olduğu için kablo borusu felan kullanırlar mı acaba ?

• Apollon kullanıcısına yanıt

Bina dışından kablo çekiyorlar, ancak boru vs. kullanılmıyor. Dümdüz çekiyorlar.

Sanırım bu ay sonu geçiş yapacağım. Bağlarbaşı Mahalle Yeni Sokakta fiber desteğiniz var mı? (Şuan TT fiber 75mbit kullanıyorum)

Teşekkür ederim.

• redvelvet kullanıcısına yanıt
    Merhaba,https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama üzerinden altyapınızı kontrol edebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.