Şimdi Ara

Türknet Faturayı Kredi Kartıyla ödeyebilen var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kafayı yemek üzereyim.Turknet online işlemlerden Fatura görüntüleme sekmesine girince çıkan faturalar için hemen öde kutucuğuna tıklıyorum kredi kartı bilgilerini dolduruyorum böyle bir ekran geliyor.Başka bilgisayardada denedim sonuç aynı.Aynı kartla az önce başka borcumu ödedim.
    Türknet Faturayı Kredi Kartıyla ödeyebilen var mı?

• 2.olarakta https://turk.net/borc-sorgulama/ şuradan ödeme yapmaya çalıştığımda kredi kartımla hemen ödemek istiyoruma tıklayıp kredi kartı bilgilerini yazıp ödeme yap dediğimde

Borç ödeme işleminiz sırasında bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. hatası çıkıyor.
  • Şu anda sadece görüntüleme alıyor sisteme ödemeye açık yansıtmamışlar ben banka internet şubesinden yatırıyorum fatura orada henüz gözükmüyor ayın 10undan sonra ödeyebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: plusnettr

Şu anda sadece görüntüleme alıyor sisteme ödemeye açık yansıtmamışlar ben banka internet şubesinden yatırıyorum fatura orada henüz gözükmüyor ayın 10undan sonra ödeyebilirsiniz.

Teşekkürler.Aynen bankanın internet şubesine baktım oradada gözükmüyordu.En kötü o şekilde öderim o zaman.Birde bunda son ödeme tarihini geçip ödeme yapınca açma kapama bedeli 20 küsür lira alınıyormuş.1 hafta önceden ödemek lazım
    Türk telekomdan türknete nakil yaptık 2 fatura türknet 1 fatura türktelekom faturası çıktı önceliği türknete verdim:)

• 09kezman09 0 kullanıcısına yanıt
    Son ödeme tarihine kadar sisteme yansıyor fatura sadece ilk aktardıkları zaman gözükmüyor. Ben banka internet şubesine aktarıldığını görünce yatırıyorum genelde 10undan 10una. Kendilerinden kaynaklanan bir ödeme problemi olursa her hangi bir gecikme vs eklenmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: plusnettr

Son ödeme tarihine kadar sisteme yansıyor fatura sadece ilk aktardıkları zaman gözükmüyor. Ben banka internet şubesine aktarıldığını görünce yatırıyorum genelde 10undan 10una. Kendilerinden kaynaklanan bir ödeme problemi olursa her hangi bir gecikme vs eklenmez.

Dediğin gibi bugün Türknet online işlemlerden ödeme yaptım.Her ayın 10 unda öderim bundan sonra.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.