Şimdi Ara

Türknet Ek Ücret Talebi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
Mesaj
 • Arkadaşlar Merhaba,

  Türknet bağlatırken ilk başta zaten 600 TL kurulum ücreti aldılar ancak hiçbir kurulum yapılmadı sadece evrak imzalatılıp gidildi. Bu kurulum ücret politikasına bakınca eski kablonuza kadar değiştiriyoruz diyor. Şimdi vadettikleri hızı veremiyolar hatta önceki kullandığım İSS yarısı kadar bile hız veremiyolar onlarca şikayete rağmen bana söyledikleri şey ekip göndeririz ama ücretli kablo içinde ek ücret alırız diyorlar. Dolandırıcılıktan başka birşey değil yeminle. Bu nasıl hizmet kafası ilkinde kurulum yapmıyorlar hız düşük ikinciyede ek para alırız diyorlar. Ben böyle kurumsallıktan uzak bir firma görmedim yeminle. Gönderilen ekipte taşeron turnetle alakası yok adamın resmen para kazanmak için tezgah kurulmuş hizmet diye birşey yok. Türknet Ek Ücret Talebi Türknet Ek Ücret Talebi

  < Bu ileti Android uygulamasından atıldı > • Merhaba, yaşadığınız hız sorunu için kontroller sağlanmıştır. İç tesisat kontrolü yapmanız gerekmektedir. Farklı bir yerden de destek alabilirsiniz ancak knedi ekiplerimiz için ücretli gönderim yapıldığı bilgisi sizinle paylaşıldı. Eğer tesisatta sorun tespit edilmesze, sizden ücret alınmayacaktır.
 • Kurulum Hizmeti neden önemli?

  Evlerinde internet olmadan internet sorgulama yapıp TurkNet’e başvuran abonelerimizin hizmetlerini başlatabilmemiz için diğer operatörlerden yapılan geçişlerde olmayan bazı işlemler yapmamız gerekiyor. Kurulum Hizmeti içinde bu işlemleri sağlıklı bir şekilde yapıyoruz. Gereken durumlarda evinize kadar gelen kurulum ekiplerimiz hattınızın Türk Telekom tarafından ankastre kutusuna doğru ve sağlıklı olarak bağlanıp bağlanmadığını kontrol ediyor. Ev içi kablolarınız eskimişse yenisiyle değiştiriyor, modeminizi kuruyor, kablo bağlantılarınızı ve kablosuz ağ ayarlarınızı yapıyor. Bütün bunlar sağlıklı bir bağlantı için olmazsa olmaz.

  Kurulum Hizmeti Neleri Kapsıyor?

  Evinizde şu anda bir internet hizmeti almıyorsanız, TurkNet’ten alacağınız hizmeti başlatmak için yeni hat tesisinde kurulum hizmeti veriyoruz. Bu hizmet kapsamında arka planda yapılması gereken tüm yeni hat tesisi işlemleri gerçekleştiriyoruz. Evinize kadar geliyor, tüm bağlantılarınızı yapıyor, hazırladığınız abonelik belgelerinizi teslim alıp internet hizmetinizi teslim ediyoruz. Bu hizmet sayesinde, en sağlıklı şekilde ev içi kablolarınızın çekilmesini ve ileride oluşabilecek arızaların önüne geçilmesini sağlıyoruz.

  Kurulum hizmeti 600 TL (3 ay x 200 TL) olarak faturanıza yansır. Dilerseniz abonelik başvurunuzun son adımında seçili bankaların kredi kartları ile kurulum ücretini 6 taksit şeklinde de ödeyebilirsiniz. Kurulum Hizmeti için evinize geldiğimiz zaman daireniz içindeki tesisatınızı ihtiyaç varsa değiştiriyoruz. Gerekli değilse dokunmuyoruz. Binanızdaki ankastre kutusundan dairenize kadar olan bağlantı için de kablo çekilmesi gerekiyorsa, metre başına kablo ücreti alarak bu işi de hallediyoruz. Metre başına kablolama ücreti ekiplerimize elden yapılıyor. Ayrıca internet hizmetinize ek olarak telefon hizmeti de aldıysanız aynı şekilde onun da tüm işlemlerini ve kontrollerini yaptıktan sonra size teslim ediyoruz.

 • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
  Kontrolü ben neden sağlıyorum. Anlamadığım kurulum ücreti zaten aldınız. Tekrar neden vereyim. Ve kurulum esnasinda da birşey yapilmadi zaten. Nodem arayüzüne bile bilgileri kendim girsim gelen ekip birseyden bir haber. Evrak imzalatip gitti. Kendi ekibiniz varsa gönderip gerekliyse kabloyuda değiştirmeniz gerek çünkü bunu açıkça belirmissiniz. Dolandiriciliğin luzumu yok.

  < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
 • smart0201 kullanıcısına yanıt
  Hicam hiçbir kurulum yapmıyorlar. Evrak imzalatıp gidiyorlar. Gelen ekibe kablo hız kontrolü yapın hız düşük diyorum birsey yapamam diyor. Yani burda belirtikleri gibi hiçbir işlem yapmıyorlar. Daha sonra ekip göndeririz ama ücretli diyorlar. Tamamen dolandırıcılık gibi tezgah geken ekipte zaten taşeron dışardan anlaşmalı biri oda birşey bildiği yok. Kendi ekipleri yok yani bunların. Kimden ne koparsak kardır diye takılıyorlar.

  < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
 • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.