Şimdi Ara

TurkNet'e zam geldi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
309
Cevap
3
Favori
15.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcell Superonline nasıl arkadaşlar zam konusunda? 50 Mbps için ilk sene 110 sonra 120 lira yazıyor. TürkNet'e vereceğime onlara verir fazla hız alırım.

• İyi yine 100 lira altında tutmayı başarabilmiş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 75 mbps hız alıyorum 99.90₺ olmuş. Diğer sağlayıcılara göre fiyat iyi bence.

• enders01 E kullanıcısına yanıt
    acaba pişmanlık olmayan sanırım sizinde kullandığınız internet firması ve tarifesini paylaşırmısın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker1999 -- 9 Haziran 2021; 21:28:25 >
  • ilker1999 kullanıcısına yanıt
    Tabiki paylaşırım reklam olmazsa kablonet 100 güldüren 110 TL ödüyorum 100 mbit net alıyorum tv de izliyorum sinema kanalları ve nat geo film box paketleri dahil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enders01 -- 9 Haziran 2021; 21:54:4 >
  • 50 MB yakın indirme alıyorum fiyat gene uygun diğer iss lere göre. :) Turknet'de kalmaya devam <3

• Netspeed Speed PRO 75 tarifesini kullanıyorum referans koduyla beraber 89 ? ödüyorum ve vaat ettikleri hızın tamamını veriyorlar. Biz Netspeed'e devam.

• gkghçnçö G kullanıcısına yanıt
    yakında dediğin adamlar 2 senede 20 tl zam yapmışlar, 2 senede döviz ne kadar arttı bir hesaplamak lazım ;)

• millenicom 100mb yi 81 liraya kullanıyorum hala bakalım zam gelir yakında

• quote:

Orijinalden alıntı: labtek38

Netspeed de eli kulağında yapar o zaman.

Netspeed 2022 Haziran ayına fiyatları sabitledi herhangi bir zam yokmuş..

• quote:

Orijinalden alıntı: HayNur

Superonline a geçtiginde ne kadar ödüyorsun hocam fiyat bilgisini paylaşabilir misin

Ben kendi kullandığımı yazayım. Fiber altyapınız varsa şu anki fiyatlar böyle.

200 mbit fiber + TV Plus Ekstra = 169,90 TL ödüyorum ben şu an. 24 ay taahhütlü. İsterse 49665489 ay taahhütlü olsun. 11 yıldır kullanıyorum, bu süreçte 2 kez taşındım, evimi bile Superonline fiber altyapısı var mı diye sorarak seçtim. Toplasanız 3 kez internetim kesilmemiştir. O yüzden ben kendi adıma takılmıyorum taahhüt olayına.

TV Plus dahil olan paketler 24 ay taahhüt ile;

• 100 mbit fiber + TV Plus Ekstra = 149,90 TL
    • 200 mbit fiber + TV Plus Ekstra = 169,90 TL

TV Plus istemezseniz yine 24 ay taahhüt ile;

• 100 mbit fibere ilk 12 ay 129,90 TL, sonraki 12 ay 139,90 TL ödüyorsunuz.
    • 200 mbit fibere ilk 12 ay 149,90 TL, sonraki 12 ay 159,90 TL ödüyorsunuz.
  • Siannis kullanıcısına yanıt
    Geçecek arkadaşlar fiyat farkının ve taahhüdun farkındadırlar inşallah ve kalite olarak turknetin Superonlinedan çok daha iyi olduğunu görüyorum kendim ve cevremdekilerden

• quote:

Orijinalden alıntı: HayNur

Geçecek arkadaşlar fiyat farkının ve taahhüdun farkındadırlar inşallah ve kalite olarak turknetin Superonlinedan çok daha iyi olduğunu görüyorum kendim ve cevremdekilerden

Hangi çevrede nasıldır bilemem tabii ama dediğim gibi 11 yılda toplasanız 3 kez bile üzmediler beni. Ki kendi hatam ile, taşınma esnasında kırdığım modemimi vs yenilediler, tek bir telefonumla 6 saat içinde taşınma esnasında gelip yeni kurulumu yaptılar yani nazımı da çektiler. Fiber müşterisi olduğum için hız ve ping sıkıntısı da yaşamadım. E-kadar olayı superonline fiberde olmadığı için hızınız ne ise onu alırsınız. Ne 201'e çıkar, ne de 199'a düşer.

TurkNet ile Superonline kıyaslamak da doğru değil. Ciddi siklet farkı var çünkü. F/P, ucuz olması vs orası kullanıcının düşüneceği ve karar vereceği mesele. Sonuçta para ödeniyor bu işe. 20-30-40 TL'nin yük olduğu durumlar, kişiler de olabilir. Fakat maksimum kalite veya verimden bahsediyorsak, yani belli bir standartın üstüne çıktıktan sonra Türkiye'de herhangi bir firmanın özellikle de fiber konusunda Turkcell ile boy ölçüşebileceğini zannetmiyorum.

• Türk Telekom 16 mbps Ultra Limitsiz Fiber 24 ay taahhütlü abonesiydim. Bu ay taahhüt dolacağından Türknet geçiş başvurusu yaptım. Şansımı seveyim abonelik ücreti 85.00-TL'den 100.00-TL'ye çıkmış. Şimdi bu tek tip tarifeyi çıkaran kampanya birimine sorarım hangi akıl ve mantık ile bu sonuca vardınız? 8 ile 16 mbps hızları zar zor alan abonelere haksızlık değil mi? Adil bir fiyatlandırma politikası değil bu yaptığınız. 100mbps hız alan abone ile 8 ve 16 mbps alan abone bir mi? Anladığım kadarıyla yüksek hızlardan doğan maliyetleri de genele bölerek azaltıp karlılığı maksimize ediyorsunuz. Kargo firmalarıda posta sınıfına giren evraklardan genelde para kazanır aynı mantık. Hala internet hızlarını konuşuyoruz acınacak haldeyiz. Hane halkının %80'lik kısmı hala sabit ve stabil hızlar ile bu hızların karşılığı olan fiyatlardan hizmet alamıyor. Son sözüm Avrupa bizi kıskanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrPazar M kullanıcısına yanıt

Türknetin maaşlı çalışanımısın? Sanki 8mps ve 16 mbps alan vatandaşın aklı yok. Biraz empati yapmanı tavsiye ederim. Aynı mağduriyeti sende yaşayabilirdin. Bu ülkede yüzbinlerce çocuk var saçma sapan boş port problemi ve çok düşük hızlarrda internet üzerinden eğitimine devam etmeye çalışan ve hiç çalışamayan

• dh misafir.. kullanıcısına yanıt
    Kaldı ki bu hızlar prime time saati 25/1 e düşüyor

• Xantiave X kullanıcısına yanıt

Dumur net ile Turknet'i karşılaştırdın ya Allah seni bildiği gibi yapsın 

• sir_recep kullanıcısına yanıt
    Pubg oynuyormusunuz pinginizi çok merak ediyorum

• Hocam ben ona karşılaştırma değil. Bu kamillerin bakır için fiyat politikasına kızıyorum.

• Ben kullanıyorum ama çok kötü bir hizmet hiç memnun değilim en kısa zamanda iptal edin ıptal etcem

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.