Şimdi Ara

TurkNet'e 13 TL zam geldi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
2
Favori
9.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    katılıyorum ayrıca, aylık 10 gb indirende, 1000 gb indirende aynı fiyatı ödüyor. bence buda saçmalık. bir an önce kota uygulaması gelmeli.

• büyğk bir şoktayım acilen kapattırıcam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 88 vericez, sabit ip ye gececektim zam geldi, bari sabit ip fiyatini 7 tl filan yapin

• Bu sene için tekrardan bir zam düşünülmez ise mantıklı bir zam bakın Turkcell superbox 20mbit sınırsız altı ay içerisinde iki kere zam yapıldı
    179 199 TL oldu son gelen zamla 199 TL 299 TL oldu Turkcell fırsatçı
    Türknet mantıklı bir zam.

• Dial-up döneminde 146'da hatta Cem Uzan'ın rtnet i vardı paketli ondan bağlanarak başladım internete. Çevirmelinin arkasından ilk 128k dsl abonelerinden birisiydim balıkesirde adımızı yazdırarak sıraya girmiştik. Gel zaman git zaman kullanmadığım operatör de kalmadı lakin turk.net in şu an itibariyle sunduğu fırsatları kolaylıkları hiçbiri sunmadı. Bazı arkadaşlar farklı firmaları gosteriyor ya da mesela superonline fiber i falan. Ama günün sonunda aynı zamanında kablo.net in ilimde olmadığı için sadece karşıdan bakabildigim gibi bu fiberler, diğer firmalar bulunduğum yerde hizmet vermedigi icin 35 mbit ile catır catır kesintisiz kullanmaya devam edebilmek oyunlarda yıllar sonra 50-60 li pingler -avrupa serverları- görebilmek icin turk.net e devam :)
  • diğer konuyada yazdım burayada yazıyorum

ben 5 yıldır belkide daha fazla zamandır türk telekom faturasına 35TL ödüyorum. 5 yıl önce 3G kullanıyorduk ve hız kalitesi, çekim gücü oldukça arttı ama türk telekom zam yaptı mı? hayır fiyatlar aynı kaldı hatta 3-5TL düştü bile.

5 yıl öncekinin 35TL ile bugünün 35TL'si arasında çok fark var fatura anlamında. türknet'in yapmış olduğu zam nasıl açıklanacak peki? hızlarımız artacak mı upload artacak mı? yada pingler düşecek mi. şimdiden söyliyim -hayır.

adamların müşteri hizmetleri yok sahaya inen mühendisleri, teknisyenleri yok her yıl zam koyuyorlar. geçen sene de bu zamanlar zam gelmişti. 15 ay önce 59TL ödüyordum ben ya?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F3point -- 4 Haziran 2020; 17:37:5 >
  • upload hızları bu sekılde kalacaksa benım kabulumdur. ha geriye 4 e dusureceklerse babayı alsınlar.

gider daha uygun olana gecerım. 10 metre dıbımde saha dolabı var 3 aşşağı 5 yukarı hepsı aynı hızları verecek.
  • ilişkimiz dün bitti, malesef 35 mbps hız yerine 8 bile veremiyordu. arazı kaydı açılıyor, 50 tane mail geliyor ama bir cacık olduğu yok. aldığımız modem bi tarafımızda patladı gitti.

• acura07 kullanıcısına yanıt
    Upload işini telekom efendi sınırlıyor. O ne derse o... turknet in buna yapabileceği bir şey yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biliyorum fakat bır agırlık koyması gerekıyor. koymaz ve tekrar 4 e duserse bende ıptal edecegım.
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    1 Temmuz da geri düşecek hızlar. Kendi Twitter hesaplarında yazdılar

• ben o acıklamayı gormemıstım. zamla beraber abbas yolcu o zaman
  • Bizim ülkemizden gerçekten bişey olcağı yok turkneti suçlamamak gerek türktelekom ve devlet politikasından dolayı bu fiyatlar artıyor vergilere internete %5 den %7.5 çıkarttıklarını ne çabuk unuttuk ve devlet dolar kurunu tutamaz yani adam gibi yatırım yapıp ve yapmaya teşvik vermez ise sanayiye ve üretime değilde (katma değerli üretim)dolar kuru böyle uzaya gider bizde herşeye zam olarak görürüz bunlar iyi günler fırsatım olması halinde sevdiğim vatanımı terketdeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C2560DDFD

Ben Turkcell 25 mgbit 89 TL ayrıca İlk 3 ay fatura ödemedim. Ayrıca Turkcell daha güvenilir. Aynı fiyat ne özellikleri kaldı ki fark yaratabilecek.
    sen 25 mb alıyorsun ben 100 mb alıyorum telefonu kullanıyorum 1000 dk bedavam var. upload 8 oldu. daha ne olsun:D
  • Bizi bitirdin be

• Pipiniz özel şirketlere kalkıyor. Zammın esas sebebine tepki gösterinde görelim.

• F3point kullanıcısına yanıt
    aynen öyle. 59 tl iken bende çok memnundum. ama bir youtube kanalı demişti fiyatların yükseleceğini. haklıymış. 1 aydır bağlayamadılar yeni adresimize interneti.

• MMistanbul kullanıcısına yanıt
    zammın asıl sebebi bu şirket zaten hiç kafamızı oraya buraya çevirmeye gerek yok. kardeş burası amerika değil öyle 2-3 lafla milleti sokağa dökemezsin

• semih016 kullanıcısına yanıt
    Dur

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.