Şimdi Ara

TurkNet'e 13 TL zam geldi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
2
Favori
9.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu haberdeki kullanıcı hassasiyeti zam gelen her hizmete gösterilse harika bir ülke olurmuşuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türk Telekom kullanıyorum, taahhütüm Aralık’ta bitecek ama Şubat gibi beni aradılar sizin paketi yenileyelim dediler. Şu an 83 tl ye kullanıyorum yenilersem paketi 109 tl ödeyecekmişim. Gel de sövme bunlara. Dedim ki taahhütüm bitince karar veririm, ama o zaman daha pahalı olur vs dedi.

Ee o zaman pahalı olursa bende başka firmaya geçerim dedim, yok işte düşük hızı pahalıya alırsın dedi 😂

Ucuza da paketleri varmış KOTALI ama. 70-80 tl arasında 24 Mb e kadar 200 GB kota, kotayı aşarsan bir sonraki faturan kesilene kadar net te yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lothbrok. -- 5 Haziran 2020; 7:22:12 >
  • kardeşim herkes yaptı uploadı ttnet artırdığı için neresi övülecek şey.

• diğerlerine de gelirmi acaba yaa
  • Daha bu zam ne ki.

• 3 tl telefon ücreti biraz komik olmuş
  • Şey bedava deseler krem benden diyecek kadar alıştırmışlar bizi. Müstehak bize...

• var mı benzer bir tarife daha ucuzu ona geçelim?
  • turknet adamdır türktelekom cöptür :) bunu yediremeyen türktelekomluluar gelipte buraya yorum yapıyorlar

• dostum türknete gecmeden önce altyapı sorgula diye bi bölüm var sorguladıktan sonra 8 mbps derse gecmesin zaten kullanıcıya kalmış bişey

• Bloodin kullanıcısına yanıt
    Size sormak istiyorum, evime gelen 16 mbps interte 2020 yılında 85 lira ödemenin akla ve mantığa sığan bir tarafı var mı? Önce altyapıtyı düzeltsinler veya 35 mbps altı için ucuz paket çıkartsınlar. Bunların yaptığı da çok farklı değil, hepsi dolandırocı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türknet adamdır net başka bir açıklaması da olmaz
  • Ucuz taahhütsüz diye Türknet kullanalım dedik, 6 aydır da kullanıyorum ama uygun olmadı şimdi bu! Bide kullanmadığımız telefon parasını ödüyoruz. Yapıyorsunuz bari düzgün bir şeyler yapın 83 yap, telefonsuz 80 yap bari, 88 ne...

• quote:

Orijinalden alıntı: cp1369

Size sormak istiyorum, evime gelen 16 mbps interte 2020 yılında 85 lira ödemenin akla ve mantığa sığan bir tarafı var mı? Önce altyapıtyı düzeltsinler veya 35 mbps altı için ucuz paket çıkartsınlar. Bunların yaptığı da çok farklı değil, hepsi dolandırocı.
    Ya altyapınız 16 ise zaten ona göre bir firmaya başvurun, Turk.net'e para ödemeyin fazladan, altyapınızı Turk Telekom sağlıyor, TT sizin ora için "en fazla 16" diyorsa Turk.net'in burada yapacağı hiçbir şey yok... Turk.net, altyapısı fiber olmayıp hızlı interneti destekleyenler için, benim altyapım bakır kablo ve 83 mbps destekliyor, ben de 75 alıyorum... Ayrıca Türk Telekom diğer ISS'lere sağladığı altyapı için değişik hızlarda pek de fiyat farkı koymuyor, atıyorum 16 mbps için diğer ISS'lerden abone başına aylık 40 TL alıyorsa 75 mbps için 45 TL alıyor. Burada düşük hızdaki kişilere uygun fiyatta internetin verilmesini de yine TT engelliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloodin -- 5 Haziran 2020; 15:24:28 >

• Aradaki 7 tl kesin ticari sırdır.

• Bloodin kullanıcısına yanıt
    Merhaba, olumlu düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Keyifli kullanımlar dilerim
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Merhaba, altyapınızın desteklediği maksimum hızı veriyoruz. Bulunduğunuz binada sizden yüksek hız alan abonelik varsa hizmet numarası ile aldığı hızı www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı açarak iletebilir misiniz? Arkadaşlarım kontrol ederek bilgi vereceğiz.
  • kendi sitesinde altyapımın 75mbit desteklediğini söyleyen fakat 16mbit internet veren firmaya bu paraları ödemek gerçekten üzücü, en yakın zamanda internet sağlayıcımı değiştireceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crooked -- 5 Haziran 2020; 16:42:7 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.